В сучасних умовах встановлення сантехніки і побутових приладів – це одна зі сфер, яка користується підвищеним попитом серед приватних осіб і різного роду компаній, організацій і т. ін. Насправді монтаж сантехніки, це досить таки складні сантехнічні роботи, що вимагають від фахівців особливих навичок  і досвіду, тому не варто довіряти всім тим, хто пропонує платні сантехнічні послуги, так як, на жаль, є фахівці, які виконують сантехнічні роботи ні на дуже високому рівні, а також не рекомендується займатися цим самостійно.  Справа в тому, що ремонт сантехніки чи іншого обладнання та дотримання всіх пунктів, прописаних в інструкціях, буде залежати ефективність і тривалість їх функціонування.

Співробітники нашої компанії – це виключно професіонали своєї справи, які виконають такі роботи як встановлення сантехніки, монтаж сантехніки, сантехнічні роботи.  Маючи величезний досвід і високу кваліфікацію нашим сантехнікам під силу встановити і підключити побутову техніку та сантехніку самих різних видів, не залежно від країни виробника.  Наша компанія, яка ужеі тривалий час займається наданням платних послуг сантехніка на вітчизняному ринку, готова оперативно і якісно виконати наступні види робіт: встановлення раковин, встановлення мийок, встановлення змішувачів, підключення унітазів, монтаж біде, встановлення пісуарів, встановлення фільтрів, заміна ванни, встановлення  рушникосушок а також інші сантехнічні роботи.

Якщо у Вас виникли проблеми з водопроводом або каналізаційною системою, Ви можете оформити виклик сантехніка професіонала з нашої компанії, який допоможе вирішити навіть саме делікатне питання в цій сфері, будь то ремонт сантехніки або монтаж сантехніки або встановлення сантехніки.  На сьогоднішній день багато хто скаржиться на якість води, що подається, ми зможемо вирішити і цю проблему, встановивши спеціальний фільтр для її очищення.  За час свого існування ми отримали лише позитивні відгуки клієнтів, а все завдяки відповідальності та професіоналізму кожного співробітника.

Послуги сантехніка і виклик сантехніка ви зможете замовити без свят і вихідних зателефонувавши за нашим багатоканальним телефоном.  Ми працюємо без свят і вихідних!  Сантехнічні роботи ми виконуємо на всій території Львова.

Технічне обслуговування всіх сантехнічних комунікацій.  Встановимо і полагодимо: унітази і пісуари, раковини, мийки та умивальники, біде і тюльпани, імпортні та вітчизняні.  Під’єднаємо і замінимо сантехнічне обладнання: душові кабіни, акрилові ванни, чавунні ванни, гідромасажні ванни, рушникосушки, каналізаційні труби і труби водопостачання, насоси, тепла підлога, сифони для ванн і раковин, змішувачі (кухня, ванна, душ), кран-букси,  фільтри, арматуру, зливний і заливний механізм унітазу, крани на стояку.

Підключимо побутову техніку: пральні машини, посудомийні машини, водонагрівачі.  Відремонтуємо і змінимо: гнучку підводку, кульові крани, радіатори опалення, бачок унітазу.  За Вашим бажанням наш майстер сантехнік відвідає разом з Вами магазини сантехніки і допоможе придбати меблі для ванної та аксесуари.  Усунемо засмічення унітазу, ванни, раковини, сифону.  З нами Ваші кухня, ванна і санвузол знайдуть абсолютно новий вигляд, і будуть тільки радувати Вас!

Виклик сантехніка можна зробити цілодобово.  Встановлення мийок різноманітних конструкцій вітчизняних і зарубіжних виробників.  Мийки виготовляються з різних матеріалів і мають різні покриття.  Бувають мийки: з керамічним і полімерним покриттям;  сталеві з нержавійки (нержавіючої сталі), чавунні емальовані, з однією ємністю для миття посуду.

Встановлення мийок може містити наступні роботи: Складання підстілья або тумби під мийку;  встановлення підстілья або тумби під мийку з використанням рівня;  встановлення і кріплення мийки на підстілля або тумбу;  монтаж сифону на мийку з підключенням до квартирної каналізації;  встановлення змішувача на мийку з підключенням до квартирних мереж водопроводу гарячої та холодної води; встановлення бордюру в місцях примикання мийки до стін.  Встановлення ванн різних видів вітчизняних і зарубіжних виробників: чавунної, сталевої, пластикової, акрилової, гідромасажної, ванни-джакузі.

