Посудомийні машини щільно увійшли в наше життя, так само як колись пральні. При цьому підключити цей агрегат до комунікацій в квартирі нітрохи не складніше, ніж пральну. Більш того, багато виробників додають докладну інструкцію, як підключити посудомийну машину до комунікацій. Головне – дотримати основні моменти і не наробити помилок.

Встановлення посудомийної машини

Процес підключення посудомийної машини Львів до водопроводу і каналізації умовно можна розділити на три основних етапи:

 • Підготовчі дії
 • Підключення шланга до водопроводу і труб до каналізації
 • Встановлення розетки і під’єднання до електричної мережі

На кожному етапі є свої нюанси, які не видно відразу, але потім будуть впливати на роботу приладу.

Як підготувати машину до встановлення у Львові

Для початку потрібно підібрати головне – саму машину для миття посуду і місце її встановлення. При виборі агрегату основним критерієм буде його розмір, а також тип встановлення – вбудований або що окремо стоїть. Залежно від розмірів і способу встановлення підбирається і місце на кухні. При цьому воно повинно бути не далі півтора метра від мийки.

Кухня з посудомийній машиною

Обумовлено це такими моментами:

 • Зручністю підключення
 • Безпекою від протікання
 • Зручністю використання

Якщо машина стоїть далі від водопровідного стояка, то вона буде довше набирати і зливати воду, шланги будуть більше навантажуватися. Крім того, істотно зростає ймовірність їх пошкодження, і як наслідок, розливу води в квартирі.

Встановлення посудомийної машини на кухні

Ще одна причина встановити посудомийку ближче до раковини – це зручність складання тарілок і їх зберігання. Збирати брудний посуд зручніше в мийці. Тут його простіше впорядкувати, очистити від зайвого жиру і їжі. Шафи для зберігання посуду встановлюють зазвичай поряд з мийкою, що теж зручно. Коли все знаходиться в одному кутку – це спрощує і полегшує домашню роботу.

Встановлення посудомийної машини на окреме місце

Машину,що окремо стоїть, встановити простіше, так як для неї не треба готувати спеціальну нішу. Розміри знати необхідно, але кілька сантиметрів тут ролі не грають. Але навіть це місце потрібно підготувати. Спочатку його необхідно звільнити. Потім спланувати, як будуть підключатися комунікації. Обов’язково потрібно встановити розетку заздалегідь.

Встановлення вбудованої посудомийної машини у Львові

Вбудований прилад більш компактний і виглядає в інтер’єрі дуже стильно. Перед тим як вбудувати прилад в нішу, потрібно дізнатися його точні розміри – щоб він акуратно встав на місце.

Вбудована посудомийна машина

Місце для вбудовування потрібно підготувати наступним чином:

 • Зазор між агрегатом і стінками ніші повинен бути близько 1 см. Відстань між задньою стіною і пристроєм повинно бути побільше і становити не менше 10-15 см.
 • Заздалегідь необхідно встановити розетку. Бажано, щоб вона була над нішею.
 • Всі водні комунікації, шланги і труби підключаються перед установкою приладу.

Розетка повинна перебувати в обох випадках поруч, в зоні досяжності. Посудомийна машина споживає багато енергії, тому підключати її потрібно тільки до окремої електроточки. Включати її в розетку з перехідником, від якої живляться інші прилади, не рекомендується. Особливо небезпечно використовувати одну розетку для таких пристроїв, як пральний автомат, чайник, мультиварка або аерогриль. Ці вироби споживають багато енергії, і одна точка або її проводи можуть просто не витримати і згоріти. З цієї ж причини не варто користуватися подовжувачем.

Як правильно підключити посудомийну машину до водопроводу у Львові

Насамперед виконують підключення посудомийної машини Львів до водопроводу і каналізації. Це досить простий процес, який можна виконати самостійно.

Для цього треба підготувати кілька додаткових деталей:

 • Сифон зі штуцером
 • Особливу гідроізоляційну стрічку
 • Трійник з металу або металопластику
 • Кульовий кран
 • Шланг потрібної довжини

По можливості краще віддавати перевагу металевим деталям. Вироби із пластику або інших легких матеріалів досить швидко можуть тріснути, що призведе до протікання води. Важливо не переплутати гідроізоляційну стрічку з ізоляційною – це різні вироби. Ізоляційний матеріал призначений для роботи з електричними проводами і екранує електрострум, а гідроізоляційний – не пропускає воду.

Шланги зазвичай поставляються в комплекті, але вони цілком можуть виявитися короткими. В цьому випадку необхідно придбати новий виріб. Він повинен бути повністю цільним. Якщо спробувати подовжити старий – то це тільки призведе згодом до протікання. Довжина нового виробу теж не повинна бути занадто великою, так як це буде ускладнювати роботу насосу.

