Сантехніка – це обов’язкова частина кожного будинку або квартири. Без неї неможливо собі уявити повноцінне житло. Але найчастіше проблема полягає в монтажі сантехніки Львів. Її можна встановити неправильно, як наслідок, вона буде погано функціонувати або зовсім вийде з ладу. Напевно ви не хочете спостерігати різні дефекти при експлуатації.

Монтаж сантехнікики. Що можна зробити в такому випадку?

Найкраще звернутися до перевірених фахівців. До тих, хто зможе здійснити професійний монтаж сантехніки під ключ. Хороших працівників ви зможете відшукати в нашій компанії . Всі співробітники мають великий досвід в даній галузі. Вони максимально швидко впораються з поставленим завданням.

Послуга пропонується “під ключ”. А це означає, що на попередньому етапі ви обговорите з працівником всі особливості майбутньої роботи. Після цього співробітники виконають поставлене завдання по монтажу сантехніки Львів. У призначений час вам залишиться тільки прийти на об’єкт і прийняти замовлення. Ви можете не переживати з приводу того, що співробітники будуть в житлі одні, вони максимально дбайливо ставляться до чужого майна.

На всю виконану роботу пропонується тривала гарантія. Так що ви можете бути впевнені в тому, що сантехніка буде нормально працювати.

Фахівці можуть працювати навіть з дорогими іноземними:

  • унітазами;
  • раковинами;
  • змішувачами;
  • ванними;
  • трубами;
  • душовими кабінами.

Встановлення системи опалення – заміна батарей і оснащення нагрівальними приладами, системою «тепла підлога» водяного типу. Підключаються рушникосушки і проточні або накопичувальні бойлери.

Монтаж сантехнічних пристроїв – встановлення ванни, унітазу, душової кабіни, а також біде і інсталяції до нього. Компактні туалети оснащуються гігієнічним душем. Фахівці підключають посудомийні і пральні машини, герметизують стики і проводять пусконалагоджувальні роботи.

Монтаж змішувачів і сантехнічних аксесуарів – виконується заміна кранів і установка сифонів, а також фільтрів для очищення води. У санвузлі розміщується меблі і додаткові пристосування.

Встановлення допоміжних систем – при необхідності підключаються насоси й редуктори, обладнання оснащується захистом від протікання.

Окреме питання – прокладення труб – повне переоснащення систем водопостачання і каналізації. Перед встановленням проводиться підготовка комунікацій під технологічні отвори. Потім монтуються колектори, змінюється розводка, підключаються пластикові і мідні труби.

Коли виникає необхідність в монтажі сантехніки Львів у ванній кімнати або туалеті, то багато хто відразу ж викликають сантехніка, так як вважають, що це дуже складний процес і самостійно його виконати неможливо. Насправді, нічого надприродного в цьому немає, і людина, яка хоч трохи знайома з будівельною специфікою, може легко в усьому розібратися.

Для виконання такого монтажу потрібно правильно виконати розводку і встановити нову сантехніку, а також знати всі етапи і послідовність дій. Тоді ви з легкістю зможете виконати цю роботу і заощадити досить непогану суму. А гроші в жодній сім’ї не бувають зайвими.

Монтаж сантехніки.  Складання плану майбутніх робіт

Кожен монтаж повинен починатися з визначення послідовності дій. Тобто нам потрібен план ремонту. Розводка є головним елементом, який формує всю систему. Якщо все правильно сплановано і виконано, то в подальшому сантехніка повинна функціонувати без збоїв. Тому вже на початковому етапі слід відзначити ряд важливих моментів.

Вибір способу монтажу системи трубопроводу

Існує два способи укладання труб – відкритий і закритий. У кожного з них є свої переваги і недоліки. За надійності вони приблизно рівні, тому вибір між ними варто робити за іншими параметрами. Найбільше відмінностей між ними існує в особливостях експлуатації.

Відкритим способом труби монтуються вздовж стін або підлоги, і при бажанні закриваються спеціальними декоративними панелями. Головною перевагою такого способу є легкий доступ до труб системи. Якщо потрібно виконати врізку нового елемента або усунути протікання, то немає необхідності руйнувати стінні покриття. Крім цього, найменшу несправність відразу ж стає видно.

При закритому монтажі сантехніки Львів всі комунікації врізаються в стіни, що, звичайно, більш естетично виглядає, але при цьому доступ до них сильно утруднений. У разі серйозної поломки доведеться руйнувати стіну, а це загрожує зайвими витратами. Ще одним неприємним моментом є те, що не видно ніяких протікань і дрібних дефектів системи. Тому щоб уникнути несподіваної аварії рекомендується встановлювати спеціальні датчики, що дозволяють контролювати протікання.