Монтаж ванни може складатися з наступних робіт: підготовка місця, перенесення і демонтаж сантехнічного обладнання, улаштування підводки водопроводу і каналізації;  встановлення ванни з використанням рівня;  підключення до внутрішньо каналізації, встановлення сифону і переливу;  монтаж змішувача на ванну з перемиканням на душ;  улаштування бордюру в місцях примикання ванни до стін;  встановлення декоративного екрану під ванну;  встановлення розсувних шторок у ванній;  навішення аксесуарів – штанги для душу, поручнів, дзеркал, поличок.  Мінімальна вартість робіт по встановленню ванни передбачає виконання встановлення сталевої ванни на штатні стійки за рівнем;  під’єднання до квартирної каналізації, встановлення сифону і переливу без додаткового прокладення каналізації.

Встановлення рушникосушок різних виробників і різної конфігурації: встановлення електричних і водяних рушникосушок;  монтаж або перенесення рушникосушки на нове місце встановлення;  встановлення рушникосушки на готове підведення;  встановлення або заміна рушникосушки на колишньому місці з заміною підведення.

Послуги сантехніка. Встановлення раковин

Сьогодні є безліч видів даного сантехнічного приладу, і вибір залежить виключно від Вас: можна придбати звичайну раковину, умивальник-тюльпан або навіть «Мойдодир».  Але одна справа придбати, а інша – якісно встановити раковину або підключити Мойдодир, тому краще скористатися послугами професіоналів з нашої компанії.  Встановлення будь-яких раковин і мойдодирів вимагає особливих навичок, знаннь, а також уважності і точності під час монтажу.

Дійсно досвідчені фахівці зможуть здійснити встановлення сантехніки будь-якої складності: встановлення раковини з керамограніта, заміну раковини, встановлення і підключення Мойдодира і т. ін. У переважній більшості випадків варто звернути увагу на наступні моменти: підключення до водопроводу, забезпечення правильного зливу води, тобто надійне  з’єднання з каналізаційною системою, а також якісне кріплення самої раковини або умивальника.  Під час виконання всіх робіт важливо дотримуватися схеми встановлення раковин.  Перед тим, як приступити до монтажу раковини або встановлення Мойдодира, потрібно заздалегідь подбати про придбання відповідного обладнання, щоб встановлювати все комплексно.  Разом з раковиною потрібно встановити змішувач, встановити сифон.

Якщо Ви задумалися про якість використовуваної води, то добре б попутно встановити питний фільтр, щоб відразу вирізати отвір під кран фільтра і встановити кран фільтра.  Звертаючись в нашу компанію – Ви будете застраховані від неякісного встановлення сантехнічного обладнання, отримуєте гарантію на 1 рік на всі виконані роботи і використовувані матеріали.

Опис робіт по встановленню раковин у ванній кімнаті.  Майстер по встановленню раковини визначає, що необхідно підготувати до її встановлення.  Для заміни сантехніки спочатку демонтується стара раковина.  Вимірює параметри нової раковини, робить позначки на стіні, для майбутніх отворів.  Потім готує раковину до встановлення, тобто встановлює змішувач на раковину, перевіряє стан каналів водопостачання і каналізації.  Після цього майстер кріпить кронштейни до стіни, або інше передбачене кріплення.  На кронштейни ставитися і закріплюється раковина.

Якщо мова йде про встановлення раковини типу тюльпан, то робиться все, що перераховано вище, тільки додається елемент нижньої ніжки.  Майстер визначає параметри встановлення раковини тюльпана з урахуванням ніжки під нею.  Так само можна встановити комплект типу Мойдодир.  Майстер збирає комплект Мойдодир, обробляє силіконом його краї, стики, кріпить до стіни.  Якщо в комплекті є дзеркало, воно теж кріпитися на Мойдодир або на стіну – в залежності від конструкції.  Наявні світильники мойдодира підключає до електромережі.  Після встановлення мойдодира виконується комплексна перевірка.

