Незважаючи на те, що всього якихось кілька сотень років тому умивальники були лише в ванних кімнатах багатіїв, на сьогоднішній день вони є обов’язковим атрибутом в кожній квартирі. Більш того, при плануванні ремонту у ванній кімнаті, а також виборі тематики стилю для неї, завжди вирішується перелік питань щодо того, який умивальник для ванної кімнати потрібно буде поставити, як його вибрати, як встановити і т.ін.

Слід також відзначити те, що монтаж умивальника Львів у ванній є настільки ж обов’язковим, як і встановлення безпосередньо ванної або душової кабіни. Отже, вибір умивальника за формою, кольором, конструкції, розміром є відповідальним завданням. На сьогоднішній день існує три види раковин для ванної, які розрізняються за розміром, а саме:

  • міні клас,
  • стандарт клас,
  • максі клас.

Крім того, розрізняють раковини ще й по конструкції, а саме: накладні, раковини підвісні для ванної, врізні, кутові раковини.

Таким чином, перш ніж здійснити вибір умивальника для ванної кімнати необхідно зрозуміти, в чому відмінність одного виду від іншого, в який ванній найкраще встановити певний вид раковини, як правильно здійснюється монтаж. Саме про це і піде мова в даній статті.

Різновид і особливості накладних умивальників

Умивальник може накладатися на пральну машину

Даний вид раковин у ванну кімнату відрізняється від інших своїх побратимів тим, що встановлюється поверх тумби або шафки для ванної кімнати. Слід також відзначити те, що меблі для ванної кімнати можуть бути виготовлені ​​зі скла, спеціально обробленого дерева, а також натурального каменю.

Дно такої раковини цілковито плоске. Через таку конструкцію, таку раковину можна встановити навіть поверх пральної машини. Така можливість особливо неоціненна, якщо ванна кімната дуже мала і зайвого місця для установки окремої тумби або шафки, просто немає.

Що стосується форми чаші умивальника, то на сьогоднішній день накладні раковини виготовляють у формі: кола, півкола, прямокутника, а також овалу. Деякі моделі даного виду не мають спеціального отвору для змішувача. Це не є браком або помилкою в виробництві, просто при створенні таких моделей передбачалося, що для більш зручного і комфортного користування встановлення змішувача здійснюється в стільницю або ж на стіну. Накладні умивальники найбільш часто використовуються в малих і середніх ванних кімнатах.

Підвісні «Консольні» умивальники

Підвісний умивальник

Даний вид умивальників є найпоширенішим, так як ще за часів рад, такі умивальники встановлювали в кожній квартирі. Основними перевагами даного виду є простота і зручність монтажу. Підвісним умивальник так називається з тієї причини, що він підвішується на кріплення (кронштейни), вмонтовані в стіну ванної кімнати. Порядок дій монтажу і встановлення раковини буде розглянуто окремо в цій статті нижче.

Слід звернути увагу на те, що сучасні консольні раковини виготовляються в декількох варіаціях за формою, а саме: півколо, овал, прямокутник, кутова напівкругла. Існує думка, що якщо встановити консольну раковину у ванну кімнату, то всі комунікації і труби системи водопостачання, а також злив буде видно.

Але, у зв’язку з розвитком лінійок меблевих моделей для ванних кімнат, такий стереотип розвіюється в реаліях сучасності. Так, як існує безліч тумб і шафок під раковину, за допомогою яких можна не тільки приховати труби водопостачання, сифон і злив, але також і заховати всі гігієнічні приналежності, а також миючі засоби. Моделей таких меблів безліч, головне не забувати про висоту встановленої раковини, так як будь то тумба або шафка, вони повинні бути не вище рівня монтажу раковини Львів, але й не настільки низько, щоб утворився зазор.

Також, до переліку можливих варіацій, можна розглядати і п’єдестали, функціональне завдання яких ховати шланги і труби під консольними умивальниками. У них не можна нічого покласти, але якщо правильно підібрана висота, колір і текстура під умивальник, то вид дивовижний. При покупці консольного умивальника, рекомендується купувати відразу ж змішувач і сифон, так як в більшості моделей раковин отвори для їх встановлення вже існують, але вони не завжди стандартні.

