Сучасна житлова площа не може не мати сантехніку.  Якщо простий унітаз встановити в санвузлі не так вже й складно, то навісні конструкції потрібно обладнати спеціальним складовим компонентом – інсталяцією.  Встановлення інсталяції унітазу своїми руками може бути проведена без додаткової професійної допомоги.  Однак, не факт, що в процесі встановлення будуть враховані всі вимоги і нюанси монтажу, та й сама підсумкова робота буде якісною.  Якщо ви бажаєте не турбуватися про те, чи правильно буде все зроблено, краще звернутися до фахівців нашої компанії.  Високопрофесійні майстри компанії проводять свої роботи якісно і швидко.

Як проходить встановлення інсталяції унітазу своїми руками

До процесу реалізації роботи приступають після вивчення великого обсягу інформації про унітази, але отриманих знань, тільки на теоретичному рівні недостатньо.

Якщо буде виконуватися встановлення інсталяції унітазу своїми руками у Львові, то для початку необхідно підібрати якісну і надійну модель унітазу.  Серед споживачів користуються популярністю, унітази з фаянсу і порцеляни.

Розглянемо зовнішнє опис кожного приладу:

  1. Фаянсові конструкції мають дрібнопористу структуру. Найчастіше після тривалого використання вони втрачають свій привабливий вигляд, при цьому на поверхні часто з’являються тріщини.  Середній термін використання даного типу становить 13 років.
  2. Порцелянові унітази. Володіють мінімальним показником вологопоглинання, але по конструкції вони більш щільні, за рахунок чого їх вартість трохи вище.

У тому випадку, якщо ви зважилися на встановлення інсталяції унітазу своїми руками, необхідно заздалегідь визначиться з особливістю підключення до водопроводу і каналізації.  Не менш важливо уточнити, що потрібно демонтувати і змінювати.

Ускладнити встановлення унітазу можуть такі параметри придбаного унітазу:

  • Тип установки;
  • Вид зливу;
  • Спосіб управління зливом;
  • Різновид чаші.

Під час вибору пристрою, необхідно знати, що, якщо модель з прямим зливом, вона буде розбризкувати воду.  А такий нюанс дуже неприємний, особливо якщо поруч з санвузлом розташовується вітальня або спальна кімната, буде шумно.

Як вибрати фахівця

Встановлення інсталяції унітазу своїми руками у Львові, не найкращий варіант, особливо якщо ви новачок в цій справі.  Для такої роботи краще звернутися в нашу компанію, яка має в своєму розпорядженні кращих робітників з великим досвідом роботи в різних напрямках обслуговування сантехнічних пристроїв.  Майстри нашого сервісу з відповідальністю підходять до кожного завдання.  Після виклику професіонала, він приїде до вас і встановить унітаз в будь-який зручний для вас час.  Сам процес монтажу будь-якого унітазу, у наших майстрів займає всього кілька годин, так що замовнику не доведеться довго чекати першого використання нового сантехнічного пристрою.