Послуги сантехніка. Встановлення мийок

Ви можете вибрати мийку собі до смаку.  На сьогоднішній день існує багато видів кухонних мийок, головне, підібрати вподобану мийку по виду матеріалу і, звичайно, по дизайну.  У встановленні кухонної мийки важливо грамотно підготувати місце, де вона буде кріпитися.  Майстер робить заміри мийки, виконує розмітку на стільниці.  Адже важливо щоб мийка міцно і щільно прилягала до стільниці.  Потім робить лобзиком виріз.  Грані вирізу обробляються силіконовим герметиком, або клеїться спеціальна фольга по краях вирізу, для того, що б у разі проникнення вологи на розбухла стільниця.

Потім необхідно підготувати мийку до встановлення.  А саме треба зробити отвір для встановлення змішувача, так як найзручніше закріпити змішувач до встановлення мийки, потім, якщо потрібно, зробити отвори для встановлення крану фільтра очищення води, запірного пристрою для затримки води в мийці і кнопки подрібнювача харчових відходів.  Існують системи очищення води типу «струмочок», його збірка включає в себе встановлення крану на мийці і врізка в систему подачі холодної води.  Попередньо на мийці встановлюється кран «соломинка».

Далі в виріз встановлюється мийка, і кріпиться на спеціальні затиски знизу.  Коли мийка встановлена, йде етап підключення її до системи водопостачання та системі зливу води.  А саме підведення холодної та гарячої води з’єднується шлангами до змішувача.  Потім збирається сифон, і кріпитися на мийку, або встановлюється подрібнювач, після в нього встановлюється гофра, яка з’єднується зі зливом.  Якщо на кухні передбачена посудомийна або пральна машини, то саме час підключити і їх.

Після завершення роботи з встановлення та підключення, необхідно перевірити на протікання: змішувач, сифон, запірний пристрій затримки води.  Види мийок по виконанню: одинарна мийка з переливом і без, подвійна мийка з переливом і без нього, кругла, кутова і.  т. ін. Види мийок за способом встановлення: врізна, накладна, що вбудовується.  Матеріали мийок: акрилова мийка, гранітна мийка, мийка з нержавіючої сталі, скляні мийки, керамогранітні мийки, мийка з штучного каменю.

Послуги сантехніка. Встановлення змішувача

Інструкція встановлення змішувача вимагає знань і досвіду.  Будь-яка кухня або ванна має на увазі використання потоку гарячої та холодної води для власних потреб, а для регулювання і змішування цих потоків необхідний якийсь регулятор.  Цим регулятором і є змішувач.

Як правило, змішувач кріпиться на стіні, на мийці або раковині, або на ванні.  Звичайно ж, можна зайнятися і самостійним встановленням змішувача, але правильний і надійний монтаж змішувача у ванній або кухні буде здійснений тільки професіоналами.  При монтажі змішувача на кухні або встановленні змішувача у ванній з настінним кріпленням, слід обов’язково врахувати довжину виливу, яку можна знайти в технічних документах.  Монтаж змішувача для душу також встановлення змішувача у ванній можна виробляти на будь-якій висоті, в залежності від Вашого бажання, але, як правило, оптимальною висотою є відстань приблизно 15 см від ванни.  Можна також здійснювати монтаж кухонного змішувача і встановлення змішувача раковини на висоті кахельної плитки, що досить таки зручно.

У тому випадку, якщо площа ванної кімнати або кухні дозволяє, то можна встановити змішувач на спеціальній стійці.  Змішувач, встановлений таким способом, буде виглядати дуже красиво і стильно.

Для виклику фахівця з встановлення сантехніки Ви можете викликати нашого професіонала.  У зручний для вас день і час він виконає всю роботу якісно і швидко.  Ми даємо гарантію на всі роботи строком на 1 рік.

