Ремонт у ванній кімнаті недорого– одна з найактуальніших тем в Інтернеті.  Тисячі людей регулярно шукають інформацію про те, як робляться певні роботи, які найкраще купувати будматеріали і сантехніку.  Все це зовсім не так складно, якщо трохи розібратися в питанні.

Нашу статтю ми почнемо з оздоблювальних робіт, а потім перейдемо до сантехнічного обладнання.

Оздоблювальні роботи у ванній кімнаті

Вибір, що відкривається перед господарями квартири, в якій робиться ремонт, відкривається доволі різноманітний.  Можна вибрати самі різні матеріали, стилі обробки та багато іншого.  І вибір у магазинах більшості міст дозволяє експериментувати.  Якщо ж ви живете далеко від великих населених пунктів і ваші магазини не можуть запропонувати те, що ви шукаєте, завжди можна замовити потрібні матеріали через Інтернет.  Благо, сайтів і онлайн-магазинів зараз дуже багато, і асортимент товарів в них величезний.  Так що ви завжди зможете відшукати саме те, що хотіли б бачити у своїй ванній.

Якщо в нашій країні хтось затіває ремонт ванної,  укладання плитки – чи не головний пункт в його плані.  Кахель вже не один десяток років залишається лідером серед всіх оздоблювальних матеріалів для стін і підлоги у ванній, санвузлі і кухні.

Кахельна плитка продається різних кольорів і форм, вона буває як квадратною, так і прямокутною.  Існують спеціальні набори, в яких плитка має певний візерунок, або малюнок, який викладається на стіні.

Перед тим, як починати укладання плитки, стіни ретельно готують.  Стара обробка зривається і стіну шпаклюють і грунтують.  Щоб вийшло рівно, використовують маяки.

На упаковці плитки є спеціальна інформація про те, на який рівень вологості вона розрахована.  Для підлоги використовують кахель, який має велику міцність.  Адже на нього щодня будуть наступати люди.  Особливо це актуально в санвузлах громадських місць – вокзалів, ресторанів, аеропортів і кінотеатрів.

Вибір сантехніки

Кожен господар хоче, щоб всі приміщення в його квартирі виглядали красиво.  Проте, для цього потрібно не тільки наявність хорошого смаку, але і допомога фахівця, який би підготував інтер’єрний макет.

Щоб зробити ремонт ванної кімнати недорого і красиво, зовсім не обов’язково витрачати величезні суми.  Зараз є маса компаній, що продають недороге і якісне сантехнічне обладнання.

  • Змішувачі. Їх виробляють у всьому світі.  Тому, можна знайти як вітчизняні зразки, так і продукцію європейських фірм.  Окрема тема – китайські змішувачі.  Найчастіше до нас на ринок потрапляє не якісна експортна продукція азіатських брендів, а ширвжиток з дешевих сплавів.  Не рекомендуємо викидати гроші на такий змішувач.  Він розвалиться зі 100% ймовірністю, причому дуже швидко.
  • Ванни. Їх зараз продають скрізь.  Матеріали різні, починаючи від чавуну і сталі і закінчуючи різними пластиками.  Трапляються керамічні та інші типи ванн.  Найдешевшим варіантом вважається пластмасова ванна.  Вона легко миється, не іржавіє, але її міцність набагато нижче.  Якщо ви будете дуже акуратні, то навіть така ванна прослужить довго.
  • Душові кабіни. Кращий вибір для невеликих приміщень.  Там де нормальна ванна не влазить, або господарі квартири хочуть поставити пральну машину – це кращий варіант.  Вони бувають різних типів, розмірів і навіть форм.

В інтернет-магазині нашої компанії у Львові ви можете вибрати моделі сантехніки для ремоту ванної кімнати недорого від еліт- до економ-класу.