Сантехнічні роботи – це великий комплекс послуг з обслуговування, заміни, ремонту та встановлення сантехнічного обладнання.

Ця справа вимагає спеціальних знань і навичок, тому роботи краще довірити професіоналам.  У Львові професійні сантехнічні роботи можна довірити фахівцям нашої компанії.

Перелік послуг сантехніка

До сантехнічного обладнання відносяться каналізаційна і водопровідна системи, водні змішувачі, душові кабіни та ванни і навіть побутова техніка.  Сантехнік надає різноманітні послуги за рішенням будь-яких проблем з сантехнікою.

  • Встановлення та демонтаж сантехніки у ванній, кухні та туалеті.
  • Роботи з мережею каналізації.
  • Обслуговування та ремонт опалювального обладнання.
  • Роботи з трубопроводом, заміна та монтаж застарілих труб.
  • Усунення протікання в опалювальних системах і системах водопостачання.
  • Усунення засмічень в трубах і каналізації.
  • Встановлення лічильників води.
  • Реставрація сантехніки.
  • Обслуговування житлових та промислових будівель.

Чому варто звертатися за допомогою до фахівців?

Не всі сантехнічні роботи складні у виконанні.  Наприклад, встановлення побутової техніки або заміна змішувача цілком під силу одному господареві.  Але самостійно проводити роботи з сантехнікою можна, коли ви абсолютно впевнені в своїх силах.

В іншому випадку є ризик затопити сусідів, зіпсувати дорогу техніку, допустити протікання.  Компанії, які надають сантехнічні послуги, мають великий досвід і дають замовнику гарантії.

До професійних сантехніків можна звернутися як за допомогою в дрібному ремонті і встановленні сантехніки, так і з комплексом робіт.  Фахівці оцінять масштаб проблеми і запропонують адекватне рішення.

Що таке сантехнічні роботи «під ключ»?

Пропозиції про сантехнічні послуги «під ключ» мають на увазі повний комплекс робіт будь-якої складності.  Компанії, що займаються цим видом діяльності, беруть абсолютно всі види послуг на себе, від підготовки документації до здачі обладнання в експлуатацію.

В цьому випадку замовнику не потрібно турбуватися навіть про покупку матеріалів, компанія подбає і про це.  У більшості випадків сантехнічними роботами «під ключ» займаються великі компанії зі штатом досвідчених фахівців.

Кожен з них працює в своїй галузі, що дозволяє провести комплекс робіт максимально точно і якісно.  Як правило, такий вид сантехнічних робіт коштує дорожче звичайних послуг.  Але, підібравши гідну компанію, не доведеться переплачувати «самоучкам» і доробляти за ними недоліки.

Поширені запитання

📚 Які види робіт відносяться до сантехнічних робіт?

До сантехнічних робіт відносяться будь-які роботи, пов’язані з монтажем, ремонтом, заміною, діагностикою та налагодженням систем водопостачання, каналізації та опалення. Це можуть бути такі роботи, як монтаж водопроводу, установка радіаторів опалення, заміна каналізаційних труб, ремонт кранів та засувок, встановлення сантехнічних приладів, таких як унітази, ванни та душові кабіни тощо.

🌎 Чому важливо довіряти сантехнічні роботи кваліфікованим фахівцям?

Довіряти сантехнічні роботи кваліфікованим фахівцям важливо з кількох причин. По-перше, неправильно виконана сантехнічна робота може призвести до великих матеріальних збитків, таких як затоплення, протікання, а також до забруднення води та появи неприємних запахів. По-друге, неправильний монтаж сантехніки може стати причиною аварій та нещасних випадків, що загрожують життю та здоров’ю людей. По-третє, кваліфіковані сантехніки використовують тільки якісні матеріали та інструменти, що гарантує якість та тривалість виконаних робіт.