Після вибору великогабаритної сантехніки слід купити хороший змішувач для умивальника у Львові.  Сучасні моделі передбачають не тільки звичайні процедури, такі як вмитися, вимити руки.

А на ринку з’являється більше варіантів дизайну, колірних рішень, моделей з різним функціоналом.  Основним матеріалом для кранів вибирають латунь з покриттями: вона міцна, стійка до впливу води і довговічна.

Який може бути змішувач для раковини

Основні види кранів:

  • По виду виливу. Короткий змішувач підійде для невеликої чаші.  Високий ставлять на глибокі умивальники, де важливий натиск і швидкість подачі.  Довгим виливом вважають модель від 15 см. Для точного вибору змішувач потрібно купувати під раковину, а не навпаки.  Він повинен ідеально стати в отвір і не хитатися.
  • За типом змішування. Одноважільний змішувач – класика.  Монтаж моделі простий, можна зробити своїми руками.  Важіль зазвичай розміщується зверху, виглядає сучасно і дуже зручний у використанні.  Двохвентильний складається з 2 вентилів, кожен з яких відповідає за свій тип води: холодну або гарячу.  Дозволяє більш точно регулювати температуру.

Сенсорний кран на раковину незамінний в громадських вбиральнях.  Щоб включити воду, не потрібно чіпати нічого руками.  Подача припиняється, коли людина прибирає руки з-під сенсора.  Одночасно це дуже економічний і надійний варіант.

У ванну часто купують змішувач для раковини з гігієнічним душем.  Якщо умивальник встановлений поряд з унітазом, то від нього підключають шланг.  Так немає необхідності ставити біде, тому що  всі гігієнічні процедури можна провести за допомогою встановленого душу.

Де можна купити змішувач для умивальника у Львові

Якщо ви хочете купити змішувач для умивальника у Львові високої якості, зверніть увагу на інтернет-магазин нашої компанії.  У нас великий асортимент, зручна навігація по каталогу.  Вам обов’язково допоможуть менеджери, якщо ви не можете визначитися з правильним вибором.  Ми пишаємося тим, що представляємо не тільки імпортну сантехніку, але і вітчизняну.

Як вибрати відповідний змішувач для умивальника?

Прийшов, вибрав, поставив – це правило не стосується змішувача.  Кожен прилад має свої особливості і характеристики, тому щоб під час експлуатації він не заподіював вам незручностей, читайте основні правила вибору змішувача для умивальника.

Виявляється, що не все так просто.  Купити змішувач для умивальника у Львові тільки за вподобаним зовнішнім виглядом мало.  І ось чому.  Перед підбором такого змішувача потрібно визначитися з раковиною: чи буде вона глибокою або дрібною, широкою або вузькою відповідно вашим потребам.  А якщо у вас є умивальник, то зверніть увагу на ці характеристики.  Повірте, це дуже важливо.  Тому що, як і умивальники, так і змішувачі мають різні габарити і характеристики.  Всі змішувачі відрізняються по висоті і довжині виливу.  Отже, щоб під час експлуатації змішувача, він тільки радував вас своєю функціональністю, а не розбризкував воду в усі сторони повз раковину, приносячи цим постійні незручності, слід знати ось про що: вилив змішувача висотою від 25 см підходить для умивальників з досить глибокими чашами і  ще й за умови, що умивальник служить вам не тільки за своїм прямим призначенням, а й наприклад, щоб помити в ньому лапи свого вихованця після прогулянки.  Неглибоким або плоским раковинам відмінно підійдуть змішувачі висотою від 15 до 25 см.

Ще один важливий чинник, який не можна упускати при виборі змішувача для раковини – це довжина виливу.  Тут потрібно пам’ятати золоте правило: при повному напорі води, струмінь повинен потрапляти в зливний отвір в раковині, а ніяк не на стінки рукомийника.  При надмірно довгому гусаку, вам на жаль доведеться прибирати воду на підлозі і на меблях, так як не уникнути розбризкування.  При занадто короткому гусаку, вода буде попадати на стінки обладнання, що теж недобре, з часом це призведе до того, що меблі почнуть темніти і гнити від надмірної вологи.

Ще один критерій, який потрібно врахувати при виборі змішувача – тип конструкції.  Можете підібрати змішувач з литим корпусом (тобто положення крану не змінюється) або змішувач в корпусі з поворотним гусаком (виріб повертається).  Дуже зручно, наприклад, коли поруч з умивальником є ​​ванна і ви запросто можете повернути над нею гусак змішувача при потребі.  Але з іншого боку неповоротний механізм більш стійкий до зношування, більш довговічний через відсутність рухомих частин.

Також на ваш вибір в нашому інтернет магазині представлені вентильні і змішувачі одноважельні.  Цей вибір вже на ваш смак.  Скажемо тільки, що однорукі (одноважельні) змішувачі на практиці більш зручні і з їх використанням ви ще й воду економите, так як регулюєте температуру води одним рухом ручки.

Всі змішувачі від різних виробників (Asco, Haiba, Q-Tap, Touch Z, Zerix) представлені з можливістю монтувати їх на раковину або на стільницю за допомогою гайок, шпильок.  Всі моделі укомплектовані гнучкими шлангами для підводки.

Майже всі вироби виготовлені з латуні і покриті хромом.  Хром – це показник міцності і надійності.  Важливо, що такий матеріал не люблять мікроорганізми.  Якщо є маленькі діти – це саме ваш варіант.  Також хром не викликає алергію, як нікель і не має такого недоліку як емаль – відбиватися.  Але недолік криється в найменшій дрібниці – на хромованому покритті видно плями від води.  Але зовсім небагато зусиль і ваш помічник буде в порядку.  Тим більше, що сьогодні продається маса миючих засобів по догляду за подібними покриттями.

Радимо вам звернути увагу на моделі змішувачів Haiba зі спеціальним важелем – так званим донним клапаном.  При його допомозі можете відкрити або закрити зливний отвір.  Це дуже зручно і практично.

Але також ваш змішувач повинен бути не тільки практичним, але і мати гарний дизайн і привнести особливу нотку в загальний інтер’єр ванної кімнати.  Щоб цього досягти просто пам’ятайте маленькі хитрощі: якщо умивальник округлий – з такими ж обрисами повинен бути і сам змішувач, і навпаки – для більш незграбних форм вибираємо змішувач більш плоский, графічний.

Якщо виникають питання, звертайтеся, наші фахівці будуть раді розповісти вам про особливості кожного змішувача і порадити який купити змішувач для умивальника у Львові саме для вашої ванни.