Підключення пральної машини і посудомийних машин, а тим більше встановлення мийки це роботи які супроводжують будь-який серйозний кухонний ремонт. Для проведення сантехнічних робіт на кухні зазвичай запрошують фахівця. Однак знання про основні питання планування і проведення сантехнічних робіт на кухні допоможуть будь-якому замовнику досягти кращих результатів в проведенні ремонту кухні.

10 порад проведення сантехнічних робіт на кухні

  1. Організуйте окреме від всієї квартири водопостачання кухні. Для цього в сантехнічній шафі, в якій знаходяться «стояки» водопроводу і каналізації встановіть загальний колектор з окремими кранами для кухні, що перекривають. Якщо немає можливості поставити колектор просто встановіть окремі вентилі (замикаючі крани) на водопровідні труби для кухні.

  1. Для кожного побутового приладу кухні, який споживає воду, встановіть окремі замикаючі вентилі.

  1. Застосовуйте в роботі тільки кульові вентилі. Кульові вентилі не мають внутрішніх гумових прокладок, а отже термін їх служби практично не обмежений.

  1. При різьбових з’єднаннях водопроводу використовуйте сантехнічний льон з сантехнічною пастою, наприклад UNIPACK. Це гарантовано убезпечить вас від протікання на весь термін служби водопроводу.

  1. При підключенні зливу пральної і посудомийної машин до сифону мийки (читайте докладні статті про підключення пральної машини і посудомийної машини) використовуйте для кращої герметизації від протікання спеціальні металеві хомути.

 

  1. При підключенні зливів пральної і посудомийної машин безпосередньо до каналізаційного виводу встановіть на вивід зворотний клапан, який не дозволить машинам «підсмоктується» брудну воду з каналізації.

  1. Якщо немає можливості встановити лічильники води на зливи машин, зробіть на приєднанні зливів S подібний вигин. (Дивись фото). Це також захистить машини від брудної води каналізації. Як альтернатива S-образному вигину підключіть злив посудомийної машини на висоті 40 см, для пральної машини на висоті 60 см від рівня підлоги.

  1. Використовуйте при підключенні пральної і посудомийної машин тільки нові шланги. Замініть сифон кухонної мики на новий. Загальне відведення каналізації від’єднайте від каналізаційного стояка, і промийте його гарячою проточною водою.
  2. Прі підключенні зливу, кухонної мийки, пральної і посудомийної машин, до каналізації використовуйте прокладки ущільнювачів, які забезпечать щільне з’єднання шлангів зливу (діаметром 20 мм) з каналізаційною трубою (діаметр 40-50 мм).

  1. При прокладці каналізаційного зливу на кухні дотримуйтесь 2% ухил каналізаційних труб. 2% ухилу розраховується від довжини каналізаційного виводу.

Замість висновку

На завершення звернемо увагу, на спеціальний електронний пристрій кухні в заміському будинку. На відміну від квартири в заміському будинку немає загальнодоступного водопроводу і каналізації. Найчастіше вони мають локальне застосування і індивідуально обладнуються для конкретного будинку.

Для водопроводу на ділянці обладнується свердловина або колодязь. Для каналізації будинку встановлюється септик або більш сучасні станції біологічної очистки.

Септик, як очисна споруда, користується популярністю, проте не забезпечує без додаткових фільтрів необхідної чистоти води, що очищається. Недоліки септиків, все частіше змушують власників будинків придбавати або, принаймні, звертати увагу, на станції біологічної очистки. Вони очищають воду, без додаткових фільтрів, на 98-99%.

Фахівці-сантехніки нашої компанії виконають проведення сантехнічних робіт на кухні у Львові швидко і якісно.

Поширені запитання

📚 Як правильно підібрати мийку для кухні?

При виборі мийки для кухні необхідно враховувати розміри і форму простору, де вона буде встановлена, а також особливості користування і оснащення кухні. Вибираючи мийку, слід звернути увагу на матеріал, з якого вона виготовлена, розміри, кількість чаш, наявність додаткових функцій (наприклад, відціджувача), а також зручність у догляді за нею.

🌎 Як правильно встановити кухонний змішувач?

При встановленні кухонного змішувача необхідно дотримуватися інструкції виробника та правил монтажу, що вказані у законодавстві про водопостачання. Найбільш поширені методи монтажу змішувача – на розетку або на кріплення з внутрішньою різьбою. Перед монтажем слід перевірити, чи є достатньо місця для розташування змішувача та чи є наявні всі необхідні деталі для його монтажу. Також варто враховувати висоту встановлення змішувача, щоб забезпечити зручність його користування.