Приєднувати пристрій до водопроводу потрібно через трубу холодної води з двох причин:

 • Холодна вода дешевша.
 • Якість холодної води помітно краще, вона менш жорстка. Це продовжить термін служби фільтру та самого приладу.
 • У гарячій воді немає ніякого сенсу, так як прилад автоматично її нагріває.

Порада! При підключенні краще встановити додатковий фільтр. Тоді вода буде менш жорсткою, що заощадить час і кошти на чищенні машини та продовжить термін її служби. В іншому випадку з часом на деталях машини буде утворюватися накип або наліт. І посуд, вимитий тут, буде мати неприємний запах, а в кінці кінців, почнуть ламатися окремі деталі і агрегат вийде з ладу.

Під’єднання посудомийної машини до водопроводу

Сам процес підключення посудомийної машини Львів до водопроводу і каналізації досить простий. Важливо дотримати всі етапи послідовно:

 1. Треба відключити воду в квартирі. Кран зазвичай знаходиться поруч із стояком.
 2. Відокремити шланг від змішувача на кухні. Таке з’єднання зазвичай знаходиться під раковиною.
 3. У місці приєднання змішувача встановити трійник, а до нього під’єднати кульової кран. До цього крану, в свою чергу, підключається шланг посудомийного приладу.
 4. Між шлангом і агрегатом розміщується фільтр для води.
 5. Потім виріб підключається до фільтру.
 6. Всі з’єднання необхідно замотати гідроізоляційної стрічкою, щоб уникнути протікання.

Як встановити трійник на посудомийку

Встановлення трійника на трубу під раковиною особливо важливе, так як він буде піддаватися тиску найбільше. Спочатку необхідно встановити трійник на саму водопровідну трубу. Саме тому важливо використовувати латунну або металеву деталь. Після до нього спочатку підключається змішувач раковини. А до іншого виходу – шланг посудомийної машини. Після цього обов’язково потрібно замотати деталі гідроізоляційної стрічкою.

Трійник для підключення

Як вивести шланг в каналізацію:: Монтаж посудомийки Львів

Після цього необхідно підключити машину до каналізації. Зазвичай це відбувається через сифон, розташований під раковиною. Важливо, щоб він мав спеціальний відвід. Також між сифоном і шлангом зливу необхідно встановити спеціальний зворотний клапан, який запобігатиме зворотному потоку брудної води з каналізації.

Підключення посудомийної машини до каналізації

Цей процес також складається з декількох етапів:

 1. Вихідний шланг закріплюється вертикально на стіні, вище входу в каналізаційну трубу на 50-60 см
 2. Закріплений шланг потрібно трохи зігнути і під’єднати до сифону під раковиною. Вигин потрібен, щоб вода з зливу раковини не потрапляла в шланг посудомийної машини.
 3. Якщо на раковину встановлений сифон без додаткового відведення, то можна підключити агрегат безпосередньо. У цьому випадку потрібен буде окремий сифон, який встановлюється між шлангом і трубою.

Тепер підключення посудомийної машини до водопроводу і каналізації успішно завершено. Залишилося тільки включити її в мережу і перевірити роботу.

Підключення посудомийної машини до мережі у Львові

Як говорилося вище, включати посудомийну машину можна тільки в окрему електроточку. Причому вона повинна бути євростандарту із заземленням. Бажано, щоб в конструкції розетки був присутній додатковий захист від попадання вологи. Вироби з таким захистом коштують ненабагато дорожче звичайних, але при цьому вельми ефективні у використанні. Адже навіть одна крапля, що потрапила в розетку, може стати причиною короткого замикання, яке може привести до пожежі.

Підключення посудомийної машини до мережі

Розташування розетки повинно бути комфортним, функціональним і безпечним. Тому тут важливо врахувати кілька моментів:

 • Виводити розетку слід безпосередньо від електрощитка.
 • При розміщенні внизу вона повинна бути не нижче 15-20 см від підлоги. Це важливо на випадок протікання шланга, щоб її не залило водою.
 • Від мийки розетку розташовують не ближче півметра, що захищає її від попадання води.
 • Розетка повинна бути доступна, тобто встановлена ​​так, щоб в разі чого до неї легко було дістатися.
 • Ідеальне місце для пристрою розетки – трохи вище стільниці над посудомийній машиною.

Розміщення розетки для посудомийки

Для розетки знадобиться провід, розрахований на підвищене навантаження в 16 А і 2-3 кВт. При цьому провід повинен бути трижильний, так як одна з фаз буде заземлення. В ідеалі підійде модель ВВГнг 3 * 2,5. Провід прокладають прямо від розподільного щитка. Якщо провід не був закладений при ремонті, то зазвичай його прокладають поверх стіни і потім закривають пластиковим коробом. Тут до цього встановлюється окремий автоматичний вимикач. Цей пристрій спрацює і вимкне струм, в разі якщо в розетку потрапить вода і станеться коротке замикання. Так як провід веде до окремого автомату, то струм вимкнеться тільки в цій розетці, а не у всій квартирі.

