Відмінність подібного пристрою від аналогічного пристосування для ванни полягає в основному у відсутності виливу.  Сучасні змішувачі для душу є конструкцією у вигляді вентиля або ручки, а також сенсорної панелі в комплекті з душовою стійкою.  Окремі моделі можуть мати вилив, відрізняючись від більшості зразків своїми конструкційними особливостями і розмірами.

Кілька критеріїв впливають на процес підбору такого пристрою.  Розглянемо всі головні фактори, що впливають на покупку найбільш підходящого для конкретного приміщення зразка.

Різноманітність механізмів змішування

Вбудовані змішувачі для душа і інші модифікації пропонуються в широкому асортименті:

 • вироби одноважільного типу;
 • двовентильні моделі;
 • пристрої з наявністю термостата;
 • сенсорні прилади.

Оснащені кран-буксами пристрої з парою вентилів поступово витісняються іншими зразками.  Букси підрозділяються на керамічні, з запірною манжетою або «черв’ячної» конструкції.  Зазвичай подібні вироби встановлюють при бажанні створити інтер’єр в стилі ретро.  Змішувачі для душової кабіни подібного виконання більш практичні при частому використанні тільки холодної або нагрітої води.

Одноважільні моделі належать до найбільш простимх і зручних.  З їх допомогою не важко виконати регулювання температури і напору.  Змінюючи площу суміщення керамічних пластин в картриджі легко коригувати параметри рідини.  Змішувач для душу прихованого монтажу в такому виконанні не займає багато місця і вимагає витрачання меншої кількості води для створення необхідної температури.

Підтримка заданого робочого режиму – головна функція приладів, оснащених термостатом.  Перевага полягає в відсутності різких стрибків при подачі холодного і гарячого потоку, властивих приладам стандартного виконання.

Управління за допомогою сенсорної панелі часто вживається в інтер’єрах класу hi-tech.  Змішувач для душа з нержавіючої сталі цього типу облаштований корпусом з максимально високим ступенем захисту і відрізняється тривалим терміном служби.  Виріб відноситься до найдорожчих зразків.

Відмінності по комплектації і способу монтажу

За своїми характеристиками розрізняють наступні варіанти виконання:

 • пристрої з жорсткою стійкою надійно фіксуються на стіні. Можуть мати додаткові аксесуари – утримувачі, мильниці та ін. Різноманітність дизайну дозволяє вибрати змішувачі для душу з краном і інші типи для органічного поєднання з будь-яким дизайном;
 • наявність лійки на гнучкому шлангу цінується споживачами за високу практичність і зручність при користуванні. Стійка в подібних моделях буває, як вбудованого, так і настінного варіанту встановлення;
 • каскадні зразки допоможуть створити своєрідний водоспад. Якщо не брати до уваги підвищену витрату води, таке рішення виглядає вельми оригінально;
 • настінні модифікації відрізняються простим обслуговуванням і ремонтом. Споживачі цінують цю конструкцію за гармонійну сумісність з будь-якою стилістикою в приміщенні.

Як вибрати змішувач для ванни з душем для додання унікального виду внутрішнього простору кімнати?  Для вирішення такого завдання ідеально підходить вбудований пристрій.

Особливості матеріалів виготовлення

Сантехнічне обладнання може відрізнятися за своїми характеристиками в залежності від використаної сировини:

 1. Силумінові зразки відносяться до найбільш доступних за ціною. При цьому через свою крихкість прослужать вам не дуже тривалий термін.
 2. Кераміка залишається зразком практичності і екологічної чистоти при використанні.
 3. Змішувач для дачного душу з нержавійки має підвищену стійкість до механічних пошкоджень.

Найдовговічнішими залишаються бронзові і латунні моделі.  При дбайливому ставленні вони прослужить власнику 20-25 років.

Менеджери інтернет-магазину нашої компанії допоможуть кожному клієнтові визначитися з тим, який купити змішувач для душу у Львові, підбором варіанту, відповідного вашому фінансовому становищу і смаку, розкажуть, як встановити змішувач і здійснювати догляд за ним.

У великому асортименті продукції завжди знайдеться той, що найкраще буде виглядати в інтер’єрі вашої ванної кімнати.