Тепла підлога водяна Львів – це сучасний і ефективний спосіб опалення вашого будинку.

Водяні теплі підлоги – це більш комфортний і економічний обігрів в порівнянні з традиційним радіаторним і конвекторним опаленням.

Джерелом тепла служить вся поверхня підлоги, що сприяє рівномірному прогріванню приміщення і мінімальній циркуляції повітря. Теплі водяні підлоги повністю сховані під покриттям підлоги. Відсутність якихось видимих ​​нагрівальних елементів дозволяє зручніше організувати простір будинку.

Теплі водяні підлоги використовуються в дерев’яних будинках, будинках з піноблоків і цегли. Вони незамінні в приміщеннях з великою площею, встановлюються при будівництві або ремонті. Система теплої підлоги монтуються в будь-яких приміщеннях в будинку, де використовується підлогове покриття з підвищеною стійкістю до вологи і забруднень.

Водяна тепла підлога подарує вам відчуття тепла під ногами і затишку в домі!

Наша компанія пропонує вам теплі водяні підлоги у Львові для будинку, котеджу і дачі від шведського виробника Uponor.

Провести безкоштовний розрахунок вартості обладнання теплої водяної підлоги ви можете відправивши заявку через форму зворотного зв’язку на сайті, по електронній пошті або по телефону.

Переваги і недоліки

Переваги водяних теплих підлог

Екологічність – в водяних підлогах відсутня іонізація випромінювання, яке виникає при використанні теплих підлог з електричними кабелями. Тому водяні теплі підлоги не шкодять здоров’ю і не позначаються негативно на вологості повітря всередині приміщень.

Економічність – користувач водяних теплих підлог може самостійно вибирати, яке джерело тепла використовувати, в залежності від його вартості. Тепла підлога відмінно працює, як від газового опалення, так і від теплового насоса або електричного котла. Крім того, часто водяна підлога позбавляє від необхідності купувати кондиціонер. Якщо взимку водяна тепла підлога обігріває житло, то влітку холодна вода в трубах його остуджує.

Універсальністьтепла підлога водяна Львів дозволяє частково, а іноді і повністю відмовитися від конверторних обігрівачів, масляних радіаторів і інших типів опалення. Тому користувач може заощадити на інших типах опалення і збільшити вільний простір в приміщенні.

Переваги водяних теплих підлог перед іншими способами опалення
 1. Водяні теплі підлоги ідеальні в якості основної системи опалення приватного будинку. Вони дозволяють економити енергію.
 2. Підігрів підлоги створює мікроклімат найбільш комфортний для людини. Підтримується ідеальна температура для здоров’я: 22 ° С на рівні ніг і 18 ° С на рівні голови. Не піднімається пил, і зберігається природна вологість повітря.
 3. Водяні теплі підлоги поєднуються з багатьма покриттями для підлоги: ламінат, керамічна плитка, натуральний камінь, лінолеум.
 4. Підігрів підлоги не вимагає додаткових джерел обігріву (радіатори і конвектори). Це дозволяє створити будь-який висококласний дизайн будинку, навіть з вікнами від підлоги до стелі.
 5. Теплі підлоги водяні Львів дозволяють застосовувати в якості джерела тепла всі види палива і енергії, а також передові технології енергозбереження: сонячні батареї, теплові насоси і т. п.
 6. Термін служби водяних теплих підлог із зшитого поліетилену – не менше 50 років.
Недоліки водяних теплих підлог

Не обійшлося і без ложки дьогтю: так, далеко не кожне підлогове покриття придатне для використання в поєднанні з водяною теплою підлогою. Наприклад, не рекомендується на такі підлоги стелити палас. Виникає чимало запитань і при виборі оптимального типу ламінату. Установка водяної теплої підлоги в уже збудованому будинку передбачає демонтаж старої підлоги разом з покриттям, отже, обійдеться недешево. Крім того, після встановлення підлога може піднятися на кілька сантиметрів, що створює проблеми для функціонування дверей. Тому встановлювати теплу підлогу  водяну Львів найкраще ще на етапі будівництва.

