Сьогодні, щоб насолодитися гідромасажем, не обов’язково відвідувати спеціальний центр – можна влаштувати його прямо у себе вдома! Все просто, є кілька варіантів: купити душову панель з гідромасажем або душову кабіну, де він вже вбудований.
Ми поговоримо саме про окрему панель. Чому вона все-таки зручніше і як її вибрати?
Гідромасаж: що потрібно знати
Перед ремонтом багато хто замислюється що купити – ванну або душову кабіну. Самі розумієте, що ціни можуть бути різні, але якщо вибирати моделі з вбудованим гідромасажем – вартість виробу буде досить високою.
Що робити, якщо хочеться не тільки обзавестися гідромасажем, але і заощадити на покупці? Купити гідромасажну панель!
Вона являє собою довгастий окремий модуль, встановити який можна в будь-якому місці. У ньому обладнані форсунки гідромасажу, власне, через них і випускається вода під тиском.
Корпус виготовляють з наступних матеріалів:
- Пластик. Непоганий матеріал, має хороші показники, невибагливий в догляді.
- Алюміній. Довговічний, стійкий до ударів.
- Скло. Неповторна естетика, витончений вид і надійність.
- Нержавіюча сталь. Міцність, зносостійкість.
Переваги гідро масажної панелі
Сучасні панелі володіють наступними плюсами:
- гідромасаж. Звичайно, це перше, через що варто її придбати.
- компактність. Виріб не займе велику площу, встановити можна в будь-якому місці.
- дизайн. Великий вибір моделей різних конфігурацій і дизайну.
- вартість. Панелі набагато дешевше кабіни, в якій вже є гідромасаж. Ціна порадує!
Коли гідромасажна панель ТОЧНО знадобиться
Купити гідромасаж – краще рішення, якщо:
- не хочете відмовлятися від вже наявної ванни, в цьому випадку панель просто встановлюється над нею
- не можете знайти підходящу кабіну з потрібними функціями
- є бажання створити власне душове відділення
- не готові платити шалені гроші за готову конструкцію.
Комплектація
Панелі поставляються різної комплектації, але в цілому стандартний набір включає в себе:
- корпус
- верхній душ
- ручну лійку для цілеспрямованого впливу на окремі зони і шланг
- тримач для ручного душа
- 2-8 гідромасажних форсунок.
А ось чим доповнюється розширений набір:
- дзеркалом
- поличками
- підсвічуванням
- зливом
- пультом управління
- термостатичним змішувачем
- функцією хромотерапії.
Ручний душ часто оснащений декількома режимами перемикання води, наприклад, ви можете робити струменя тонкими як голка, м’якими, пружними … Їх використовують для масажу тих зон, на які незручно впливати самої панеллю.
Верхній душ також може включати різні режими подачі води: тропічний душ, водоспад, каскад, моноструя, м’який струмінь і т.ін.
Змішувачі можуть бути одноважельні, двовентильні, термостатичні. Одноважільні передбачають 1 важіль, який відповідає за температуру і натиск води, двовентильні – це класичні моделі, тут 2 кран-букси. Термостатичні змішувачі – найсучасніший варіант: вони підтримують стабільну температуру води незалежно від стрибків напору.
Деякі гідромасажні панелі оснащені зливом, це зручно, коли є завдання просто набрати води або наповнити ванну. Зрозуміло, що включати душ тут не має сенсу. Найчастіше вилив компактний, він не впадає в очі і не псує загальний вигляд.
Іноді в панель вбудовується підсвічування або навіть функція хромотерапії (плавний перехід кольорів, який підсилює лікувальні властивості гідромасажу).
Як це працює?
Якість масажу безпосередньо залежить від форсунок. Як правило, на панелях розміщують від 2 до 8 отворів, мають у своєму розпорядженні їх так, щоб кожна частина тіла отримала свою дозу масажу, в основному по всій висоті панелі в кілька рядів. Наприклад, верхні сопла призначені для шиї, середні для грудей, а нижні для стегон. Звичайно, для кожного випадку підбирається оптимальний розмір форсунки:
- мікрофорсунки призначені для м’якого масажу спини, стоп (з відстані не більше 5 см);
- міді-форсунки для точкового масажу області тазу і стегон (з відстані 5-20 см);
- обертові (ротаційні) для великих ділянок тіла.
Є моделі, де форсунки повертаються і змінюють напрямок струменів, але коштують вони досить дорого.
