Гідробокс – це не звичайна душова кабіна з розширеним функціоналом, це мультизадачний прилад для прийняття водних процедур, здатний перетворити рутинний процес прийняття душу в процес, який можна порівняти за ступенем релаксації і комфорту з відвідуванням професійного SPA салону.  Особлива система подачі води і розташування форсунок в душовому гідробоксі – дозволяє насолодитися всією красою тонізуючого гідромасажу.  Водяні струмені, змішуючись з бульбашками повітря, приємно масажують і розслаблюють тіло після важкого трудового дня, призводять в тонус м’язи, омолоджують шкіру.

Однак гідромасаж, це лише базовий функціонал, який ви можете отримати, якщо вирішите купити гідромасажний бокс у Львові!  Практично будь-яка модель з  каталогу інтернет-магазину нашої компанії, має ряд додаткових опцій, які можна з легкістю інтегрувати в основну систему, а тому в комплектацію можна включити:

 • Сенсорне тач-управління з пультом дистанційного керування;
 • Додаткові форсунки для подачі води;
 • Вбудовані радіо і телефон;
 • Спеціалізовані насадки на форсунки, що дозволяють додати до гідромасажу аеромасаж або хромо-терапевтичний ефект (світлове випромінювання в певному діапазоні);
 • Вбудовувані дозатори для мила та шампуню, додаткові підголовники, сидіння і полиці;
 • Вбудовані системи для ароматерапії і лікування ефірними маслами;
 • Вбудовувані системи паро-генерації, що дозволяють перетворити гидробокс в турецьку лазню.

І це далеко не весь функціонал, який ви можете включити в комплектацію моделі.  Крім цього, для того щоб купити гидробокс у Львові, який буде гармонійно вписуватися в інтер’єр вашої ванної кімнати, ви можете конфігурувати форму моделі (напівкругла, квадратна, прямокутна), глибину піддону (дрібний піддон для прийняття душу, глибокий – для прийняття повноцінної ванни з гідромасажем)  , а також ширину і висоту.

Представлені в каталозі моделі, це найвищої якості гідромасажні бокси, купити які ви можете з доставкою по Львову!  Всі вони пройшли відповідну сертифікацію, а тому на них поширюється фірмова гарантія.  Ціна на продукцію представлених брендів – одна з найнижчих на Українському ринку, що робить співпрацю з нами ще більш приємним і продуктивним.  Купуйте з задоволенням – ми покращуємо наші сервіси і розширюємо асортимент кожен день, стежачи за тим, щоб ціна на товари завжди залишалася доступною, а якість продукції – була підтверджено багаторічною гарантією!

Як вибрати гідробокс?

Ви зважили всі за і проти і прийняли рішення купити душовий гідробокс.  На що ж в першу чергу слід звертати увагу при покупці гідромасажного боксу?  Хочеться відразу обмовитися, що мова піде в більшій частині про гідробокси економ-сегменту (приблизно до 25 тис. грн.).  І ще один момент – про типи та види гідробоксів ми поговоримо в окремій статті.  Тут же ми поговоримо безпосередньо про критерії вибору.

Як і при покупці інших сантехнічних виробів, гидробокс повинен задовольняти чотири основних критерії:

 1. Він повинен вам подобатися! Подобатися його дизайн, то, як він вписується в інтер’єр вашої ванної кімнати.  Він повинен, крім іншого, доставляти вам і естетичне задоволення.
 2. Душовий бокс повинен бути комфортним. Вам повинно бути зручно і затишно в ньому.
 3. Він повинен бути якісним. Гідробокс повинен служити вам не рік і не два, а набагато більше.
 4. Повинен підходити вам за ціною.

Подобається чи не подобається, підходить за ціною чи ні і наскільки вам комфортно – це все дуже суб’єктивно і з цим все ясно.  Але що значить якісний гидробокс?  Щоб відповісти на це питання, давайте розберемося з тим, що, як правило, виходить з ладу в гідробоксі в першу чергу:

