Сучасній людині пояснювати довго не доведеться, що таке душова система, і для чого вона потрібна.  Таке обладнання встановлюється переважно в квартирах, або в невеликих будинках, якщо ванна кімната має невеликі розміри.  Душова система забезпечує швидкий прийом водних процедур, а також економію споживання води.  До складу даного обладнання входить душова стійка, два види лійок, і інші пристосування.  Однак навіть з урахуванням такої простої конструкції, дане обладнання дуже серйозне і недешево коштує.  Душова система забезпечує зручний і комфортний прийом водних процедур, а також є відмінним доповненням до інтер’єру приміщення.  Так що в будь-якому випадку, доведеться приділити увагу вибору даного типу обладнання.  Тому в цій статті ми розглянемо основні критерії вибору душових систем, а також їх різновиди.

Різновиди душових систем

На сьогоднішній день на ринку сучасної сантехніки існує величезний асортимент душових систем.  З кожним днем ​​виробники випускають нові моделі, які досконаліше попередніх.  Душові системи представлені в декількох різновидах, які класифікують всього за двома параметрами – це спосіб монтажу і комплектація різними пристроями.

  • За способом монтажу виділяють всього лише два різновиди душових систем. При встановленні устаткування прихованого монтажу не потрібно використовувати ніякі труби, так як вони всі вставляються в стіну, ще під час ремонту.  В основному, вбудована душова система включає до свого складу три і більше елемента: вилив для ванни, змішувач, нижній і верхній душ прихованого монтажу.  Представлені на ринку варіанти під’єднання додаткових пристроїв, проте це залежить від виду вбудованого змішувача.  Головною конструктивною характеристикою прихованих душових систем є можливість покупки окремо всіх елементів: змішувача, спеціальних різьбових кінцевиків, і інших пристроїв.  Всі ці частини можна придбати в одному наборі, однак, якщо потрібно заощадити, то краще купити все окремо.
  • Зовнішня душова система. Перш за все, сюди включається душова стійка, яка може продаватися як в комплекті зі змішувачем, так і без нього.  Моделей таких душових систем зараз налічується величезна кількість, але всі вони включають в свій склад те чи інше пристосування.  Наприклад, можна придбати душову систему як з виливом для ванни, так і без нього, або з верхнім душем, так і без нього.  Моделі душових систем можуть відрізнятися між собою за типом встановленої лійки.  Тут найбільш затребуваними на ринку є душові системи, оснащені тропічним душем.  Водний струмінь з такою лійки ллється у вигляді крапель дощу.  Варто відзначити, що переважно душові системи зовнішнього монтажу встановлюються досить-таки просто.  Навіть звичайна людина, що володіє невеликими знаннями в цій сфері, зможе встановити обладнання.  Душові системи зовнішнього монтажу діляться на два види: якщо система, укомплектована змішувачем, то вона встановлюється, як і стандартний змішувач для ванної, а якщо обладнання не укомплектоване змішувачем, то воно монтується на вже готовий прилад для змішування води.  Тобто, зрозуміти, що до чого, не складно, особливо, якщо користуватися інструкцією компанії-виробника.

  • Душова система укомплектована зливом, і без нього. Який варіант краще вибрати вам підкаже то, куди ви будете встановлювати обладнання, так як в душовій кабіні, по суті, вилив і не знадобитися.
  • Душові системи, оснащені змішувачем і без нього. Перший варіант більш економічно доцільний в плані витрат фінансів, і його краще використовувати в тому випадку, коли вже встановлений змішувач не дуже старий.
  • Душова система з верхнім душем або без нього. Рекомендується придбати два варіанти, так як і той, і інший душ стане корисним і вигідним рішенням.
  • Душова система з термостатом і без нього. Перша модель обладнання є недешевою пропозицією, однак, ви отримаєте натомість завжди стабільну температуру на виході, незалежно від тиску води в трубопроводі.

Як правильно вибрати душову систему

Правильний вибір душової системи забезпечується всього трьома критеріями.

  1. Конструкція обладнання. Перш за все, під особливостями конструкції системи для душа мають на увазі: розмір верхньої лійки, довжина труби, яка подає воду наверх.  При виборі труби, потрібно орієнтуватися на зростання користувачів душем.  Асортимент пропозицій тут великий, так можна вибрати стійку невеликої висоти – 90 см, або дуже довгу – 200 см. Відносно лійки для душу, то найбільш оптимальним діаметрів є 15-20 см, проте сучасні виробники пропонують і інші варіанти.  Тепер на ринку можна знайти насадки діаметром як 8 см, так і 40 см. Якщо говорити про стаціонарний верхній душ, то тут чим більше його розміри, тим краще.  Для ручного душу найкраще купити невелику лійку, яка має діаметр 15 см.

  1. Матеріали виготовлення душової системи. Тут говорити багато не потрібно, так як саме від цього критерію повністю залежить тривалість терміну служби душової системи.  Тобто, головними моментами вважається якість і надійність, які гарантуються довговічним і міцним матеріалом.  Тут слід враховувати практично все – товщину стін, матеріал труби і т. ін. Якщо душова система складається з таких елементів, як перемикачі, то важливо, щоб вони були зроблені з латуні.  І, звичайно ж, не варто забувати про матеріал виготовлення ручного душу, так як гнучкий шланг – це слабке місце, і не враховувати його якість просто не можна.
  2. Наявність додаткових приладів. Сучасні дорогі душові системи включають в себе встановлення такого приладу, як економітель води, тобто, аератора, який насичує воду повітрям, завдяки чому знижуються витрати води.

Таким чином, сучасні душові системи є універсальними пристроями.

Де краще купити душову систему у Львові?

Купити недорогу, але якісну душову систему у Львові прямо зараз Ви можете на сайті інтернет-магазину нашої компанії.  Ми допоможемо з вибором і організуємо доставку.