Сантехнічні роботи – це великий комплекс послуг з обслуговування, заміни, ремонту та встановлення сантехнічного обладнання.

Ця справа вимагає спеціальних знань і навичок, тому роботи краще довірити професіоналам.  У Львові професійні сантехнічні роботи можна довірити фахівцям нашої компанії.

Перелік послуг сантехніка

До сантехнічного обладнання відносяться каналізаційна і водопровідна системи, водні змішувачі, душові кабіни та ванни і навіть побутова техніка.  Сантехнік надає різноманітні послуги за рішенням будь-яких проблем з сантехнікою.

  • Встановлення та демонтаж сантехніки у ванній, кухні та туалеті.
  • Роботи з мережею каналізації.
  • Обслуговування та ремонт опалювального обладнання.
  • Роботи з трубопроводом, заміна та монтаж застарілих труб.
  • Усунення протікання в опалювальних системах і системах водопостачання.
  • Усунення засмічень в трубах і каналізації.
  • Встановлення лічильників води.
  • Реставрація сантехніки.
  • Обслуговування житлових та промислових будівель.

Чому варто звертатися за допомогою до фахівців?

Не всі сантехнічні роботи складні у виконанні.  Наприклад, встановлення побутової техніки або заміна змішувача цілком під силу одному господареві.  Але самостійно проводити роботи з сантехнікою можна, коли ви абсолютно впевнені в своїх силах.

В іншому випадку є ризик затопити сусідів, зіпсувати дорогу техніку, допустити протікання.  Компанії, які надають сантехнічні послуги, мають великий досвід і дають замовнику гарантії.

До професійних сантехніків можна звернутися як за допомогою в дрібному ремонті і встановленні сантехніки, так і з комплексом робіт.  Фахівці оцінять масштаб проблеми і запропонують адекватне рішення.

Що таке сантехнічні роботи «під ключ»?

Пропозиції про сантехнічні послуги «під ключ» мають на увазі повний комплекс робіт будь-якої складності.  Компанії, що займаються цим видом діяльності, беруть абсолютно всі види послуг на себе, від підготовки документації до здачі обладнання в експлуатацію.

В цьому випадку замовнику не потрібно турбуватися навіть про покупку матеріалів, компанія подбає і про це.  У більшості випадків сантехнічними роботами «під ключ» займаються великі компанії зі штатом досвідчених фахівців.

Кожен з них працює в своїй галузі, що дозволяє провести комплекс робіт максимально точно і якісно.  Як правило, такий вид сантехнічних робіт коштує дорожче звичайних послуг.  Але, підібравши гідну компанію, не доведеться переплачувати «самоучкам» і доробляти за ними недоліки.