На сьогоднішній день в асортименті магазинів переважають автоматичні і напівавтоматичні рішення з фронтальним або вертикальним способом завантаження.  Тип завантаження і варіативність габаритів дозволяє підібрати вбудовувані рішення, які впишуться в ваш інтер’єр.  Розглянемо відмінні риси в роботі кожного типу пральних машин.

Вибір пральної машини Львів::Пральні машини-автомати

Найпоширеніший в домашньому використанні вид пральних машин.  Управління пранням відбувається в автоматичному режимі: користувачеві необхідно встановити необхідний режим, а в деяких випадках і додаткові параметри прання.  Різновид інтерфейсів і типів управління робить необхідність для їх попереднього вивчення перед вибором конкретної моделі.

Прання відбувається шляхом обертання барабана спеціальним двигуном, який може бути одним з декількох типів: колекторний, асинхронний і інверторний.

Моделі можуть відрізнятися максимальною кількістю оборотів барабану за хвилину, максимально допустимим обсягом завантаження білизни по його вазі, класом енергоспоживання і наявністю додаткових функцій.  Такий виріб стане хорошим вибором для повсякденної експлуатації.  Автоматичне рішення дорожче свого спрощеного аналога.

Вибір пральної машини Львів::Напівавтомати

Напівавтоматичні пральні машини не можуть похвалитися розширеним набором функцій і часто володіють тільки регулюванням часу прання.Такі машинки досить компактні, що дозволяє оперативно переміщати їх і швидко перепідключатися до водопостачання і каналізації.  Деякі моделі виробляються з вбудованим баком для води, будучи кращим вибором пралки Львів для дачних ділянок без можливості підключення до водопроводу.

Мотор напівавтоматів дозволяє розвинути швидкість до 800 обертів в хвилину.  Даний показник робить можливим використання порошку для ручного прання, не створюючи великої кількості піни.  Невелика ціна і хороша мобільність робить напівавтомати хорошим вибором для рідкісного використання, частих переїздів і дачних ділянок.

Вибір пральної машини Львів::Габаритні характеристики

Габарити пральної машини  – важливий параметр вибору при покупці виробу в квартиру.  Асортимент починається від ультравузких моделей 36-40 см до повнорозмірних з глибиною від 56 см і більше.  Також поділ йде і по типу завантаження – фронтальне і вертикальне.  Вибір пральної машини Львів залежить від вашого інтер’єру і потреб в обсягах прання.  Розглянемо докладніше кожен з типів і визначимо кращі варіанти для їх використання.

Фронтальне завантаження: спостерігаємо за процесом прання

Фронтальний спосіб завантаження білизни – найпоширеніший, хоч такі машини і володіють більш складною конструкцією.  Власник такої машинки отримує можливість спостерігати за процесом прання.  Дані моделі можливо вбудувати в меблі і вони володіють більшим максимальним обсягом для завантаження до 9 кг.  Функціонал моделей обох типів не відрізняється.

Використання нових технологій кріплення двигуна до барабанного валу робить надійними як фронтальні, так і вертикальні моделі.

Вертикальне: зручне завантаження білизни

Машини з вертикальним завантаженням білизни неможливо встановити під стільницею.  Однак, даний спосіб більш зручний, а деякі моделі допускають дозагрузку білизни вже під час прання.  Похвалитися такі пральні машини можуть і меншими габаритами – стандартний показник від 41 до 45 см. Максимальне завантаження одягу від 6 до 7 кг.  Існує думка, що споживання порошку і води в таких моделях менше, ніж у фронтальних аналогів.

Напівавтоматичні моделі пральних машин випускаються переважно в даному форм-факторі.  Зручне завантаження, невеликі габарити і проста конструкція сприяють швидкому транспортуванню.  Спеціальні моделі для дачних ділянок володіють стандартною місткістю в 5 кг.

Вибір пральної машини Львів::Обсяг і матеріал барабану

Визначившись з типом завантаження і габаритами пральної машини, перейдемо до вибору обсягу і матеріалу виготовлення барабану.  Обсяг барабану – важлива характеристика, що впливає на максимальну вагу білизни, що завантажується.  Даний параметр залежить від габаритів пральної машини: ультравузькі моделі мають меншу місткість, ніж повнорозмірні.

Якщо у вашій родині є дитина і пральна машина експлуатується щодня, виконуючи великі обсяги прання – повнорозмірні моделі з місткістю від 8 кг до 9 кг стануть хорошим вибором.  Нові технології дозволяють завантажити в вузькі пральні машини від 6 кг до 7 кілограм одягу, на що варто звернути увагу при бажанні заощадити вільне місце у ванній кімнаті або кухні.

В якості матеріалу барабану переважно застосовується нержавіюча сталь, відповідна загальноприйнятим виробниками нормам.  Винятки є в моделях азіатського походження.

Інші параметри, варті уваги покупця:

  • Тип мотору
  • Якість прання
  • Віджим
  • Клас енергоспоживання
  • Інше.

Де купити пральну машину?

Наша компания володіє розширеним асортиментом якісних пральних машин, здатних задовольнити будь-які запити клієнта.  Кваліфіковані консультанти допоможуть визначитися з вибором пральної машини Львів.  Ми продаємо тільки перевірений товар, що пройшов сертифікацію.  Розширений гарантійний талон надає покупцям додаткову безпеку.

Вигідні умови доставки по Львову кур’єрською службою і можливість самовивозу зі складу у Львові дозволяють швидко отримати товар зі всією необхідною документацією.