Система підлогового опалення Uponor

Системи підлогового опалення Uponor являє собою водяну теплу підлогу з поперечно-зшитого поліетилену Uponor Pe-Xa і колектора Uponor, насосно-змішувального блоку і блоку автоматичного керування.

Насосно-змішувальні блоки забезпечують циркуляцію води в системі теплої підлоги, дозволяють працювати як на опалення, так і на охолодження

Автоматичне управління водяною теплою підлогою дозволяє регулювати температуру як у всьому будинку, так і виставляти індивідуальні режими в окремих кімнатах. Більш того, підключивши SMS-модуль до системи Uponor DEM, можливо регулювання підлогового опалення дистанційно.

Переваги системи Uponor Pe-Xa:

 • відновлення зламу труби із скла – ефект молекулярної пам’яті
 • відсутність корозії і утворення вапняного нальоту
 • захист від дифузії кисню
 • висока хімічна стійкість
 • стійкість до утворення і розвитку тріщин

Термін експлуатації трубопроводу водяних теплих підлог – 50 років!

Фахівці нашої компанії  здійснюють розрахунок системи підлогового опалення Uponor за допомогою спеціального програмного забезпечення, яке дозволяє врахувати особливості Вашого будинку. Сервісно-монтажна бригада професійно виробляє монтаж системи.

Технологія монтажу водяної теплої підлоги

Тепла підлога є сьогодні однією з популярних різновидів систем опалення.  І це не дивно, адже кому хочеться ступати на холодний кахель після тільки що прийнятої ванни, куди комфортніше, якщо ноги потрапляють відразу на теплу підлогу, без необхідності надягати тапочки або теплі шкарпетки.  Це завдання якраз і вирішує монтаж теплої підлоги, оскільки нагрівальні елементи будуть розташовуватися безпосередньо у просторі підлоги, тобто прямо під ногами.

Технологія монтажу водяної теплої підлоги

Щоб зрозуміти, в чому відмінність теплої підлоги водяної Львів від традиційних радіаторів, давайте розглянемо схему роботи того чи іншого рішення.  Радіатор нагріває повітря, і відбувається безперервна конвекція, тепло разом з потоком повітря рухається вгору до стелі, в результаті близько підлоги залишається лише прохолодне повітря.

З теплою підлогою все інакше.  Трубопровід розподілений рівномірно під поверхнею підлоги, по всій її площі, і тепло виходить рівномірно, одночасно випромінюючи з усією її поверхні.  У підсумку, найтепліше повітря буде перебувати завжди поблизу поверхні підлоги, і лише з висотою температура повітря буде спадати, залишаючи його прохолодним лише під самою стелею.  В таких умовах людині більш комфортно, адже її ноги тепер завжди будуть в теплі.

Якщо ви вирішили використовувати саме водяну теплу підлогу, тобто гаряча вода стане джерелом тепла, то робота такої системи буде досить проста.  Радіатори замінюються на трубопровід в формі гнучкої труби, яка встановлюється в підлогу, і по якій подається потім гаряча вода.  Нагрівачем тут може служити центральне опалення або, наприклад, газовий котел.

Перед початком робіт з монтажу теплої підлоги, почитайте літературу, особливо з розрахунку контурів, або зверніться до професіоналів, які врахують всі умови, прорахують тепловтрати, і допоможуть оптимально сформувати систему труб.

Перш ніж приступати безпосередньо до монтажу теплої підлоги водяної Львів, подбайте про теплоізоляцію, бо ваша підлога є стелею сусідів знизу, або стелею підвалу, і без хорошої теплоізоляції ваша тепла підлога буде гріти ще й сусідів, або навіть віддавати тепло в підвал.  Тому теплоізоляція повинна бути забезпечена по всій площі підлоги, де планується укладати трубопровід.  В якості теплоізоляційного матеріалу підійде, наприклад, пінополістирол, мінеральна вата або інший матеріал з високою теплопровідністю.

