У кожному будинку, незалежно від того, де він знаходиться, в селі чи місті, вода повинна бути якісною і чистою, придатною не тільки для побутового використання, але також для пиття і приготування їжі.  Як правило, те, що тече з наших водопроводів, не відповідає жодним санітарним нормам навіть в містах.

Навіщо потрібне встановлення фільтрів очищення води

В даний час ця проблема легко вирішується за допомогою встановлення фільтрів очищення води, сучасного та ефективного обладнання.  Саме водяні фільтри допоможуть кожному власникові будинку або квартири отримати ту саму якісну, що не містить шкідливих домішок воду.  Фільтр видалить з води хлорорганіку і залишковий хлор, феноли та інші токсичні речовини.  За допомогою цього зручного і недорогого обладнання змінюється колір, запах, усуваються неприємні присмаки, каламутність.

Види фільтрів очищення води

Залежно від можливостей замовника пропонується встановлення фільтру для очищення води різної комплектації.  Орієнтуватися необхідно на стан води в місцевості, де будуть працювати фільтри.

Всі фільтри очищення води поділяються на:

 • обладнання для грубої очистки, що видаляють механічні домішки – іржу, бруд, пісок і ін., що захищає труби, сантехніку і встановлену побутову техніку від засмічення, поломок, пошкоджень;
 • обладнання для тонкої очистки, здатне видалити будь-яку органіку.
Встановлення додаткового обладнання: регулятор тиску

Крім фільтрів рекомендується відразу ставити регулятор тиску води або редуктор.  Цей сучасний прилад незамінний в будинках, де економно ставляться до споживаної воді і бережуть обладнання.  Регулятор тиску здатний рівномірно розподілити поточну воду між усіма комунікаціями, незалежно від того, на якій відстані вони розташовані від джерела.  Застосування регулятора тиску:

 • продовжить термін служби водопровідних комунікацій вашого будинку,
 • знизить рівень шуму,
 • знизить на 20-30% витрат на водопостачання будинку або квартири.
Фільтри, оснащені редукторами

Існують фільтри, які вже оснащені такими редукторами, тому ставити додатково це обладнання не доведеться.  В умовах кризового зростання цін на всі комунальні послуги застосування регуляторів тиску дає відчутні переваги, особливо, якщо врахувати той рівень зносу, який характерний для всіх будинків зі старого житлового фонду.

Монтаж обладнання

Бажано довірити встановлення фільтру очищення води і регулятора тиску професіоналу: модель буде обрана оптимально, обладнання підключено якісно.  Фахівці нашої компанії проведуть монтаж і обладнають у вашому будинку справжню систему очищення води, а не просто вріжуть фільтр в зазначеному місці.

Монтаж такої системи має кілька основних етапів:

 • аналіз води для виявлення забруднювачів і їх концентрації;
 • вибір обладнання для захисту від виявлених забруднювачів, з урахуванням дизайну приміщення;
 • монтаж фільтра для очищення води і регулятора тиску;
 • тестовий запуск системи і перевірка її герметичності;
 • аналіз отриманої води для визначення ефективності роботи встановленої системи очищення.

Замовляючи у нас встановлення фільтрів очищення води у Львові, ви також отримуєте першу безкоштовну консультацію, а також рекомендації щодо вибору обладнання.

Можливо подальше його обслуговування:

 • доставка змінних мембран, картриджів, солі в таллетках;
 • очищення колб, мембрани;
 • встановлення витратних матеріалів;
 • перевірка і тестування роботи системи.

На всі сантехнічні роботи нашої компанії дається гарантія.

Поширені запитання

📚 Які переваги встановлення фільтрів очищення води в будинку або квартирі?

Встановлення фільтрів очищення води допомагає зменшити кількість шкідливих домішок, бактерій та інших забруднень у воді, що підвищує якість питної води та захищає здоров’я. Крім того, це також зменшує кількість вапняного нальоту на сантехніці, що продовжує її термін служби та знижує витрати на ремонт.

🌎 Як вибрати правильний тип фільтра для встановлення в будинку чи квартирі?

Вибір типу фільтра для встановлення залежить від якості водопостачання, розміру та типу будинку, а також особистих потреб користувачів. Для м’якої води можна встановлювати карбонові фільтри, а для жорсткої води – фільтри з іонообмінними смолами. Для видалення більш важких забруднень, таких як важкі метали, можна використовувати різні види фільтрів, такі як зворотний осмос або ультрафільтрація. Важливо також враховувати розмір та потужність фільтра для забезпечення ефективності очищення води.