Вибір змішувача у Львові – не остання річ при облаштуванні ванної кімнати. Як вибрати виріб, який прослужить довгий час і буде зручним в управлінні?

Читайте статтю, ми все розповімо!

Який змішувач купити: матеріали виготовлення

Корпус виробу може виконуватися з:

 • латуні;
 • силуміну;
 • легованої сталі.

Латунь – мабуть, найпопулярніший матеріал. Він міцний, має відмінні антикорозійні властивості. Часто змішувачі з латуні покриваються нікелем для більш привабливого вигляду.

Силумін – один із самих бюджетних матеріалів. По суті, це сплав алюмінію з кремнієм. Він не може похвалитися ідеальними характеристиками, але якщо вам потрібно купити недорогий змішувач, то варіант підійде ідеально.

Легована сталь застосовується набагато рідше, ніж інші матеріали. Вона важко піддається обробці і швидше забруднюється.

Також окремі деталі змішувача можуть виготовлятися з пластику або кераміки.

Складові змішувача

Аератор мають більшість сучасних змішувачів. Це насадка на вилив, що розсікає водяний потік, як наслідок – витрата води набагато знижується. Так пристрій не тільки здатен продовжити термін експлуатації змішувача, а й зменшити комунальні платежі. Аератор не тільки затримує пісок і інші відкладення, захищає від накипу і вапняного нальоту, а й насичує воду киснем, тим самим підвищуючи її якість.

Купити змішувач для ванни у Львові

Аератори бувають знімні, рухливі, поворотні.

Знімний аератор – базова конструкція, зазвичай їх встановлюють на заводі. Мають фіксовану продуктивність і не відрізняються функціональністю.

Поворотні аератори зручні в управлінні, повертаються в різні боки і під будь-яким кутом. Зазвичай мають 2 види функціонування: у вигляді спрею або струменя.

Картридж – основний вузол для важільного змішувача, що забезпечує його безперебійну роботу. Це серце змішувача, якщо хочете. Налаштування температури води і напору – його головна роль.

Усередині пристрою з керамічним картриджем стоїть пластина, вона змішує холодну і гарячу воду. Варто її змістити – змінюється сам натиск.

Кульовий картридж діє інакше: змішування води відбувається всередині порожньої кулі з отворами. Кульовим він називається через форму регулюючої головки.

Кран-букса – пристрій, що знаходиться всередині вентильних змішувачів. Він відповідає за відкриття і закриття водяного потоку.

Вилив для змішувача буває:

 • коротким;
 • довгим;
 • складним.

Змішувач з коротким виливом литий, він дуже компактний.

Змішувач для ванни з коротким виливом

Змішувач з довгим виливом – поширена модель, і ось чому: довгий носик виливу дозволяє виробляти всілякі маніпуляції і при цьому не заливати навколишній простір водою. Також цей вид може використовуватися в декількох сантехнічних приладах: всі пам’ятають невеликі ванні кімнати, де сама ванна розташовується поруч з умивальником. І ось над ванною легко помістити такий змішувач: він має поворотну систему кріплення виливу до корпусу змішувача і може повертатися до раковини і назад.

Змішувач для ванни з довгим виливом

Змішувач зі складним виливом відрізняється дизайном і цікавим конструкторським рішенням. Такий механізм може бути і перемикачем для душу, може виконуватися в кольорах: білому, чорному, бузковому і т.ін.

Види змішувачів

За типом управління виділяють одні важелі і двовентильні.

Змішувачі одноважельні оснащені 1 ручкою, саме нею ви координуєте процес подачі води, роблячи її холодною або гарячою, а також налаштовуєте натиск. В основі такої системи лежить картридж або кульової механізм.

Двовентильні змішувачі. Через вентильну систему управління налаштувати воду іноді буває дуже нелегко. Технічно температура і тиск води проводиться краном-буксою, він включає гарячу воду з одного боку і холодну з іншого.

Часто в двовентильних змішувачах потрібна заміна прокладки, деталь може зношуватися, і через це кран підтікає.

За способом встановлення існують: настінні, підлогові і конструкції прихованого монтажу

Настінні змішувачі кріпляться на стіну, прикручуючи до труб з гарячою і холодною водою.

Підлогові змішувачі зазвичай використовуються для великих приміщень. Це відмінний дизайнерський варіант для прикраси інтер’єру! Являють собою єдину конструкцію і кріпляться до підлоги. Один нюанс: при такому встановленны необхідно продумати систему підведення води до змішувача.