Розетка під посудомийку

Протягування проводу і встановлення розетки краще замовити в компанії, що управляє. Для цього є дві істотні причини:

 1. Робити весь монтаж електропроводки повинен фахівець з відповідним рівнем допуску
 2. Керуюча компанія буде нести відповідальність за проведені роботи. У разі несправності або неправильного підключення вся вина ляже на електрика.

Після того як розетка встановлена ​​її слід перевірити – для цього в неї необхідно включити будь-яку лампу. Якщо все в порядку, то можна приступати до перевірки самої машини.

Перевірка на працездатність

Для перевірки всіх підключень і роботи самої машини її включають на звичайний режим миття. При цьому потрібно уважно відстежувати такі моменти:

 • Поява підтікань води на шлангах і в місцях з’єднань
 • Сторонні шуми
 • Тремтіння і тряска приладу
 • Повільна швидкість надходження води
 • Повільний нагрів

Перевірка посудомийної машини

Якщо все в порядку і неполадок не виявлено – можна сміливо встановлювати машинку на місце. Після цього вона повністю придатна до використання.

Які бувають помилки при підключенні і установці посудомийки

Незважаючи на те що, як виробити монтаж посудомийної машини Львів, детально описано в інструкції, при її підключенні можуть виникнути звичайні труднощі або помилки. Їх дуже важливо уникати, так як неправильне встановлення може привести не тільки до поломки, але і до відмови в гарантійному ремонті.

Підключення посудомийної машини

Основні помилки:

 • Підключення агрегату до водопроводу без фільтру. Економити на фільтрі сенсу немає, ремонт приладу буде коштувати дорожче.
 • Підключення до крану гарячої води. Цей вид підключення зменшує термін служби виробу.
 • Підключення до бойлера безпосередньо. Машина все одно буде включати нагрів води. А в бойлері її може при цьому не вистачити і тоді доведеться користуватися холодною водою або чекати, коли в бойлері знову з’явиться гаряча.
 • Використання дешевих пластикових деталей. Вони вийдуть з ладу дуже швидко, а заміна і усунення протікання буде коштувати дорожче.

Неправильне встановлення посудомийної машини

Найважливіше при підключенні – перевірити надійність всіх з’єднань. Якщо є сумніви щодо будь-якого вузла, то роботу необхідно переробити. Адже усувати протікання і поломки буде набагато дорожче. А надійно підключена машини прослужить довго і звільнить корисний час для сім’ї та відпочинку.

Посудомийна машина на кухні

Як бачите, встановлювати вбудовану посудомийну машину самостійно не така вже й складна справа.

Підключення посудомийної машини, встановлення у Львові.

 • Хочете, щоб ваш посуд завжди був сяючим і білосніжним?
 • Мрієте про те, щоб у вас з’явився вільний час на сім’ю і відпочинок?
 • Цінуйте європейський рівень сервісу і надійності?
 • Купили посудомийну машину, але не знаєте де знайти кваліфікованих майстрів?

Тоді ви прийшли точно за адресою. Замовте підключення посудомийних машини в нашій компанії!

Ми надаємо послуги встановлення і підключення посудомийки Львів під ключ, з гарантією якості і в самі стислі терміни. Вже понад 5 років ми допомагаємо людям раціонально облаштувати свій побут з мінімальними витратами, використовуючи сучасні технології комфорту. Ми пишаємося позитивними відгуками сотень наших клієнтів, тому що саме ваш комфорт і економія є нашими основними завданнями.

Замовляючи у нас підключення посудомийної машини, ви оціните на всі 100% всю красу ефективно працюючої техніки!

Господиням на замітку: Не варто доручати підключення техніки чоловікові або сусідові – це тонка робота, що вимагає високої кваліфікації і досвіду. Підключення посудомийки має ряд нюансів, які знає тільки фахівець з встановлення побутової техніки. Грамотний майстер зможе вибрати оптимальне місце встановлення, правильно «врізатися» в систему водопостачання і електромережу, протестувати всі режими роботи техніки і навчити вас правильно експлуатувати машину.

Будьте раціональні – для підключення пральної машини викликайте кваліфікованого майстра з нашої компанії.

Поширені запитання

📚 Як правильно вибрати посудомийку для монтажу в кухні?

При виборі посудомийки для монтажу в кухні потрібно звернути увагу на кілька критеріїв, таких як розмір, енергоефективність, функціонал та маркування енергокласу. Також слід визначити місце для монтажу посудомийки та переконатися, що встановлення не буде перешкоджати роботі інших побутових приладів.

🌎 Як правильно встановити посудомийку в кухні?

Для встановлення посудомийки в кухні слід виконати кілька кроків. Спочатку потрібно підготувати місце для монтажу та під’єднати до посудомийки всі необхідні комунікації, такі як водопровідні труби та каналізаційні отвори. Далі слід встановити посудомийку на місце та прикріпити її до підлоги та стіни. Після цього слід перевірити, чи правильно підключена посудомийка та чи немає протікань.