Внутрішнє улаштування будь-якого сучасного побутового септику несе одне і те ж функціональне навантаження: очищення відходів каналізації з метою підвищення комфорту проживання в будинку, безпеки людини і навколишнього його середовища. Пластиковий бак септик для приватного будинку встановлюється при облаштуванні інженерних комунікацій, а саме автономних каналізаційних систем житлових будинків: заміських будинків, дачних будівель, котеджів. Система дозволяє значно економити на комунальних послугах, адже обслуговування каналізаційних систем держпідприємством більше не буде потрібним.

Якщо Вам необхідний накопичувальний септик пластикова бочка, але є сумніви у власній компетентності, наша компанія допоможе Вам розібратися в цьому питанні. Ми реалізуємо різні варіанти такого товару для будинку. Ціна на пластикові ємності – бочки септика залежить від декількох факторів, тому нашим клієнтам завжди легко підібрати відповідний під свої плани і особливості системи. Дізнатися вартість септику для автономної системи каналізації Ви зможете відвідавши наш сайт.

Принцип роботи та різновиди

Для приватного будинку – це габаритна ємність, обсяг якої буде відрізнятися в залежності від поточних потреб людини. Він виготовляється з міцної пластмаси, залізобетону або металу, тому здатний утримати досить великі навантаження, тиск стічних, підземних вод, механічні дії. Недорого купити ємність під септик (бочку) для приватного будинку прагне кожен добрий господар.

Кілька блоків септику дозволяють очистити стічні води за певну кількість етапів:

  • спочатку водні маси відстоюються, важкі частинки поступово опускаються на дно;
  • рідина переходить до другого блоку для подальшого очищення;
  • вода освітлюється за допомогою спеціальних добавок, розшаровується на кілька фракцій;
  • завершується очищення вже в грунті або в додатково вмонтованих біофільтрах.

Купити пластиковий бак септик у Львові, або спорудити самостійно?

Затребуваними серед власників окремої каналізації є системи з бетонних кілець, корозійностійкого металевого сплаву і пластичного полімеру. Не знаєте, який вид підійде під конкретні умови приватної будівлі? Проконсультуйтеся з фахівцем інтернет-магазину нашої компанії! Це безкоштовно допоможе Вам більш розумно підійти до вибору даного обладнання.

Ціни на септик пластиковий у Львові вказані без урахування доставки. Вибираючи таку систему врахуйте так само країну виробника. Септик купити можна простим способом – оформити замовлення на сайті і вказати адресу доставки, але ми рекомендуємо отримати попередньо консультацію у нашого фахівця, так як септичний прилад ціна якого може залежати від багатьох технічних параметрів, необхідно вибирати тільки після точних розрахунків необхідної продуктивності системи і її технічних параметрів.

П р и к л а д и  п л а с т и к о в и х  с е п т и к і в

Септик попередньої очистки 2м3 «Еколайн САД». Ціна: 15 800 грн. 

Септик попередньої очистки зменшує забруднення стічних вод на 65-75%. Даний септик українського виробництва виготовлений з високоякісного полімерного пластику, термін служби якого більше 50 років!

Септик попередньої очистки використовується для початкового відділення піни, легких речовин, осаду від стічних вод. Зважені частинки, які знаходяться в стічних водах, осідають на дно і утворюють осад.

В осаді згодом відбуваються процеси анаеробного бродіння (без доступу кисню). Бактерії, які є джерелом процесів бродіння, повільно розкладають осад на складові речовини.

На поверхні стічних вод в септику попереднього очищення утворюється плівка з забруднень, які легші за воду, частіше за все це жири, СПАи, ПАВи і піна, що утворюється в процесі бродіння.

Для очищення стічних вод до 97-99% після септика попереднього очищення встановлюється септик анаеробної очистки (САД), або дренажне поле.

Підбір септика

Підбір септика попереднього очищення Еколайн залежить від кількості жителів, що постійно проживають в будинку. Процес біологічного очищення відбувається правильно в тому випадку, коли можна гарантувати триденне перебування стоків у септику. На цьому заснований типовий вибір септика попереднього очищення: ємність прямо пропорційна обсягу стоків.

Кількість стоків на одного користувача (постійно проживає в будинку) становить 150 літрів на добу.

W = (n × q) × 3 діб.

n – кількість користувачів.

q – кількість використаної води одним споживачем (л).

W – обсяг септика.

Септик аеробної доочистки 5м3 «САД» (Польща) ціна -161 796 грн.