 • Ролики / петлі. Це самий що ні на є витратний матеріал.  Крім піддону, саме на ролики / петлі доводиться найбільше навантаження.  Як правило, поміняти ролики – не проблема, і якщо вони прослужили два-три роки, то це досить хороший результат.  Краще якщо ролик металевий, а не пластиковий, подвійний теж краще, ніж одинарний.  Хід дверей по горизонтальних профілях (дугах) повинен бути м’яким і плавним, при цьому ролики повинні надійно сидіти в профілі, не випадати з нього.
 • Гідрофорсункі. З огляду на жорсткість і якість води (високий вміст заліза) практично у всіх містах України, гідрофорсунки дуже швидко забиваються вапняним нальотом.  Здебільшого тут можуть допомогти додаткові фільтри.  Але і самі форсунки – отвори для води – повинні бути зроблені з якісної гуми, а не з пластику.  Все це справедливо і по відношенню до верхнього «тропічного» душу.
 • Шланги для ручної душлійки. Тут проблеми стандартні для будь-яких душових шлангів: при роботі з високими температурами, при механічних впливах душовий трубопровід підлягає зносу, що призводить до втрати еластичності, розтріскування і, відповідно, появі протікання.  Але є і хороша новина: легше, ніж душовий шланг в гідробоксі, мабуть, нічого не змінюється – і тут ви на заміну можете вибрати будь-який шланг і будь-яку душову лійку, які вам сподобаються.
 • Ущільнювачі стекол і відбійники води. Робляться вони з силікону та гуми.  І їх надійність і довговічність залежать від якості цих матеріалів.  Згодом, під впливом тих же високих температур, вапняних відкладень і інших чинників, ущільнювачі і відбійники можуть втрачати свою еластичність, «дубіють».  Тому дані елементи, втім, як і душовий бокс в цілому, вимагають належного догляду.
 • Дренаж (сифон). Не можна сказати, що це перший кандидат з комплектуючих гідробоксу на те, щоб вийти з ладу, але, тим не менш, трапляється стикатися і з такими ситуаціями.  І чим довше вам служить гидробокс, тим більша ймовірність того, що наближається час заміни дренажу.  З одного боку, в базову комплектацію душових боксів економ-сегменту ставляться, скажімо так, не найдорожчі дренажі, а й відсутність необхідності їх заміни протягом 7-8 років служби гідробоксу теж не є чимось дивним.
 • Скло. Скла в гідробоксі використовуються розжарені, а отже, міцні.  У разі якщо скло розбивається, воно розсипається на багато дрібних осколків, які не можуть / не повинні привести до порізів.  Розбити гартоване скло в гідробоксі насправді нелегко.  Але нелегко не означає неможливо!  Проблема зі склом полягає, в основному, в наступному: продавець не може забезпечити вам заміну розбитого скла, або тому що ця модель гідробоксу, яку ви купили 7 років тому, вже три роки як не завозиться в Україну, або тому що постачальник не вважає за потрібне  піклуватися про наявність запасних частин.  У таких випадках можуть бути наступні варіанти дій: 1. Продавець / постачальник замовляє необхідне скло на заводі (наприклад, в Китаї), і ви чекаєте мінімум три місяці, поки його доставлять в Україну.  Ви замовляєте виробництво необхідного скла по зазначених розмірах безпосередньо в Україні.  3. Чи намагаєтеся по зазначених розмірах підібрати скло для вашого душового боксу з інших, схожих моделей.  Останній варіант найбільш клопіткий, проблематичний і ризикований.
 • Піддон. Як правило, піддони в душових боксах економ-сегменту робляться не з акрилу, а з абс-пластику.  Завдяки заставним з ДСП і вже роками відпрацьованими технологіями, ймовірність того, що у вас вийде з ладу піддон, вкрай мала.  Однак в разі якщо це все-таки, трапиться, це буде найбільш неприємний момент – оскільки, по-перше, для заміни піддону в душовому боксі потрібно буде його повністю розбирати, а по-друге, як і в випадку з заміною скла, гостро може  постати питання про наявність окремо піддонів саме до цієї моделі у продавця / постачальника.  І якщо скло ще можна зробити в Україні під замовлення – то у випадку з піддоном потрібно або сподіватися на наявність його у продавця, або доведеться чекати його поставку близько трьох місяців.  А ми прекрасно розуміємо, що чекати три місяці піддон в душовій бокс нереально – інакше доведеться не митися ці самі три місяці.  Тому при покупці гідробоксу уточнюйте у продавця наявність запасних частин в цілому і можливість придбати в разі необхідності піддон до вибраного вами гідробоксу.

