«Старий і добрий чавун залишається!» – чи не так ми спочатку заявляли, маючи намір ремонтувати ванну кімнату? Минув час, і питання про заміну старої ванни виникло знову. Дійсно, дилема вибору чавунних ванн у Львові досить неоднозначна, тому що в багатьох типових сантехнічних вузлах стояли ванни з чавуну, встановлені ще з часів спорудження будинку. І вибір матеріалу самої ванни гостро не стояв.

На сьогоднішній день на ринку представлений величезний асортимент ванн як чавунних, так виготовлених з інших матеріалів. Якщо ви віддали перевагу замінити свою стару ванну на чавунну і не знаєте, як вибрати правильно чавунну ванну у Львові, ця стаття для вас буде особливо цікава і захоплююча.

Рекомендації по вибору чавунної ванни

Порада № 1. Вибирати чавунну ванну треба як одяг – за розміром. Як правило, виробники пропонують дві довжини чавунних ванн – 150 см і 170 см, глибиною близько 60 см (цей розмір традиційно вибирається, щоб ванна встала від стіни до стіни). Другий параметр вибору – внутрішній розмір чаші, не обійдіть цей параметр стороною. Його обов’язково потрібно заміряти, щоб у вас була можливість невимушено і комфортно приймати ванну, приміряйте, чи буде вам зручно. Наприклад, деякі китайські виробники чавунних ванн пропонують моделі з дуже сильними звуженнями всередині, хоча форма чаші красива і незвичайна. Але майте на увазі, що людям великої комплекції така ванна навряд чи підійде.

Українські заводи випускають чавунні ванни довжиною 120 см, 150 см, 170 см і 180 см. Саме ці розміри можна взяти за основу стандартних розмірів чавунних ванн, а найбільш популярними з них є ванни з габаритами – 150×70 см, 170×70 см, 170×75 см.

Іноземні виробники пропонують значно більший діапазон розмірів і глибин чавунних ванн. Середня глибина ванн варіюється від 40 до 46 см. Відзначено, що нашим споживачам припали до душі закордонні ванни розміром 180×80 см, які користуються попитом не менше за своїх коротких побратимів.

При покупці даного виробу важливо пам’ятати, щоб ванна повністю відповідала особистим уподобанням, необхідно подумати і про тих членів сім’ї, які нею теж будуть користуватися. На вибір пропонуються чавунні ванни з ручками (актуально для людей похилого віку) і зі спеціальними насічками проти ковзання – так званий ефект «антиковзання» (актуально для сімей з дітьми).

Порада №2. Огляд емалевого покриття. Емаль повинна бути гладкою, рівною і блискучою. Тріщини, відколи і бульбашки (напливи) свідчать про виробничий брак. Структура емалі повинна бути однорідною, а колір – від білого до кольору слонової кістки.

Порада № 3. Інтер’єрний стиль ванної кімнати. Плануючи придбати чавунну ванну, не забувайте про гармонію і загальний стиль з іншого сантехнікою.

Порада № 4. Вибір опцій.

  • Регульовані ніжки будуть потрібні в тому випадку, якщо підлога у ванні не дуже рівна. Якщо в комплект ванній не входять ніжки (або каркас), краще всі комплектуючі підібрати до неї відразу.
  • Протиковзке покриття. Ця опція дозволить приймати ванну не тільки комфортно, але і безпечно. Завдяки зробленим насічках на дні ванни, ризик посковзнутися зводиться до мінімуму.
  • Наявність ручок. Цей елемент особливо необхідний, якщо ванною будуть користуватися люди похилого віку.

Купити чавунну ванну у Львові

Хочете купити чавунну ванну у Львові – заходьте на сайт нашої компанії. Купити чавунну ванну в інтернет магазині нашої компанії досить просто: вибираєте вподобану модель, залишаєте замовлення. При необхідності на ваші запитання можуть відповісти наші консультанти. Ми пропонуємо придбати чавунну ванну недорого – на нашому сайті реалізований функціонал, який дозволить знайти чавунну ванну за ціною від і до зазначеної вами цифри. З нами купувати сантехніку легко.