Мийки для кухні обов’язковий атрибут в кожному будинку, її купують, коли на кухні роблять ремонт, набувають нові кухонні меблі або просто хочуть оновити існуючу мийку.

Як же правильно підійти до питання вибору і купівлі кухонної мийки і на що варто звернути увагу в першу чергу?  Почнемо з того, що головний критерій, за яким вибирають кухонні мийки – це тип монтажу, якого існує кілька різновидів.

  1. Накладні мийки. Це самий бюджетний тип установки, коли мийку просто ставлять зверху на кухонну тумбу.  З мінусів відзначимо не дуже естетичний зовнішній вигляд і комфорт експлуатації, а з плюсів те, що це дешево і з встановленням можна впоратися самостійно

  1. Врізні мийки. Встановлюються в кухонну стільницю, при цьому в ній проробляється вріз за формою мийки, яка знизу кріпиться спеціальними зажимами.  Мінуси такого монтажу в тому, що без фахівця не обійтися, плюси: надійна фіксація, естетика зовнішнього вигляду.  Для нової сучасної кухні – це ідеальний варіант монтажу.  Якщо правильно підібрати відтінок, мийка зможе виглядати як частина стільниці.

  1. Підстільні мийки. Це ті ж врізні мийки, але їх особливість в тому, що вони встановлюються нижче рівня стільниці.  До мінусів віднесемо вищу вартість, а до плюсів високу естетику оформлення та зручність експлуатації.

  1. Вбудовувані мийки. Вони встановлюються в один рівень з кухонною стільницею, утворюючи з нею ідеально рівну поверхню.  Їх установка вимагає втручання хороших фахівців, які здатні ідеально врівень зі стільницею встановити подібну мийку.

Також, здійснюючи ремонт на кухні і підбираючи основні її елементи, слід дотримуватися певної послідовності.  В першу чергу, необхідно замовити меблевий гарнітур (сам каркас), після цього, під встановлений каркас кухні, слід підбирати і саму мийку, яка підійде під розмір наприклад Вашої стільниці.  Після вибору і покупки кухонної мийки, Ви можете перейти до того, щоб купити змішувач для кухні, і так далі.

Мийки для кухні: їхня відмінність за матеріалом і формою

Мийки сьогодні виготовляють з абсолютно різних матеріалів.  Спробуємо розглянути найбільш ходові з них, вказавши плюси і мінуси кожного.

  • Нержавіюча сталь. Мийки з цього матеріалу довговічні, невибагливі, дешеві, але в естетиці поступаються практично всім аналогам плюс вони дуже галасливі.
  • Пластикові або полімерні мийки. Вони не такі гучні, як сталеві, представлені у величезному асортименті кольорів і форм, але не терплять чищення абразивними миючими засобами.
  • Скляні мийки. Чаші таких мийок виготовлені з металу або іншого матеріалу, а ось накладка зі скла.  Головні плюси – естетика оформлення, міцність розжареного скла, довговічність, мінус – ціна і специфічна стилістика.
  • Гранітні (керамогранітні). Це в хорошому сенсі потужні мийки, надійні, міцні, які дуже складно подряпати.  З мінусів можна відзначити масивність і важкість, а також певну складність встановлення знову ж пов’язану з великою масою.

Що стосується форм кухонних мийок, то сьогодні вони мають самий химерний дизайн: овал, квадрат, прямокутник.  Форма мийки – це багато в чому вибір на основі особистих уподобань.  Порадити можна лише те, що для компактних кухонь варто вибирати мийки округлих форм, хоча б тому, що їх монтаж можна провести в кутку кухонної стільниці.  Якщо ж габарити кухонних меблів дозволяють, а ви любите готувати, рекомендуємо купити кухонну мийку з двома чашами.  Це дуже практично, особливо коли використовується багато різного посуду.

Де купити кухонну мийку у Львові за вигідною ціною

Буквально весь описаний вище асортимент мийок ви знайдете в каталозі інтернет-магазину нашої компанії, де з легкістю оформите замовлення вподобаної вами позиції.  Куплена кухонна мийка може бути доставлена ​​клієнту в найкоротші терміни послугами кур’єрських служб, партнерів нашого інтернет-магазину.  Приємним бонусом може виявитися додаткові знижки або акції, які системно проводяться на сайті.