Туалет – одне з місць, де людина може розслабитися і відпочити.  Від того, чим ви його обладнаєте, залежить не тільки комфорт задоволення природних потреб, але і статусність будинку.  На відміну від унітазу, пісуар більш універсальний.  Випускаються і використовуються за призначенням не тільки чоловічі, а й жіночі моделі. Купити пісуар у Львові ви можете в інтернет-магазині нашої компанії.

Пісуар – косо зрізана чаша, виготовлена ​​з фаянсу (бувають, втім, і металеві варіанти).  Пісуар забезпечується системою відводу стоку.  Змив здійснюється за допомогою важеля, краника або кнопочки, більш сучасні моделі управляється електронним блоком з контактним або безконтактним датчиком.

Як вибрати пісуар?

Перше на що потрібно звернути увагу – легкість чищення і гігієнічність.  Пісуар повинен мати гладке покриття, яке допоможе без труднощів його прибирати.  Не забувайте, що завжди є шанс виникнення цвілі і грибка, щоб не допустити цього, туалет повинен бути покритий захисною плівкою, яка збереже вас від дрібних шкідників.

За способами монтажу розрізняють підлогові вироби і підвісні настінні пісуари.  Підводи гарячого змиву можуть бути прихованими (встановлюються в стіну і тильну поверхню) або зовнішніми (через нижню і верхню частину).

Більшість підлогових моделей припускають встановлення і використання їх в громадських місцях.  Такі пісуари представляють собою багатосекційну монолітну конструкцію – похилий канал встановлюється біля стіни.  Втім, є і моделі підлогових пісуарів, по конструкції максимально наближених до настінних.  Підлогові моделі більш громіздкі, таке рішення ідеально для приватних будинків і великих квартир.

Вибрати сенсорний пісуар електронний.

Якщо в засобах ви не обмежені, то можете вибрати модель, яка встановлюється по всій ширині стіни.  Більшість таких пісуарів мають систему постійної циркуляції води, так що, зробивши свою справу, вам не доведеться турбуватися про змиття відходів життєдіяльності.

Найпоширенішим матеріалом для виготовлення пісуарів є фаянс або порцеляна.  Можна зустріти також пластикові або металеві моделі, однак не поспішайте віддавати їм переваги.  Перший варіант не прослужить довго (пластик, незважаючи на сучасні технології виготовлення, менш міцний, ніж фаянс), а другий дуже дорогий і по співвідношенню ціна / якість не виправдовує вкладень.

І останнє.  Велика частина моделей не має кришки, потрібно подбати, щоб в туалеті пахло свіжістю.  Встановіть в пісуар ароматизовану вставку, яка усуне неприємні запахи шляхом вивільнення оптимізованих бактерій.  Вставки дозволять зменшити кількість бризок при змиві.  Прозорий дизайн дозволить бачити стік.  На вибір кілька ароматів: манго, жимолость, цитрус …

Пісуари – огляд цін

Якщо ви вирішили встановити в своєму санвузлі такий корисний предмет, як пісуар, для початку непогано з’ясувати, на яку суму слід розраховувати і за що конкретно ви будете віддавати гроші.  Вивчаємо пісуари відомих брендів в різних цінових категоріях.  Які моделі можна купити за 1,2, а які за 12 тисяч гривень?

Від чого залежить ціна?

Система інсталяції.  Якщо ви вирішили монтувати пісуар на системі інсталяції, то останню доведеться записати в окрему статтю витрат (в середньому від 2000 до 4000 грн.).

Система зливу.  Від її наявності або відсутності ціна пісуара залежить найбільшою мірою.  Вона може являти собою вентиль або пружинний клапан, як правило закріплений між двох патрубків.  Це найдоступніший за ціною варіант.  У більш високотехнологічній конструкції клапаном управляє сенсор, що реагує на присутність людини.  Така інновація може коштувати стільки ж, скільки сам пісуар, і навіть дорожче.  Крім того, в деяких моделях для неї потрібен блок живлення, що не входить в комплект, теж недешевий.  Дорогі пісуари спочатку оснащені всієї цієї «начинкою».

Інші фактори.  Також на ціну впливають розмір виробу, якість матеріалу, з якого він виконаний, наявність брудовідштовхуючого покриття і, звичайно, далеко не в останню чергу – дизайн.

До 1500 грн.

Вітчизняні вироби і моделі недорогих іноземних брендів.  Традиційно в бюджетній ціновій категорії знаходяться пісуари вітчизняного виробництва, які можна придбати за 600-1000 грн.  На кілька сотень дорожче коштують предмети китайських фабрик.  І далі по висхідній слідують моделі польської компанії Cersanit, чеської Jika, турецької Vitra.  Крім того, за ціною близько 1500 грн.  в Україні продаються деякі вироби міжнародної фірми Ideal Standard, шведських Ifo і Gustavsberg.  Пісуари цього цінового рівня виготовлені з кераміки, мають невеликий розмір і, як правило, пропонуються без системи змиву.  Сифон може входити в комплект або не входити до.

Від 1500 до 4 000 грн.

Бюджетні колекції відомих брендів.  Зі збільшенням бюджету можна купити пісуар у Львові з найбільш недорогих серій відомих європейських марок: IDO (Фінляндія), Roca (Іспанія), Jacob Delafon (Франція), Villeroy & Boch (Німеччина), а також вже перерахованих вище Ideal Standard, Ifo, Gustavsberg.  У цій категорії можна вибрати підлоговий варіант, модель з кришкою, більшого розміру.  У комплект зазвичай входять сифон і необхідне кріплення.

Від 4 000 до 6 000 грн.

Найширший асортимент продукції.  Це вироби практично всіх відомих європейських брендів.  До перерахованих вище додадуться предмети з бюджетних колекцій таких виробників, як Hatria (Італія) і Duravit (Німеччина).

Можна купити пісуар у Львові незвичайної форми, з вбудованою системою зливу, з брудовідштовхуючим покриттям (багато компаній пропонують його нанесення на замовлення, це буде коштувати порядку 1000-1200 грн.).

Від 6 000 до 8 000 грн.

Дизайнерські колекції.  У цей сегмент входять пісуари від відомих дизайнерів, виконані в різних стилях, від мінімалізму до хай-тека і біоніки.  Вироби можуть бути виготовлені не тільки з кераміки, а й зі штучного каменю і нержавіючої сталі.  Їх виробляють «дорогі» бренди, такі як Keramag, Villeroy & Boch, Duravit (Німеччина), Catalano (Італія).  Останній, до речі, випускає пісуари і для жінок.  А «бюджетні» бренди, наприклад Jika, в цій ціновій категорії пропонують моделі з вбудованою сенсорною системою змиву.

Від 8 000 грн.

Високотехнологічні рішення.  Вище цієї позначки асортимент звужується, і практично всі представлені тут моделі незвичайні.  Це можуть бути пісуари з автоматичною системою змиву, реалізованої різними способами (сенсор, датчик руху, програмований злив), вироби, виконані з нетрадиційних для них матеріалів – нержавіючої сталі, каменю, а також високохудожні моделі, наприклад, у вигляді розкритих жіночих губ, квітів  , морських раковин.  Такі предмети виготовляються вручну, їх ціна може становити від 6000 до 9000 дол.