Аеробний септик 5 м куб. польського виробництва встановлюється після септика попереднього очищення якщо немає можливості створити дренажне поле. Септик аеробний зменшує забруднення вод на 90-99%, після чого вода придатна для поливу і технічних потреб, може скидатися у водойму. Даний аеробний септик польського виробництва виготовлений з високоякісного полімерного пластику, термін служби якого більше 50 років!

Септик аеробної очистки використовується для кінцевого відділення зважених речовин, газів, забруднень. Зважені частинки, які знаходяться в стічних водах, осідають на дно і спеціальні пластини, населені аеробними бактеріями (які вимагають доступ до кисню). В осаді і на пластинах з часом відбуваються процеси аеробного бродіння і очищення.

Як працює аеробний септик

Технологія доочищення стічних вод аеробним септиком передбачає використання вільноплаваючих і прикріплених на текстильних рамах гідробіонтів, на яких розташовуються численні колонії аеробних бактерій.

Послідовні реакції окислення і відновлення, аеробно-аеробна стабілізація надлишкового мулу і дрібнодисперсна аерація забезпечують високоякісне доочищення стічних вод, від 90 до 99% для різних речовин.

Аеробний септик має однаковий зовнішній вигляд і габарити з септиком попереднього очищення. Внутрішня конструкція більш диференційована (розділена на камери) і складна з точки зору технологічного підходу. Пристрої , що знаходяться всередині резервуара призначені для забезпечення оптимальної роботи біофільтра.

Підбір септика доочистки (САД септик Еколайн) залежить від кількості жителів, що постійно проживають в будинку.

Ступінь очищення води аеробним фільтром буде відповідати заявленим показникам, якщо:

  • система очищення була змонтована правильно
  • добова кількість стоків не перевищує розрахункової норми
  • склад стоків не відрізняється від проектних величин
  • очисна система експлуатується правильно.
Дренаж

Якщо для дренажу без септика доочистки необхідно близько 12 мп дренажного поля, то після проходження стоками аеробного септика досить близько 1,5-2 мп на одного мешканця будинку.

Також після очищення аеробних септиком вода може скидатися в ставок, ливнеприймач і водойми, не призначені для промислового розведення риби.

Будова септика аеробного очищення

Система занурених текстильних волокон.

Рама з текстильними волокнами є головним носієм аеробних бактерій. Волокна розтягнуті на рамах, встановлених перпендикулярно осі камери септика. Спеціальні волокна POLITEX в діаметр 50 мікрон. Для рами площею 1 м2 загальна довжина волокон, що містяться на ньому, становить близько 6000 км, а площа їх поверхні досягає 100 м2. Кожна з рам аеробного септика містить мільярди бактерій, які беруть на себе головну роль в очищенні стоків.

Дифузори.

Дифузори, які через гумові мембрани виділяють дрібні бульбашки повітря постачають киснем биофильтр Еколайн “САД», тим самим збільшуючи швидкість реакцій і очищення аеробними бактеріями.

Компресор.

Компресор необхідний для нагнітання необхідної кількості кисню в септик аеробної доочистки Еколайн. Повітря життєво необхідне бактеріям, які населяють текстильні пластини і виступають головним очищувачем води.

Нагнітач встановлюється в приміщенні або в технічному приміщенні поблизу септика. Наявність кисню необхідно в будь-яких аеротенках з метою максимального збільшення коефіцієнту перетворення органічної матерії через багаторазові біохімічні реакції окислення і редукції. Компресор працює безперервно і майже безшумно.

Поширені запитання

📚 Які є типи септиків і який краще вибрати для приватного будинку?

Існує кілька типів септиків, таких як стічні механічні септики, біологічні септики, відстійні та комбіновані септики. Кожен тип має свої переваги та недоліки, але вибір залежить від конкретних умов та потреб будинку. Наприклад, для невеликого приватного будинку може бути достатньо механічного септика, а для великої сім’ї, що використовує багато води, краще підійде біологічний септик.

🌎 Які параметри потрібно враховувати при виборі септика для приватного будинку?

При виборі септика для приватного будинку необхідно враховувати кілька параметрів, таких як кількість людей у будинку, витрати води, властивості ґрунту, розмір ділянки, де буде встановлений септик, а також відстань від джерел питної води та будівель. Важливо також звернути увагу на якість виконання та гарантії на встановлення септика, а також на технічні характеристики самого септика, такі як продуктивність, рівень очищення води та ефективність роботи в умовах конкретного будинку.