Серед воістину вражаючого розмаїття змішувачів для кухні буває складно не заплутатися і підібрати правильний.  Однак, завдяки цій статті, покупець зможе легко орієнтуватися в видах і типах змішувачів і зробить правильний вибір при його покупці.

Види змішувачів для кухні

За типом пристрою механізмів змішувачі бувають такі.

  • Вентильні – такі змішувачі є найпоширенішими, так як вони відмінно пристосовані до хлорованої води підвищеної жорсткості. Завдяки простоті ремонту і низькій вартості компонентів такого змішувача, вибір покупця часто схиляється саме в його користь.
  • Кульові – такі змішувачі в більшості своїй характеризуються наявністю всього лише однієї ручки, яка регулює як натиск води, так і її температуру. Однак слід знати, що, якщо вода в квартирі підвищеної жорсткості, то кульовий механізм такого змішувача незабаром почне заїдати і буде погано провертатися, а ремонт такого змішувача через особливості його механізмів обійдеться набагато дорожче, ніж ремонт вентильного змішувача.

За особливостями конструкції виділяють наступні змішувачі.

  • Двохважільні – температура і тиск води управляються двома вентилями. Такі змішувачі відрізняються демократичною ціною і простотою в ремонті.
  • Одноважільні – в такому змішувачі в якості вентиля використовується спеціальна пластина (джойстик). Завдяки особливостям конструкції, змішувач такого виду відрізняється досить тривалим терміном служби.
  • Сенсорні – подача води в таких змішувачах здійснюється безконтактно за допомогою встановленого в них спеціального сенсорного датчика. Перевагами таких змішувачів є їх відносна безаварійність, гранична економічність в використанні води і гігієнічність.  Однак для кухні такий змішувач не підійде, так як натиск і температура води не регулюються миттєво, адже кран працює по попередньо заданим налаштуванням.

Дизайн кухонних змішувачів

Безсумнівно, важливими характеристиками при виборі змішувача для кухні є зручність використання, надійність і довговічність.  Але разом з тим не останню роль відіграє і його зовнішній вигляд, адже у кухні є свій стиль, який необхідно підтримувати, здавалося б, такими дрібницями, як змішувач.

  • «Ретро»

Стилізовані «під старовину» крани відмінно впишуться в кухню з вінтажним дизайном, будь то вікторіанський інтер’єр або ж класичний інтер’єр 20-х – 70-х років минулого століття.  Такі змішувачі, незважаючи на їх старовинний дизайн, справляються з усіма функціями кранів, що мають найсучасніший вид.  «Ретро» крани виготовляються з таких матеріалів, як мідь, латунь, бронза, через це вони набувають характерний зовнішній вигляд.

  • Хай-тек і мінімалізм

Для кухонь в стилі хай-тек слід зробити вибір на користь функціональних і якісних кранів з мінімалістичним дизайном, виконаних з матеріалів з матовим або блискучим покриттям.

  • Класичний дизайн

Всім відомі крани в стилі «ялинка» прекрасно впишуться в інтер’єр класичної сучасної кухні, адже вони мають набір всіх необхідних функцій і виконані з практичних матеріалів, що робить їх досить популярними на ринку змішувачів.

Підбиваючи підсумки, можна відзначити, що при покупці змішувача для кухні варто керуватися його надійністю і функціональністю, а те, яким саме буде ваш змішувач, залежить тільки від вас!

У інтернет-магазині нашої компанії представлені зразки кухонних змішувачів у Львові на будь-який смак і гаманець.