Сантехнічні роботи – одна з найбільш «брудних» і трудомістких стадій ремонту.  Від правильності проведення сантехнічних робіт залежить, наскільки комфортним буде ваше подальше існування.  Адже протікання, неприємний запах, грибок і пліснява – це ознаки того, що сантехнічні роботи були проведені неправильно.  А правильність проведення робіт багато в чому залежить від дотримання порядку їх виконання.  Отже, з чого ж слід починати сантехнічні роботи?

Почнемо з найбруднішою частини роботи – демонтажу старої стіни і підлогової плитки.  Демонтаж в даному випадку мається на увазі банальне відколювання і віддирання шматків намертво приклеєною ще за часів дефіциту плитки.

По-друге, слід позбутися старих сантехнічних приладів – ванни, раковини, унітазу, а також від старих дверних коробок, якщо планується заміна дверей.  Сумно розлучатися з унітазом, який став вже сімейною реліквією.  Однак, це необхідно, щоб отримати в результаті ванну своєї мрії!

Етап третій – демонтаж старих, іржавих і прогнилих водопровідних і каналізаційних труб з урочистим виносом їх на смітник.  Повірте, дуже скоро у вас будуть нові, нержавіючі, легкі і красиві пластикові труби!

Демонтаж закінчено, настав час приступати до монтажу.  Адже затягувати ремонт в санвузлі не варто – потрібно ж десь митися, та й в туалет до сусідів довго ходити якось незручно.  До речі, це питання варто з ними узгодити заздалегідь, інакше може статися так, що вам доведеться в рядковому порядку шукати громадський туалет в розпал ремонтних робіт.

Продовжуємо наші сантехнічні роботи зміною основних кранів на стояках.  Готуємо стіни для встановлення нових труб.

Далі сантехнічні роботи полягають у встановленні фільтрів тонкого очищення, регуляторів тиску і колекторів, розведенню водопровідних труб гарячого і холодного водопостачання, виведення труби для підключення рушникосушки.

Запрошуємо електрика і з його допомогою монтуємо електропроводку в нашій ванній кімнаті.

Не забудьте, що якщо ви приховуєте труби за стінками з гіпсокартону, необхідно залишити спеціальні люки для проведення ревізії.

Встановлення ванни і екрану під ванну продовжує наш ремонтний марафон.  Потім можна приступати і до наведення краси – грунтовці стін, вирівнювання підлог під плитку, укладання плитки.  Всі шви затираємо спеціальною затіркою, благо її можна тепер підібрати під плитку будь-якого відтінку.

Стильний і сучасний вигляд додасть вашій ванній підвісна стеля.  Крім того, підвісна стеля дуже ефективно приховає можливі протікання від сусідів зверху, які ні-ні, та й затьмарять наше життя.

Підключаємо сантехприлади, вентиляцію, пральну машину, водонагрівач – і ось наша оновлена, сяюча ванна готова!

На сторінці ремонту ванної кімнати і туалету представлені варіанти проведених ремонтів фахівцями нашої компанії.  Там ви знайдете всю потрібну вам інформацію і зможете замовити послугу ремонту.