Сантехнічні роботи – одна з найбільш «брудних» і трудомістких стадій ремонту. Від правильності проведення сантехнічних робіт залежить, наскільки комфортним буде ваше подальше існування. Адже протікання, неприємний запах, грибок і пліснява – це ознаки того, що сантехнічні роботи були проведені неправильно. А правильність проведення робіт багато в чому залежить від дотримання порядку їх виконання. Отже, з чого ж слід починати сантехнічні роботи?
Почнемо з найбруднішою частини роботи – демонтажу старої стіни і підлогової плитки. Демонтаж в даному випадку мається на увазі банальне відколювання і віддирання шматків намертво приклеєною ще за часів дефіциту плитки.
По-друге, слід позбутися старих сантехнічних приладів – ванни, раковини, унітазу, а також від старих дверних коробок, якщо планується заміна дверей. Сумно розлучатися з унітазом, який став вже сімейною реліквією. Однак, це необхідно, щоб отримати в результаті ванну своєї мрії!
Етап третій – демонтаж старих, іржавих і прогнилих водопровідних і каналізаційних труб з урочистим виносом їх на смітник. Повірте, дуже скоро у вас будуть нові, нержавіючі, легкі і красиві пластикові труби!
Демонтаж закінчено, настав час приступати до монтажу. Адже затягувати ремонт в санвузлі не варто – потрібно ж десь митися, та й в туалет до сусідів довго ходити якось незручно. До речі, це питання варто з ними узгодити заздалегідь, інакше може статися так, що вам доведеться в рядковому порядку шукати громадський туалет в розпал ремонтних робіт.
Продовжуємо наші сантехнічні роботи зміною основних кранів на стояках. Готуємо стіни для встановлення нових труб.
Далі сантехнічні роботи полягають у встановленні фільтрів тонкого очищення, регуляторів тиску і колекторів, розведенню водопровідних труб гарячого і холодного водопостачання, виведення труби для підключення рушникосушки.
Запрошуємо електрика і з його допомогою монтуємо електропроводку в нашій ванній кімнаті.
Не забудьте, що якщо ви приховуєте труби за стінками з гіпсокартону, необхідно залишити спеціальні люки для проведення ревізії.
Встановлення ванни і екрану під ванну продовжує наш ремонтний марафон. Потім можна приступати і до наведення краси – грунтовці стін, вирівнювання підлог під плитку, укладання плитки. Всі шви затираємо спеціальною затіркою, благо її можна тепер підібрати під плитку будь-якого відтінку.
Стильний і сучасний вигляд додасть вашій ванній підвісна стеля. Крім того, підвісна стеля дуже ефективно приховає можливі протікання від сусідів зверху, які ні-ні, та й затьмарять наше життя.
Підключаємо сантехприлади, вентиляцію, пральну машину, водонагрівач – і ось наша оновлена, сяюча ванна готова!
На сторінці ремонту ванної кімнати і туалету представлені варіанти проведених ремонтів фахівцями нашої компанії. Там ви знайдете всю потрібну вам інформацію і зможете замовити послугу ремонту.
Поширені запитання
📚 Які основні етапи повинні бути виконані під час проведення сантехнічних робіт?
Основні етапи проведення сантехнічних робіт включають підготовчу роботу, монтаж водопровідних та каналізаційних систем, встановлення сантехніки та інсталяцію сантехнічних приладів. Також важливо виконати фінальну роботу з перевірки роботи системи та її герметичності.
🌎 Чому важливо дотримуватися правильного порядку проведення сантехнічних робіт?
Правильний порядок проведення сантехнічних робіт допомагає забезпечити безпеку під час роботи, знижує ризик пошкодження майна, забезпечує надійну роботу систем та герметичність. Відхилення від правильного порядку проведення робіт може призвести до проблем з водопостачанням та каналізацією, що може стати причиною неприємних наслідків для жителів будинку.