Рушникосушка є незамінним елементом у ванній кімнаті, який підтримує не тільки комфортний мікроклімат всередині приміщення, прискорює процес сушіння дрібних речей, але і володіє декоративними властивостями.

Якщо раніше рушникосушка виглядав дуже величезно, некрасиво, то на сьогоднішній день із застосуванням нових технологій, авторського дизайну, дана річ виглядає навіть дуже привабливо, вишукано. Безумовно, головна функція рушникосушки, як вже було сказано, це: забезпечення хорошого потоку теплого повітря, уникнення вогкості, запобігання появи грибка і різних шкідливих бактерій на стінках, особливо між швами керамічної плитки. Ось тому, при складанні плану-схеми ремонту ванної кімнати не забудьте вписати обов’язковий пункт – рушникосушка.

Різновид рушникосушок

В основному всі виробники сантехніки при виготовленні рушникосушок застосовують латунь або нержавіючу сталь. Сушки для рушників з нержавіючої сталі відрізняються тривалим терміном служби, проте їх коефіцієнт ККД набагато менше, в порівнянні з латунними. Що стосується форми, то сучасні рушникосушки, на відміну від старих радіаторів, представлені в різних формах. Це може бути форма у вигляді букви П, М, або невеличкі сходи, у вигляді решітки, або ще більш хитромудрі геометричні фігури складної конфігурації.

Зупинимося на способі підключення рушникосушки, від якого багато в чому залежить остаточний вибір. Спочатку варто відзначити, що всі рушникосушки прийнято ділити на три групи: електричні, водяні та рушникосушки змішаного типу.

Кожен вид має свої переваги й недоліки, так що остаточний вибір залежить від переваг покупця. Як показує практика, великим попитом у багатьох квартирах, будинках користуються саме водяні рушникосушки. Вони відрізняються нескладним встановленням і абсолютно не вимагають догляду. Однак, стабільність і ефективність роботи обладнання такого виду залежить від безлічі факторів. В першу чергу – від подачі і температури води, особливо, коли мова йде про центральне водопостачання. У літній період у багатьох квартирах рушникосушка не виконує своєї головної функції через те, що не здійснюється подача гарячої води, і як результат, у ванній кімнаті – сиро, незатишно, присутній специфічний запах.

Рушникосушки електричні

Що ж стосується електричних рушникосушок, то вони володіють деякою специфікою в роботі і демонструють кращу результативність. Зупинимося більш детально на головних перевагах.

  • Перше: не вимагають вторгнення в систему водопостачання, що дозволяє зберегти цілісність і красивий вид керамічної плитки на стіні
  • Друге: безперебійна робота протягом всього року. Єдиний момент зупинки – це виключення електрики
  • Третє: дуже маленька ймовірність того, що така рушникосушка коли-небудь затопить сусідів знизу або зверху
  • Четверте: наявність вбудованого вимикача
  • П’яте: мінімальна витрата електрики

Рушникосушки електричні за типом своєї конструкції можуть бути сухими, або масляними (всередині наповнені спеціальним маслом). Для того, щоб запустити такий осушувач в роботу, досить вставити вилку в розетку. Однак, сьогодні дуже актуально використовувати електричні рушникосушки, які управляються мікропроцесорами, а всі кабелі від неї акуратно ховаються в стінку або під декоративну укладку. До того ж, надається можливість виставити необхідну температуру.

До всього цього, різноманітність електричних рушникосушок в кілька разів більше, ніж водяних. Вони відрізняються стильним дизайном, багатою колірною гамою, формою. Їх можна встановити не тільки у ванній кімнаті, але і в передпокої, в спальні, і при цьому ніхто не буде здогадуватися, що під такою звивистою гілкою криється рушникосушка.

Таким чином, без рушникосушки, у вашому будинку не буде затишку і здорової атмосфери.

Вам потрібно лише вибрати форму його, матеріал і спосіб підключення.

За критерієм матеріалу в основі є на вибір моделі з чорної сталі, з нержавіючої сталі, з міді, латуні. Якщо ви хочете рушникосушку для ванної купити, щоб вона була максимально якісною, надійною, цікавою за дизайном, інтернет-магазин нашої компанії пропонує масу варіантів. Краще в такому випадку віддати перевагу виробам з латуні або міді.

Доглядаючи відповідну модель, зверніть увагу, яке та або інша рушникосушка, яку ви можете купити в нашому інтернет-магазині, має спосіб кріплення. Варіантів є декілька: підлогове і настінне розміщення, відкритий і прихований спосіб монтажу з бічним, вертикальним або нижнім підключенням.

З додаткових опцій є можливість повороту, що зручно, якщо потрібно просушити кілька великих речей, а також таймер відключення (в електричних моделях), який допоможе заощадити витрати на оплату комунальних рахунків.