Якщо ви хочете встановити все найнеобхідніше на вашій кухні і при цьому зберегти достатню кількість вільного місця, то кутові мийки є відмінним варіантом.  Завдяки будові таких мийок, ви зможете без зусиль розмістити поруч з нею холодильник, плиту та інші кухонні приналежності.  Подібного роду планування займе лише дві основних стіни, а решта залишить вільними.

Кутові мийки виготовляються з різних матеріалів, від чого залежить їх вартість і певні експлуатаційні характеристики.  Дані вироби створюють з кераміки, штучного каменю і нержавіючої сталі.

Мийки вироблені з кераміки відрізняються своїм найбільш привабливим зовнішнім виглядом.  Вони можуть бути виконані в білих тонах, мати малюнки або зовсім бути різнокольоровими.  Найкраще дані кутові мийки поєднуються з класичним стилем.  Подібний матеріал має гарну стійкість до контакту з гарячою водою і побутовою хімією.  На поверхні такої мийки не будуть залишатися подряпини, тому вона не вимагає особливого догляду.

Кутова мийка, виготовлена ​​зі штучного каменю, буде відмінно виглядати практично в будь-якому інтер’єрі кухні.  Такий виріб володіє гарною якістю і не втрачає привабливий зовнішній вигляд протягом багатьох років.  За подібною мийкою досить легко доглядати, а також вона має гарну стійкість до впливу сонячних променів і здатна поглинати шуми води.

Нержавіюча сталь використовується як при виготовленні простих мийок, так і кутових.  Дані вироби можуть мати матову або глянсову поверхню.  Відмінною особливістю такої мийки є привабливий зовнішній вигляд, невелика вартість і висока стійкість до впливу корозії.

Побачити величезний асортимент кутових мийок з самих різних матеріалів можна в інтернгт-магазині нашої компанії.  Кожен бажаючий зможе знайти там мийки від відомого бренду, що виготовляє кухонне приладдя “Франке партнер”.

Основні переваги

Кутові мийки мають цілий ряд відмінних переваг:

  • Здійснюється значна економія вільного місця, що спрощує лення інших необхідних кухонних предметів.
  • Вироби здатні відмінно вписатися в абсолютно будь-який інтер’єр кухні, завдяки широкому модельному ряду, який дозволяє підібрати мийку, що підходить за розміром, кольором і формою.
  • Взаємодіяти з кутовою мийкою набагато легше, так як вам не доведеться багато переміщатися по кухні і всі найнеобхідніші робочі зони будуть розташовуватися поруч одна з одною.
  • Під кутовою мийкою утвориться достатня кількість вільного простору для розміщення там сміттєвого відра, миючих засобів і т.ін.
  • Вироби також відрізняються своєю низькою вартістю, так що це дозволить заощадити деяку кількість грошових коштів.

Весь цей набір переваг покупець зможе оцінити купивши кутову мийку від виробника “Franke-partner”.  Величезний асортимент дозволить підібрати саме ту мийку, яка буде відповідати всім висунутим до неї вимогам.