Що в гідро боксі насправді непотрібне:

 • Гідрофорсункі для масажу спини. Крім того, що вони швидко забиваються, без спеціального гидронасосу вони не роблять практично ніякого масажного ефекту.  За великим рахунком, це просто іграшка, оскільки так званий гідромасаж спини здійснюється за рахунок звичайного тиску в вашій водопровідній системі.  Хоча, можливо, це буде цікаво маленьким дітям :).  Через півроку, а може, і раніше, ви взагалі забудете, що у вашому гідробоксі є така функція, оскільки користуватися нею не будете.
 • Гідромасаж для ніг. А це, мабуть, сама марна річ в гідробоксі.  По суті, це ті ж гідрофорсунки, винесені окремо за допомогою шлангу і призначені нібито для водного масажу ніг.  Але якщо масажем спини ви скористаєтеся 4-5 разів після встановлення гідробоксу, то гідромасажем ніг навряд чи станете користуватися вдруге, і, більш того, почнете думати, як його позбутися, оскільки він просто краде місце всередині душового боксу.
 • Люстерко. Ну ось навіщо воно всередині гідробоксу?  Що можна робити з запітнілим дзеркалом всередині гідробоксу?  Навіть голитися чоловікам краще перед тим дзеркалом, яке повинно висіти над умивальником.  Тим більше що гидробокс не дозволить зовнішньому дзеркала запотіти.
 • Підсвічування / додаткове підсвічування. Якщо у ванній кімнаті є достатнє освітлення – то в душовому боксі підсвічування не потрібне.

Корисні функції гідробоксу

 • Верхній «тропічний» душ. Мабуть, тільки заради цього і варто купувати гидробокс. І чим верхній душ більше – тим краще!  Можливо, це прозвучить надто суб’єктивно, але саме тропічний душ дозволяє отримати набольшее задоволення від прийняття душу і з ранку – коли потрібно підбадьоритися, і ввечері – коли потрібно розслабитися і змити денну втому.
 • Ручна душлійка. Тут особливо пояснювати нічого – навіщо потрібен гидробокс без ручної душлійки?
 • Полички. На них дійсно можна розташувати мило, шампуні, різного роду аксесуари – таким чином, вам не доведеться ставити їх на підлогу, на сидіння або зовсім тягнутися за ними за межі гідромасажного боксу.  Полички і гачки виконують функціональне навантаження, тому ми відносимо їх до «корисностей».  Існують моделі гідробоксів, в яких полички, гачки, інші аксесуари, які хочеться мати всередині душового боксу, можна прикручувати в будь-якій кількості, в будь-якої конфігурації і в будь-якому місці, на розсуд власника.

Також слід зазначити, що гидробокс корисний ще й тим, що при правильно організованій вентиляції, ні пар, ні зайва волога не потрапляють у ванну кімнату.  Він не дозволяє розбризкується воді, зберігає тепло всередині гідробоксу.

Може бути корисним

 • Радіо (?) Це, мабуть, один із спірних моментів, оскільки хтось дійсно любить слухати музику, приймаючи душ, а можливо навіть і підспівувати J Як не крути, а радіо створює настрій.
 • Вентиляція. Начебто повинна виводити сирість і вологу, допомагати боксу швидше сохнути.  АЛЕ!  По-перше, ті вентилятори, які, як правило, йдуть в комплекті, виконують, скоріше, декоративну роль.  По-друге, вентиляція в гідробоксі ефективна тільки при монтажі вивідного рукава.  Інакше який сенс того, щоб з боксу зайві тепло, пар і вологу витягало всередину ванної кімнати?  Тому щоб функція вентиляції в гідробоксі мала статус корисної, потрібно буде докласти додаткових зусиль.

ВИСНОВОК: Після того, як ви купили душовий бокс, який вам подобається і влаштовує за ціною, зверніть увагу на ролики (петлі), на плавність ходу дверей по горизонтальних профілях (дугах), подивіться якість форсунок і ущільнювачів з відбійниками води.  Товщина скла в душових боксів повинна бути не менше 4 мм.

Погодимося, що простій людині, не пов’язаній з сантехнікою, нелегко відрізнити якісний тропічний душ від неякісного, якісний піддон від менш якісного.  Тому тут можна або довіритися авторитету і рекомендаціям продавця, або почитати і проаналізувати відгуки в інтернеті, або ж – один з кращих варіантів – якщо серед ваших знайомих вже є користувачі душового боксу, тоді можна запитати рекомендації у них.

Важливо!  Переконайтеся, що або у продавця, або взагалі на ринку є запчастини та витратні матеріали до вашої моделі.  Не соромтеся задавати продавцеві питання: якщо я випадково розіб’ю скло, ви зможете мені продати його заміну?  А якщо зламається якась деталь, я зможу її знайти?  Як правило, найскладніше замінити двері та піддон.  Тому уточнюйте у продавців можливість замінити саме ці деталі.

З недорогих моделей ми б радили брати гідробокс з найменшою кількістю різних примочок на кшталт форсунок, гідромасажу ніг і т.п., наприклад Eco 95 BF RC або 61 BF RC.