Щоб правильно встановити новий унітаз у Львові, зовсім необов’язково запрошувати майстра.  При наявності бажання можна дуже просто і швидко встановити його своїми руками.  Примітно те, що для цього не потрібні особливі знання і навички, але все ж потрібно знати про основні правила монтажу, а також вивчити інструкцію.

Правильний вибір

В даному випадку потрібно враховувати конструкцію бачка і вибирати унітаз з оптимальним кутом випуску.  Останній параметр визначається з урахуванням наявної каналізаційної системи, оскільки, наприклад, вертикальний випуск зазвичай не підійде для монтажу в квартирі.  При виконанні капітального ремонту цього з обов’язковою заміною труб каналізації слід визначити місцезнаходження виведення труби каналізації та випуску фаянсового виробу.

Здійснення демонтажу

Спочатку потрібно перекрити воду, щоб вона не надходила до бачка.  Робиться це або за допомогою закриття крану, або шляхом перекриття запірної арматури.  Далі потрібно спустити воду і від’єднати шланг.  Унітаз потрібно звільнити від підлогових кріплень, звільнити випуск, а також видалити його з розтрубу.

Демонтуючи старий унітаз, потрібно намагатися тримати його вертикально, не нахиляти, щоб вода з нього не полилася на підлогу.  Якщо випуск зачеканити цементом і встановлений в трубу з чавуну, слід обережно розбити цемент.  При монтажі унітазу можна відразу ж встановити на нього зливний бачок.  Правильний порядок установки всієї конструкції зазвичай вказаний в поданій до виробу інструкції.

Підключення до каналізації

На даному етапі потрібно визначити спосіб, за яким випуск буде приєднаний до труби каналізації.

  1. Гофрований патрубок. Даний спосіб називають найбільш поширеним, причому при виникненні похибок вони не будуть настільки значними.
  2. Жорсткий патрубок. Підбирається він з урахуванням розташування труби і випуску.
  3. З’єднання випуску з розтрубом каналізації. Зазвичай цей спосіб використовується для певного різновиду унітазів.

Кріплення виробу до підлоги

Унітаз можна кріпити на стяжку з цементу або кахель за допомогою болтів, які вкручуються в дюбелі.  Для початку на підлозі потрібно відзначити місця для різання отворів, зробити їх і вбити дюбелі.  Іноді унітаз можуть кріпити до підлоги епоксидною смолою.  Відносною негативною якістю даного підходу є ускладнений демонтаж виробу в цілому стані.

Також унітаз дозволено монтувати на дошку, надійно закріплену анкерами і шурупами.  Вона повинна бути досить міцною і покрита оліфою.  Матеріал встановлюють в виїмку, для чого використовують розчин.  Анкерами можуть виступати цвяхи, які будуть вбиті в дошку і трохи виступати з неї.  Унітаз можна встановлювати тільки після застигання основи.

Підключення унітазу

Щоб прибрати нерівності між самим унітазом і підлогою, можна нанести трохи герметика там, де він стикається з плиткою.  Фаянсовий виріб встановлюється на своє місце і обережно притягається до підлоги шурупами.

Випуск приєднують до труби каналізації, використовуючи для цього патрубок.  Даний випуск при необхідності можна герметизувати силіконом.  Далі гнучке підвкдення потрібно підключити до бачка.

Існують моделі унітазів, які можуть мати пластикове різьблення, тому затягувати його потрібно не дуже сильно.  Тепер потрібно відновити подачу води, а також обов’язково перевірити з’єднання унітазу з каналізацією і бачком.

Підсумок

Встановити унітаз своїми руками нескладно, головне – виконувати всі акуратно і чітко слідувати наявній до виробу інструкції.  Причому зробити це може і непрофесіонал.

В разі виникнення непорозумінь з встановлення унітазу у Львові, ви завжди можете звернутися за допомогою до фахівців нашої компанії.

Поширені запитання

📚 Як правильно встановити підвісний унітаз?

Перш за все, необхідно підготувати місце для установки, розмістивши кріплення на потрібній висоті та відстані одне від одного. Далі слід зібрати сам унітаз і за допомогою спеціальних гумових прокладок його зв’язати з каналізаційною трубою та водопровідними комунікаціями.

🌎 Які матеріали та інструменти необхідні для встановлення підвісного унітазу?

Для встановлення підвісного унітазу зазвичай потрібні кріплення, гумові прокладки, гайковерти, різак для труб, силіконова герметизуюча маса, рівень, свердла та інші інструменти. При виборі матеріалів слід керуватися якістю та вартістю, щоб забезпечити максимально ефективне та надійне підключення унітазу.