Отже, є ймовірність того, що доведеться довго шукати сифон або змішувач, який би ідеально входив в призначений для нього отвір. Як показує практика, даний клас умивальників найбільш практичний і доцільний з точки зору встановлення в невеликих і середніх ванних кімнатах.

Вид «врізні» умивальники

Врізний умивальник

Особливістю таких умивальників є те, що вони не «накладаються» на стільницю і не кріпляться до стіни. Врізні умивальники після монтажу є частиною меблів для ванної кімнати і знаходяться безпосередньо в ній. На відміну від накладних раковин, дно врізних є округлим, а не плоским. А, на відміну від консольних раковин, врізні раковини кріпляться безпосередньо на основу стільниці.

У більшості випадків такі раковини продаються в комплекті з тумбою або невеликою шафкою. Звичайно, є можливість самостійно здійснювати різноманітні варіації. Але, як правило, наявні комплекти найбільш практичні і відмінно виглядають. Даний клас раковин особливо популярний серед тих, хто може похвалитися ванною кімнатою великих розмірів, так як в таких ванних, можна встановити широку і простору тумбу.

Умивальники класу міні-кутові

Даний клас умивальників для ванних кімнат особливо популярний серед тих, хто живе в «хрущовках» і в квартирах, де дуже маленький метраж ванної кімнати. Дана позиція аргументується тим, що за рахунок особливості конструкції кутових раковин для ванної, можна не тільки істотно заощадити відсутній простір, але також і доцільно використовувати будь-який вільний кут ванної кімнати. Перед вибором, рекомендується подивитися умивальники для ванних кімнат фото.

Таким чином, встановивши таку раковину, можна не тільки додати простору у вузькій ванній кімнаті, але використовувати кожен сантиметр простору, що  «гуляє». У більшості випадків, кутові раковини виготовляються у формі півкола (передня частина), а з тильного боку мають продовження трикутника, який входить в кут двох стін. Що стосується конструкції, то існують підвісні (консольні) моделі, кутові моделі з тумбою (врізні), а також кутові раковини з широкою стільницею. Отже, підібрати з широкого різноманіття моделей є можливість у кожного.

Міні кутова підвісна раковина

 Як відбувається встановлення умивальника для ванної кімнати

Процес і логарифм встановлення умивальника Львів у ванній кімнаті залежить безпосередньо від особливостей конструкції раковини, яка вбудовується. У цій статті розглянемо процес монтажу підвісної (консольної) раковини. В першу чергу необхідно намітити область встановлення умивальника. Для цього, необхідно притулити раковину до стіни на рівні 80-87 сантиметрів, після чого за допомогою будівельного олівця або ж маркера позначити дві висоти, а саме верхню висоту (верхня точка раковини, де вона закінчується) і нижню висоту (під раковиною, де вона починається).

Маючи отвори і встановлені в них дюбеля, за допомогою саморізів кріпиться кронштейн (держак). А, після цього на кронштейн кріпиться сама раковина з допомогою болтів, що йдуть в комплекті. Переконавшись в надійності кріплень і встановленні раковини, підключається сифон і система зливу, а також монтується змішувач. Таким чином, за 30 хвилин в квартирі встановлюється умивальник, який прослужить довгі роки.

Ціни на встановлення умивальника

Перед тим як встановити умивальник, слід зателефонувати нам або ознайомиться з вартістю послуг на сайті компанії. Вартість послуг сантехніка залежить від їх складності, використання матеріалів. Пропонуємо ознайомитися з передбачуваними цінами на монтаж раковини Львів у ванній кімнаті:

Ціни на послуги сантехніків нашої компанії залежать від моделі обладнання, складності виконуваних робіт.

Поширені запитання

📚 Які інструменти потрібні для монтажу умивальника?

Для монтажу умивальника потрібні наступні інструменти: свердло, шурупи, гвинти, монтажні скоби, герметик, рівень, ключ для гайок та гвинтів, а також шланг для підключення до водопроводу.

🌎 Як правильно підключити водопровід до умивальника?

Для підключення водопроводу до умивальника необхідно спочатку встановити кран-буксу на водопровідну трубу, а потім приєднати до неї шланг. При підключенні важливо врахувати правильну прокладку, щоб уникнути протікання води. Після підключення перевірте, чи правильно функціонує кран-букса та чи немає протікань.