Категорія комфортності в сучасних будинках вважається на сьогоднішній день визначальною. В даний час такі системи життєзабезпечення, як водопровід, гаряче водопостачання, електропостачання, каналізація, вентиляція, кондиціонування і, звичайно ж, опалення, дуже важливі не тільки при розрахунку вартості об’єкту житлової нерухомості, але також мають визначальне значення при виборі житла.

Особливо це буде помітно в холодну пору року, коли на чільне місце буде поставлено сучасна, добре продумана і якісно виготовлена система опалення . Багато жителів заміських будинків при монтажі системи опалення воліють економити не тільки на матеріалах, а й на виробниках робіт, віддаючи перевагу майстрам з невідомої репутацією. Хоча людський поголос вже не перший раз говорить про те, що скупий платить двічі. Тому питання з майстрами можна закрити.

Якщо питання монтажу опалення вирішити без сторонньої допомоги не можна, то вибрати опалювальні батареї можна самостійно. Сучасний ринок будівельних матеріалів в даний час пропонує досить великий вибір опалювальних батарей, як за матеріалом, з якого вони виготовлені, так і за конструкціэю і за формою. Щоб проблеми з опаленням будинку не виникли в період його експлуатації, необхідно ретельно підійти до вибору радіаторів.

Сьогодні все опалювальні радіатори діляться на три групи: секційні, панельні і трубні. Перший вид складається з окремих секцій, які можна з’єднувати між собою, тим самим складаючи нескінченно довгі батареї. Дуже зручний вид радіаторів. З їх допомогою можна вирішувати проблеми великих кімнат, встановлюючи під вікнами батареї певної довжини і збільшуючи тим самим площу тепловіддачі.

Перевага секційних радіаторів полягає в тому, що третина виробленого тепла відбувається у вигляді випромінювання, а інша частина у вигляді конвекції, тобто тепло піднімається просто вгору. Тому опалювати приміщення з високими стелями за допомогою даного виду радіаторів буде найправильнішим.

Зазвичай секційні радіатори виготовляються з різних металів. Це може бути чавун, алюміній, сталь. Звичайно, від цього залежить в основному не тільки естетичний зовнішній вигляд, а й показники тепловіддачі. Наприклад, чавунні батареї, які до цих пір стоять у багатьох будинках і служать своїм господарям вірою і правдою, відрізняються високим показником корозійної стійкості. До того ж вони прекрасно справляються з великою зоною обігріву. Але ось з автоматичною системою опалення такі радіатори дружать погано. Тому фахівці рекомендують використовувати їх тільки в системі центрального опалення, до яких відносяться багатоповерхові будинки.

Сталеві секційні радіатори, як і чавунні, можна легко нарощувати за допомогою нарізного сполучення. Але у них є один мінус, якого немає у чавунних радіаторів, – це високий тиск, який вони не витримують. Тому встановлення їх в котеджах буде найправильнішим рішенням.

Алюмінієві секційні радіатори відрізняються прекрасним дизайном, швидкою і великою віддачею тепла в приміщення. Але при їх використанні необхідно враховувати кислотність води, яка циркулює в системі опалення.

І ще один вид секційних радіаторів – це біметалічні. Дуже ефективне виріб, який може дати фору практично всім видам радіаторів за всіма показниками. Цей вид радіаторів на сьогоднішній день вважається досить популярним і затребуваним, хоча і поступається за кількістю чавунним радіаторам, що знаходяться в експлуатації в даний час.

Панельні радіатори відрізняються суворою прямокутною формою і низькою вартістю, що найчастіше приваблює багатьох покупців.

Даний вид радіаторів прекрасно справляється з покладеними на них обов’язками. Тим більше, наявність у продажу радіаторів різних розмірів допоможе підібрати такий радіатор точно під вашу кімнату. Єдиний мінус – це зварні шви, які з’єднують дві панелі. Саме в цих місцях з часом часто відбувається витік води.

А ось сталеві трубчасті радіатори можна віднести до новинок, тому що вони з’явилися зовсім недавно і активно розвиваються, завойовуючи ринок. Цей вид ділиться на дві підгрупи, відмінною рисою яких є розташування трубок щодо колектора. Якщо до першої підгрупи відносяться радіатори з горизонтально розташованими трубками, то в другій ці трубки розташовані вертикально. Перші відрізняються великою тепловіддачею і в цьому випадку не поступаються панельним радіаторам. Другі ж володіють меншою тепловіддачею, яка безпосередньо пов’язана з ціновим показником.

Трубчасті радіатори можуть бути різних форм. Створюючи ажурні конструкції, дизайнери домагаються чудового інтер’єру, де саме трубчасті радіатори грають одну з найголовніших ролей.

Як бачите, вибір насправді досить широкий. Розібратися в цьому розмаїтті не дуже складно. Головне – визначитися особисто для себе, який радіатор і для якої системи опалення вам необхідний.

Де купити якісну систему опалення у Львові?

Якщо ви в пошуку якісного і довговічного обладнання, загляньте в каталог нашої продукції.  Інтернет-магазин нашої компанії реалізує сучасні, високоякісні радіатори опалення європейських і вітчизняних постачальників.  Демократичні ціни, швидка доставка по всьому Львову, можливість оптової закупівлі.  При замовленні від 20000грн.  доставка безкоштовна!