Чаша «Генуя» – це особливий вид підлогових унітазів, який широко використовується в громадських туалетах. Він стає незамінним атрибутом місць, для яких є характерним велике скупчення людей, а сам унітаз піддається посиленому навантаженню.

Головні переваги такої чаші Генуя полягають в наступному:

  • Гігієнічність. Людині не доводиться контактувати з унітазом.
  • Сама чаша надійна і міцна. Унітаз складно зламати або розбити, що особливо актуально для туалетів в громадських місцях.
  • Наша чаша Генуя здатна прослужити понад 20 років. За рахунок того, що чаша вмонтована в підлогу, жорсткість конструкції стає значно вище, як і її здатність навантаження. Унітаз виготовлений з міцного санфаянсу, який стійкий не тільки до механічних впливів, а й до хімічних миючих засобів.
  • У разі якщо бюджет обмежений, цінова доступність даного виду унітазів дозволяє встановлювати їх у великих кількостях
  • Чаша практична і невибаглива в догляді.
  • Нескладний монтаж. При ознайомленні з інструкцією, встановлення можна здійснити самостійно.
  • Встановлення чаші можливе в туалеті з мінімальною площею.

Унітази «Генуя» виготовляються з декількох найбільш актуальних видів матеріалів. Вибір чаші залежить від місця її встановлення:

  • Керамічні вироби довговічні, прості в догляді і недорогі, а також мають привабливий зовнішній вигляд. Єдиним їх недоліком є ​​той, що вони не завжди витримують сильний вплив і можуть під натиском тріснути.
  • Чавунна чаша найбільш дорога, але надійна і стійка до корозії. Такий унітаз справно прослужить довгі десятиліття.
  • Сталеві емальовані раковини ідеально поєднують вартість і якість. Ось тільки вони найбільш схильні до корозії. У виборі сталевого унітазу потрібно враховувати товщину металу. Чим вона більше, тим краще.

Монтаж підлогового унітазу не викликає особливих технічних труднощів і при наявності певного досвіду його можна встановити самостійно. Безпосередньо з самої чашею приладу в комплект її поставки входить сифон.

Для монтажу підлогового унітазу слід передбачити попереднє улаштування комунікацій каналізації діаметром 110 мм і підведення води діаметром 25 мм. Також слід влаштувати цегляний постамент, для безпосереднього монтажу самого підлогового унітазу. Після остаточного монтажу підлогового унітазу Львів постамент рекомендується обкласти керамічною плиткою. Що додасть конструкції досить-таки придатний вигляд і високі гігієнічні якості. В каналізаційний випуск монтується сифон, на який встановлюється унітаз. Краї унітазу повинні щільно лягти на цегляну основу постаменту і не створювати тиску на сифон, для виключення його деформації. Для більш надійного примикання поверхні унітазу до цегельної основи і герметизації можливих зазорів і нерівностей слід застосовувати силіконовий герметик. Змивна труба з’єднується з чашею за допомогою гумової манжети.

Купити Чаші Генуя у Львові Ви можете у нас! Великий асортимент: чаші Генуя керамічні, чаші Генуя з нержавіючої сталі. Комплектуючі до чаш Генуя, крани ВРХ, змивні бачки, кнопкові змиви прихованого монтажу. Оптові ціни від нашої компанії зі складу у Львові.