Види форсунок:
- гідромасажні. Подають воду під тиском через отвори.
- аеромасажні. Роблять те ж саме, тільки замість води тут повітря.
- комбіновані. Подають повітря і воду одночасно.
Конструкція форсунки визначає інтенсивність і тип струменів – потокові, що закручуються, вихрові, пульсуючі, спрямованої дії і т.ін.
Важливо: перед тим, як купити душову гідромасажну панель у Львові перевірте свій водопровід. Якщо ви живете в багатоквартирному будинку, то є ймовірність, що його напору не вистачить для забезпечення форсунок водою. Для міських квартир рекомендуються панелі з невеликими форсунками в кількості 4-6 або з 2-4 широкими. Число сопел в цьому випадку варіюється від 30 до 120.
Як управляти?
Залежно від обраної моделі, управління буває механічним або електронним. Електронні панелі можуть бути укомплектовані спеціальним пультом або мати кнопкову або сенсорну панель.
Важливо! Гідромасажні панелі з електронним управлінням коректно працюють при стабільній температурі і тиску води в трубах. При сезонному або аварійному відключенні гарячої води гідромасажну панель можна використовувати поєднавши проточних водонагрівачів потужністю від 24 кВт.
Монтаж душової гідро масажної панелі
Як правило, монтаж панелей не викликає ніяких проблем. Гідромасажний модуль встановлюється на стіну за допомогою кріпильних елементів і приєднується до водопроводу.
Для монтажу електронних гідромасажних панелей потрібне прокладання кабелю, заземлення і ПЗВ, а трансформатор повинен розміщуватися в сухому, бажано сусідньому з ванною кімнатою приміщенні (забороняється замуровувати в стіну).
За способом встановлення це може бути кутовий гідромасаж або універсальний (можна встановити в будь-якому місці кімнати).
Підберіть гідромасажну панель на сайті нашої компанії! Пропонуємо провідних виробників з Німеччини, Чехії, Франції, Китаю … Допоможемо підібрати модель для вашого будинку, врахуємо всі побажання і технічні можливості.
Види гідромасажу
Перед вибором моделі потрібно розуміти, чого очікувати від гідромасажу. Так ось, є 4 види струминного впливу:
- Класичний. Легкий ефект масажу буде відмінним доповненням до прийняття душа.
- Підбадьорливий. Важко прокидатися вранці? Проблему вирішено! Потужні пульсуючі струмені розбудять вас і забезпечать енергією на весь день.
- Супербодрящій. Він потужніший, ніж попередній, тонізуючий ефект від нього набагато яскравіше.
- Розслабляючий. М’який масаж, відмінно підходить для прийому душу після важкого робочого дня або перед сном.
У здоровому тілі здоровий дух!
Користь гідромасажу доведена давно: він покращує кровообіг, зміцнює імунітет, надає розслабляючу дію на організм.
Пацієнтам клінік часто прописується лікувальний гідромасаж, який позбавляє від безсоння, тривоги, втоми …
Тільки уявіть, що будете почувати себе набагато краще, ніж зараз, і найприємніше, що нікуди не потрібно йти – все необхідне вже в домі! Повірте, після використання панелі ви не захочете повертатися до звичайних водних процедур. Та й відгуки на гідромасаж рясніють позитивними емоціями.
На що звернути увагу при покупці гідро масажної панелі: 6 порад
- Вивчайте комплектацію моделі. Зазвичай вона базова, але іноді виробник пропонує розширену (з поличками, дзеркалами і т.ін.).
- Враховуйте кількість форсунок. Як ми вже говорили, їх робота повністю залежить від вашого водопроводу.
- Не перебирайте матеріал корпусу. Говоримо як є: він не настільки важливий. Акцентуйте увагу на форсунках і змішувачах.
- Душова панель з гідромасажем може бути з електронним керуванням і механічним. Останній варіант, мабуть, не такий зручний, зате вважається більш довговічним.
- Якщо переживаєте про температурний баланс, краще взяти модель з термостатичним змішувачем, він автоматично підтримує температуру.
- Попросіть продавця розповісти про режими подачі води в конкретній моделі і вирішить, потрібні вони чи ні. Якщо ні – ви можете переплатити за непотрібні функції.
Поради порадами, а реальну допомогу ніхто не відміняв. Якщо виникли запитання – телефонуйте, проконсультуємо!
Сантехніка у Львові – замовте товари від кращих виробників!