Нерідко в квартирах можуть виникати аварійні ситуації: виходить з ладу сантехніка, протікають труби, забивається каналізація та інше.  І становище необхідно рятувати якомога швидше.  У такій ситуації готові прийти на допомогу аварійні бригади, які оперативно та якісно усунуть несправність.

 

Аварійна бригада нашої компанії з сантехнічних робіт цілодобово готова надати вам актуальну послугу: виконання аварійних сантехнічних робіт у Львові і Львівській області.  Ми професійно усунемо всі проблеми з водопроводом, каналізацією, системою опалення та сантехніки.

По можливості, ми прагнемо допомогти кожному, хто до нас звертається.  Як правило, терміновий виклик сантехніка необхідний в разі виникнення аварійної ситуації, коли потрібно швидко усунути проблему, що з’явилася.  Аварійна бригада приїде до вас в обумовлений з вами час.  Досвідчені та кваліфіковані фахівці гарантують вам, що послуги сантехніка будуть надані якісно та оперативно.  Зателефонувавши нам, ви реально заощадите свої гроші і час!

Нашим головним завданням є забезпечення максимально можливого комфорту для клієнта.  Ми прислухаємося до всіх побажань наших клієнтів.  Сантехнік на об’єкті оперативно з’ясує причину виниклої проблеми і знайде способи оптимального її усунення.

Наша кваліфікована бригада має великий досвід виконаних робіт.  Рівень кваліфікації наших працівників дозволяє виконувати монтаж обладнання самого різного рівня складності від різних виробників.  У нас є все необхідне обладнання і спеціальний інструмент для усунення виниклих аварійних ситуацій з водовідведенням, водопроводом, опаленням та сантехнічним обладнанням.

Щоб забезпечити максимальну ефективність нашої роботи, вам необхідно надати нам максимально повну і об’єктивну інформацію про причини виклику:

  • візуально описати аварійну ситуацію (вода затопила приміщення, «забита» каналізація);
  • назвати сантехнічний прилад, який створив аварійну ситуацію (ванна, душова кабіна, мийка, трубопровід, унітаз);
  • визначити інженерні комунікації (водопровід, газопровід, каналізація, опалення).

Це полегшить роботу наших кваліфікованих сантехніків, дозволивши їм впоратися з поставленим завданням набагато оперативніше.

Велика розмаїтість інновацій та матеріалів в сучасних комунікаціях ускладнює монтаж або заміну обладнання.  У зв’язку з цим виклик сантехніка додому також стане розумним рішенням.

Наші працівники прибудуть до вас у вказаний вами час, врахують побажання, проконсультують з усіх питань, що стосуються матеріалів і устаткування.  Оперативно виконають підбір, закупівлю і доставку всіх необхідних матеріалів і виконають роботи в обумовлені терміни.

Як правило, аварійні ситуації виникають з наступних причин:

  • Звичайна некомпетентність внаслідок відсутності досвіду, елементарне порушення правил експлуатації.
  • Не виконувалися разові або систематичні профілактики обладнання.
  • Приховані недоліки і дефекти, допущені при монтажі та налагодження сантехнічних пристроїв, браковані вироби від виробників.
  • Знос інженерних комунікацій, сантехніки, їх конструктивних елементів і комплектуючих.

Вартість послуг аварійної бригади повністю залежить від обсягу та складності робіт.  Слід звернути увагу, що після візуального особистого обстеження обумовлена ​​вартість може коригуватися, якщо з’являться непередбачені в роботі обставини, що ускладнюють виконання завдання.

Ми прекрасно розуміємо важливість і відповідальність виконуваної нами роботи.  Нашою головною метою є ефективне надання допомоги нашим замовникам.  Від оперативності і якості роботи наших сантехніків залежать наслідки аварії.  У свою чергу, нашим потенційним клієнтам необхідно пам’ятати, що навіть маленька поломка може призвести до серйозних наслідків.  Тому не варто зволікати з екстреним викликом аварійної бригади з сантехнічних робіт.  Нагадуємо, що жителям Львова і Львівської області ми готові надати посильну допомогу в усуненні аварії в будь-який час!