Водонагрівач (він же бойлер) – пристрій для приготування гарячої води в системі ГВП (гарячого водопостачання).  Найчастіше має форму накопичувального резервуара, утепленого з усіх боків, для підтримки потрібної температури якомога більше часу.

Для отримання гарячої води може використовуватися електроенергія, тверде або рідке паливо, а також альтернативні джерела енергії – сонячні батареї або теплові насоси.  Причому є бойлери, де поєднуються кілька видів нагріву, а найпопулярніший з них, це класичний комбінований бойлер: непрямого нагріву + електро ТЕН.

Купуємо водонагрівач у Львові. Види водонагрівачів:

За принципом нагрівання води можна виділити основні види бойлерів, які діляться на накопичувальні і проточні.

Накопичувальні водонагрівачі сконструйовані практично завжди однаково, навіть не дивлячись на різні джерела отримання тепла.  Так, основою будь-якого накопичувального бойлера служать – утеплений бак, магнієвий анод і нагрівальний елемент – змійовик, якщо це бойлер непрямого нагріву, або ТЕН, якщо це електричний бойлер.

До цього ж типу відноситься і комбінований бойлер – пристрій, що використовує для нагрівання води і змійовик і ТЕН.

Проточні водонагрівачі відрізняються дуже маленьким розміром баку і компактними габаритами.  Нагрівають воду в процесі її проходження всередині конструкції, за рахунок чого і отримали таку назву.  Незаперечна перевага – необмежена кількість гарячої води.  Однак є і негативні сторони, головна з яких – величезна витрата електроенергії.

Накопичувальний водонагрівач

Проточний водонагрівач

Як вибрати водонагрівач

В першу чергу, звичайно ж, потрібно визначитися з типом і літражем обладнання, а вже потім вибирати з наявних пропозицій.

Ця інструкція допоможе придбати саме той водонагрівач, який вам підходить

Влітку більшості з нас доведеться відчути на собі, яке важке життя без гарячої води.  Цих двох тижнів багато хто чекає з жахом, представляючи щоденне миття в тазу.  Але рішення проблеми є, і воно дуже просте: це електричний водонагрівач.  Тільки як вибрати дійсно якісний і зручний бойлер, щоб довгі роки радіти його роботі?  Ми підготували інструкцію з семи пунктів, і вона вам допоможе.

1.     Вид бойлера

Електричні водонагрівачі, або бойлери, бувають накопичувальними або проточними.  Більшість покупців вибирають перші, так як вони розраховані на безліч водозабірних точок, не вимагають занадто високої потужності і зручні для використання відразу декількома людьми.

У проточних бойлерів є свої плюси: вони дуже маленькі, нагрівають воду миттєво і можуть бути економічними, якщо вибрати хорошу модель.  Проточний водонагрівач Aures Slim Multi від Ariston забезпечує захист від різкого підвищення температури води завдяки термостату з подвійним термічним відключенням.  А всю спожиту електрику перетворює в гарячу воду – вона не заповнює резервуар, тому немає втрат тепла.

2.      Нагрівальний елемент

Нагрівальний елемент – це «серце» електричного водонагрівача.  Він повинен бути надійно захищений від корозії і бути досить потужним, щоб забезпечувати швидке нагрівання.  Сучасні моделі нагрівачів бувають обладнані збільшеними магнієвими анодами і іншими пристосуваннями для тривалої служби.

У деяких водонагрівачів Ariston, наприклад у моделі ABS Velis Evo Power D, є навіть не один, а два нагрівальних елемента потужністю 1,5 кВт і 1 кВт.  Ця технологія забезпечує рівномірний і прискорений нагрів і дозволяє двом нагрівальних елементів працювати в міру інтенсивно і без перенапруги.

3.      Форма баку

Для багатьох власників стандартних невеликих ванних кімнат важливі форма і габарити водонагрівача.  Зазвичай виділяють круглі і прямокутні бойлери.  Перші дешевше, але займають більше місця, другі трохи зручніше, але дорожче.  Ідеально, якщо водонагрівач виявиться не тільки прямокутним, але і невеликим – і такі прилади існують.

Хороший приклад – бойлер ABS Andris Lux від Ariston.  Він має майже квадратну форму і розміри приблизно тридцять на тридцять сантиметрів.  До того ж його зовнішній вигляд, як і у більшості водонагрівачів італійського бренду, розробив дизайнер Умберто Палермо, володар нагороди Good Design.

4.      Внутрішнє покриття

Є кілька варіантів внутрішнього покриття баку, в тому числі нержавіюча сталь, склокераміка, емалеве і титанове.  І у кожного свої переваги.  Самим ненадійним, але і самим бюджетним вважається пластикове покриття.

Баки з нержавіючої сталі можуть прослужити вам десять років і більше, але рекордсмен по довговічності – це, звичайно, титан.  Саме таке покриття у водонагрівача Blu1 R ABS від Ariston, який дозволяє легко регулювати потужність нагрівального елементу.  Це забезпечує і додаткову економію, і більш тривалий термін служби.

5.      Система управління

Найпростіший варіант управління – механічний, за допомогою поворотних важелів.  Це зручно і не вимагає ніяких налаштувань.  Існує ще й електронний тип управління.  В цьому випадку бойлер обладнаний дисплеєм, на якому можна виставити необхідну температуру нагрівання, вибрати різні режими і так далі.

Для шанувальників високих технологій є свої водонагрівачі.  Модель ABS Velis Evo WiFi від Ariston, як видно з назви, управляється за допомогою програми на смартфоні.  Цей бойлер завжди на зв’язку і має низку програм: нічний режим роботи, нагрівання води до заданого часу, індикація часу очікування нагріву води, індикація нагріву душу.  Де б ви не були, водонагрівач завжди у вас в кишені.

6.      Економічність і екологічність

Взагалі будь-які додаткові функції і можливості водонагрівача заслуговують вашої уваги, тому що можуть полегшити ваш побут і позбавити від деяких проблем.  Якщо нагрівач може заощадити електрику, а значить, і ваші гроші, до нього варто придивитися.

Бойлер Velis Evo Inox Power O від Ariston аналізує графік споживання гарячої води і оптимізує її нагрівання, зменшуючи середню температуру і знижуючи теплові втрати.  А спеціальний smart-дисплей повідомить про кількість води, що залишилася і про час, необхідний на нагрів.

7.      Виробник

Дуже важливо, щоб бренд вашого водонагрівача зарекомендував себе одним з кращих на ринку.  У хороших виробників завжди є власні запатентовані технології, тривалі терміни гарантій, фірмові салони або шоу-руми і добре підготовлені фахівці, які допоможуть вам зробити правильний вибір.  Традиційно кращими компаніями, що виробляють бойлери, вважаються італійські і німецькі.  Саме їх водонагрівачі можуть похвалитися великою кількістю функцій, економічністю і продуманістю.

Наприклад, бойлер Lydos R ABS від Ariston економить до 16 відсотків гарячої води.  Завдяки спеціальній конструкції холодна вода,  що надходить, утримується на дні резервуара, тим самим зводячи до мінімуму змішування холодної і гарячої води, що зберігається.  Чим краще виробник, тим більш сучасним і якіснішим буде ваш водонагрівач!

Де можна купити водонагрівач у Львові (на якому саме складі потрібна Вам модель, уточнюйте у менеджерів нашої компанії) або замовти доставку по Львову.

P.S.  Якщо у Вас виникли складнощі з вибором водонагрівача або хочете уточнити будь-які питання, що цікавлять деталі – телефонуйте прямо зараз!  Ми із задоволенням допоможемо Вам в будь-якому питанні.