За класичною схемою, монтаж здійснюється за допомогою укладання трубопроводу в цементному стягуванні.  Є дві причини, чому роблять саме так: велике навантаження і теплопровідність цементу.  Цементна стяжка буде працювати в даному випадку як нагрівальна поверхня, і трубопровід НЕ буде просто гріти повітря в замкнутому просторі біля плити.  Після підготовки шару теплоізоляції, укладається безпосередньо трубопровід, і його потрібно правильно закріпити.

Водяна тепла підлога

Є кілька способів кріплення труб.  Як варіант, поверх теплоізоляції розміщують арматурну сітку, і кріплять до неї труби за допомогою дроту.  Така сітка стане ще і армуючою для майбутньої стяжки.  Є й інші варіанти утримання трубопроводу, наприклад кліпси або кріпильні стрічки, спеціально призначені для кріплення трубопроводів теплої підлоги водяної Львів до шару теплоізоляції.

Кріплення здійснюють з кроком в 1 метр, і якщо застосовується дріт, то залишають невеликий зазор, бо якщо прикрутити наглухо, то через кілька років труби сильно деформуються, оскільки трубопровід і дріт відрізняються за ступенем теплової деформації.

Є кілька правил, дотримання яких дозволить отримати максимум якості від роботи теплої підлоги.  Справа в тому, гаряча вода, що циркулює по трубах, так чи інакше віддає частину свого тепла, частину своєї енергії, в навколишній простір, і температура її тому знижується.  Щоб уникнути марнотратства, довжину трубопроводу вибирають не більше 90 метрів, а краще обмежитися 60 метрами.  Якщо обраної довжини мало на всю підлогу, встановлюють кілька контурів, довжина труб в кожному з яких повинна бути приблизно однаковою.

Коли все розраховано, всі необхідні частини куплені, можна приступати до складання.  Трубопровід з’єднують з коллектором, що подає, і починають укладати контур.  Кожен контур повинен являти собою цільну трубу, без використання сполучних елементів, щоб уникнути будь-якого ризику протікання.  Коли контур покладений, інший кінець трубопроводу підключають до поворотного колектора.  Взагалі, це досить копіткий процес, але якісно виконана робота обов’язково відповість надійним функціонуванням системи.

У разі, якщо якась із сторін підлоги перевищує 8 метрів, слід застосувати деформаційний шов з демпфіруючої стрічки, щоб забезпечити компенсацію теплового розширення.

Монтаж теплої підлоги

Перед заливанням стягування, систему потрібно перевірити, подавши в трубопровід гарячу воду під тиском, який мав би бути менше 0,6 МПа, і має в кілька разів перевищувати майбутній робочий тиск.

Першу стадію перевірки здійснюють протягом півгодини, при цьому стежать, щоб тиск не впав більш ніж на 0,06 МПа. Друга стадія перевірки триває 2 години, встановлюють робочий тиск в 1 МПа, і стежать, щоб він не впав більш ніж на 0,02 МПа, причому температура води в процесі перевірки не повинна змінюватися. Після успішних випробувань, заливають бетонне стягування висотою не більше 7 см, застосовуючи цемент марки не нижче М300, бажано використовувати також пластифікатор при приготуванні розчину.

Важливо не забувати проводити щорічну профілактику теплої підлоги водяної Львів, тоді вона вірно прослужить вам протягом багатьох років. Якщо ж ви сумніваєтеся в тому, що зможете самі все правильно розрахувати і змонтувати, зверніться до фахівців, вони не тільки все зроблять в кращому вигляді, але і дадуть гарантію.

Поширені запитання

📚 Які матеріали використовуються для укладання водяної теплої підлоги?

Для укладання водяної теплої підлоги використовуються спеціальні підлогові панелі з ППР-матеріалу, з’єднувальні труби з поліетилену високої щільності (PEX) та гнучкі алюмінієві труби.

🌎 Які переваги має водяна тепла підлога порівняно з традиційними системами опалення?

Водяна тепла підлога має декілька переваг порівняно з традиційними системами опалення, включаючи більш комфортну температуру в приміщенні, більш ефективне розподілення тепла, менше витрати електроенергії та кращу звукоізоляцію. Крім того, водяна тепла підлога є більш безпечною, оскільки не випромінює шкідливих речовин та не сушить повітря в приміщенні.