Вибираємо матеріал труб

Зараз найпростіше виконати розводку із застосуванням металопластикових або поліпропіленових (ПВХ) труб. За своїми характеристиками ці вироби є дуже надійними і просто з’єднуються між собою. Працювати з ними під силу навіть початківцю сантехніку.

З’єднання металопластикових труб виконується за допомогою спеціальних фітингів і обтискних муфт з використанням кліщів. Зручність цього матеріалу полягає в тому, що не потрібно ніякого спеціального громіздкого інструменту. Монтаж труб легко здійснюється в самих важкодоступних кутах.

ПВХ труби з’єднуються спеціальним паяльником. Його можна взяти в оренду в будівельному магазині або купити для себе назавжди. Коштує він недорого – близько 400 гривень. Плюсом таких труб є те, що невдалий стик можна легко переробити, а мінусом – скрутний монтаж в тих місцях, де не підлізешь паяльником. Тому при установці необхідно попередньо прораховувати послідовність дій, і виконати заздалегідь всі можливі операції.

Монтаж сантехніки. Складання схеми розводки труб в житлі

На даний момент існує дві популярні схеми – трійникова і колекторна. Найчастіше використовується другий варіант розводки. Суть його полягає в тому, що кожен елемент системи буде приєднуватися окремо. Це дозволяє знизити значення тиску і монтувати елементи без відключення всієї системи. У цій схемі присутні мінімум з’єднань, і вона проста у виконанні, хоча і виходить за вартістю відсотків на 20-30% дорожче тройнікової розводки, яка набагато складніша в монтажі і вимагає більш професійних навичок.

У будь-якому випадку перед монтажем необхідно скласти схему, по якій ви будете все це робити. На ній бажано порядок складання позначити цифрами, щоб нічого не переплутати.

Монтаж сантехніки. Збірка трубопроводу за складеною схемою

Як і годиться, будь-який ремонт слід починати з прибирання меблів і демонтажу старої системи. Дотримуйтеся при роботі наступних правил:

  • труба, що входить в кімнату повинна мати більший діаметр, ніж розводка;
  • обов’язково встановлюйте фільтри, щоб запобігти попаданню сміття та іржі в сантехніку;
  • всі елементи всередині стін не повинні мати різьбових з’єднань.

На самому початку труби нарізаються на шматки необхідної довжини і нумеруються так, як зазначено у вас на схемі. Після цього все паяється або з’єднується. Кінцевим етапом є підключення сантехніки за допомогою гнучких шлангів.

Підводячи підсумки, можна сказати, що монтаж сантехніки Львів в системі водопостачання при правильному підході не таїть в собі особливих складнощів. Увага, акуратність і знання послідовності дій дозволить все зробити на високому рівні.

Робота по монтажу сантехніки може здійснюватися не тільки в новобудовах. Працівники можуть здійснити заміну сантехніки. Наприклад, якщо вам набридла стара раковина, яка протікає і не вписується в інтер’єр кімнати, то працівники нашої компанії  вам допоможуть.

Сантехніки нашої компанії проживають у всіх районах Львова – це дозволяє нам виконувати замовлення максимально швидко. Ми пропонуємо послуги сантехніків по монтажу і ремонту сантехніки і побутової техніки у Львові. На всі сантехнічні роботи надається гарантія!

Важливо пам’ятати: професійний монтаж і підключення сантехніки Львів – запорука її безвідмовної і довговічної роботи. Звертаючись до нас, ви будете впевнені, що до вас прийде досвідчений і ввічливий майстер сантехнік, у якого за плечима багаторічний досвід сантехнічних робіт. Слюсар сантехнік нашої компанії проконсультує вас з усіх питань, дасть поради і рекомендації, щоб обладнання служило довше і ви залишилися задоволені виконаною нами роботою. Роботи по встановленню, підключенню або ремонту сантехніки проводяться в зручний для вас час. А наша служба контролю перевіряє якість наданих вам сантехнічних послуг.

Що стосується цін, то вони знаходяться на доступному рівні. Якщо обсяг робіт невеликий, то вартість буде названа дуже швидко. Що ж стосується монтажу великої кількості різної сантехніки, то необхідно скласти кошторис.

Процес ціноутворення максимально прозорий. Ви будете знати, з чого складена ціна. Для кошторису будуть підібрані тільки матеріали, які відрізняються оптимальним співвідношенням вартості і якості.