Підлогові змішувачі для ванни

Змішувачі прихованого монтажу (вбудовувані) встановлюються на етапі розведення труб, що монтуються в стіну. Якщо в класичних моделях механізм підведення і регулювання знаходиться в корпусі, то тут є механізм прихованого монтажу і декоративна накладка з важелем управління (видима частина змішувача).

Вбудовувані змішувачі для ванни

Змішувачі прихованого монтажу

Вибір термостатичних змішувачів  для ванни

Сучасна конструкція, в якій можна запрограмувати необхідну температуру води і не витрачати час на налаштування кожного разу, коли ви користуєтеся змішувачем. Тут не страшні навіть перепади температури води – він легко справляється з проблемою. Навіть після виключення, наприклад, гарячої води, з-під крана ви не отримаєте крижану воду – автоматичний механізм видасть рівно таку температуру води, як ви і налаштували раніше. Ідеальний варіант для сімей з маленькими дітьми, повністю виключає опіки та нещасні випадки при відкритті крану з гарячою водою.

Виділяють 2 види:

 • механічні;
 • електронні.

У механічному управлінні всі регулювання налаштовуються вручну.

Електронне управління може виконуватися сенсорно і вимагає додаткового джерела живлення.

Термостатичні змішувачі для ванни

Вибір змішувачів на борт ванни

Такі вироби ще не так популярні, але можливість монтажу прямо на борт ванни, звичайно, підкуповує.

Основні переваги:

 • довговічність;
 • прекрасні технічні характеристики;
 • гарні в плані дизайну;
 • функціональні.

Якщо раніше подібне врізне встановлення було більше як цікавий варіант дизайну, то зараз воно служить для раціонального використання простору. Є каскадні змішувачі на борт ванни, вода тут надходить через широку пластину, імітуючи водоспадний потік води.

Змішувач на борт ванни

Набортні змішувачі для ванни

Трохи про дизайн змішувачів

При виборі виробу потрібно орієнтуватися не тільки на якість виконання, а й на дизайн. Так, ви можете купити змішувач для ванної кімнати класичного вигляду і кольору, а можете знайти моделі незвичайних розмірів і відтінків. Колір, до речі, завжди вирішує! У моді завжди: білі змішувачі, чорні, пісочні, сірі, металік …

Білі змішувачі для ванни

Чорні змішувачі для ванни

Змішувачі для ванни бронза

Головне підібрати виріб так, щоб він балансував з іншим інтер’єром!

Душові набори

А що якщо поєднати ванну і душ в одному місці? І це можливо, якщо купити душовий набір. Так що потрібно знати?

Шланг і лійка для душу

Шланг з’єднує змішувач з самою лійкою, при його виборі потрібно звернути особливу увагу на якість всіх з’єднань. Складається з трубки (пластикової, металевої, гумової) і оплетення, яке виступає в ролі захисту від зламів і інших проблем.

Обшивка виконується з:

 • металу;
 • пластику.

Металеве оплетення має властивість розкручуватися в процесі експлуатації, тому в багатьох моделях його шви наповнюють силіконом – так шланг стає пружним і податливим, а також захищеним від розмотування.

Пластикове оплетення може бути у вигляді спіралі, плетінь або ж гладким. Правда, тут потрібно гарненько подумати, адже пластик досить швидко втрачає привабливість.

Важливо: зверніть увагу на захист від перекручування шлангу – для цього його оснащують підшипниками, які дозволяють пристрою крутитися навколо своєї осі.

Душові шланги

Душові лійки

Лійка

Найперше, на що потрібно звернути увагу – це діаметр лійки. Якщо ви впевнені, що у вас в квартирі хороший напір води, то підійде лійка з великим діаметром, якщо тиск води невеликий, то така лійка буде працювати не в повну силу, краще вибрати компактну модель.

Форма лійки може бути: овальна, кругла, квадратна, прямокутна, ексклюзивна дизайнерська і т.ін.

Самі бюджетні моделі однорежимні, в стандартних лійках передбачено 2-4 режими роботи. Звичайно, їх може бути і більше! Найпоширеніші – комбінований душ, дощ, монострумінь і т.ін.

Душові гарнітури можуть мати додаткові функції: захист від перегину, система очищення від накипу і вапняного нальоту, підсвічування та ін.

Де купити змішувач для ванни у Львові?

Інтернет-магазин нашої компанії від відомих виробників! Великий вибір змішувачів для ванної у Львові за вигідними цінами!

Потрібна доставка? Привеземо товари в будь-який район Львова!

Замовте сантехніку за 1 клік швидким замовленням!

Купуючи змішувач для ванної у нашому інтернет-магазині у Львові ви отримаєте прекрасний виріб за доступною ціною.