Послуги сантехніка. Встановлення ванни

Встановлення ванни – це не дуже складний процес, але все ж цим повинен займатися кваліфікований фахівець.  Перед самим встановленням ванни слід ретельно обміркувати всі важливі моменти, починаючи від місця розташування ванни, і закінчуючи роботою з точками введення сантехніки.  Точки введення сантехніки – це місця встановлення змішувача і підключення сифона ванни в систему каналізації.  Існує кілька різновидів роботи по установці ванної:

  • встановлення душових кабін
  • встановлення чавунної ванни
  • встановлення акрилової ванни
  • встановлення гидромассажной ванни

Інструкція встановлення ванни вимагає від фахівця хороших знань і досвіду.  Тому заміна старої ванни повинна бути виконана професіоналами своєї справи.  При монтажі чавунної, акрилової або сталевої ванни або будь-якої іншої необхідно звернути увагу на такий момент, як регулювання положення ванни за допомогою рівня.  Як правило, робиться невеликий ухил в ту сторону, в якій розташований зливний отвір, це відноситься і до встановлення кутової ванни.  Опори, на яких стоїть ванна, повинні бути відрегульовані, адже від цього залежить стійкість самої ванни і Ваша безпека.  Встановлення сталевої ванни, встановлення металевої ванни, а також встановлення акрилової ванни завершується контрольним наповненням водою для повної перевірки її готовності до експлуатації.  Також перевіряється чи герметично була проведена заміна обв’язки ванни.

Встановкалення гідромасажної ванни вимагає підключення не тільки до водопроводу, але і до електромережі, для чого буде потрібен спеціальний кабель і розетка з обов’язковим заземленням і захистом від попадання води. Підключення гідромасажної ванни займає трохи більше часу, ніж встановлення ванни іншого типу, так як потрібно  перевірити всі з’єднання гідромасажу.

На всі сантехнічні роботи такі як встановлення чавунної ванни, встановлення акрилової ванни, встановлення гідромасажної ванни ми видаємо гарантію терміном на 1 рік.

Послуги сантехніка. Встановлення унітазу

Демонтаж старого унітазу починається з відключення води від бачка.  Для цього треба спочатку перекрити воду.  Якщо немає крана, що перекриває воду в сторону бачка, то перекривають центральний кран введення холодної води в квартиру.  Після цього треба злити всю воду з бачка.  Другим етапом приступають до від’єднання шлангу водопостачання бачка і зливу каналізації.  Обов’язково підставте таз під каналізаційний злив, щоб зібрати всю воду, яка зібралася в коліні унітазу.  Наступний етап – відкручуємо болти кріплення бачка і знімаємо його, так само, чинимо і з анкерними болтами, на яких кріпиться сам унітаз до підлоги.  У старих будинках, унітаз встановлювали на дерев’яну підкладку і заливали цементом.  Щоб його демонтувати необхідно використовувати молоток і долото.  Дану роботи треба проводити в захисних рукавичках і окулярах, так як при роботі унітаз може розколотися і поранити вас осколками.  Збираємо все залишки унітазу і кріплень і від’єднуємо чавунний перехідник до стояка каналізації.  Якщо він не піддається, то його акуратно розбивають методом карбування і замінюють на пластиковий.  Підготовка майданчика для встановлення унітазу є важливим кроком ​​підготовки основи, так як від його рівності і міцності залежить результат всієї роботи.  Якщо старий унітаз кріпився на дерев’яну підкладку, яку демонтували, то на даній ділянці треба зробити стяжку і дочекатися її повного висихання, перш ніж продовжити робіт.

Спочатку виберіть місце під унітаз.  Встановіть унітаз на місце і обведіть його фломастером, зазначивши місця для дюбелів.  Обов’язково врахуйте спосіб з’єднання зливу і при необхідності залиште під нього місце.  За зроблених позначок, просвердлите отвори діаметром 10мм.  Якщо ж ви поклали плитку, то необхідно спершу використовувати спеціальне свердло по кераміці, інакше вона потріскається.  До унітазу підключається гофра поєднана зі зливом і він встановлюється на своє місце.  Можливі також з’єднання безпосередньо до зливу, це залежить від конструкції унітазу.  Кріпиться унітаз на анкерні дюбелі.  Зверху кріплення декоруються заглушками.  Останнім кроком є ​​складання і монтаж зливного бачка.  Збирається зливний механізм згідно з інструкцією, і потім бачок встановлюється на унітаз.  Підключається до системи водопостачання.  Після закінчення монтажу перевіряють його працездатність і герметичність всіх з’єднань.

Послуги сантехніка. Встановлення опалювальних систем

Радіатори опалення можуть обігріти будь-яке приміщення, незалежно від площі.  Звичайно ж, встановлення радіатора опалення вимагає проведення певних підготовчих робіт, починаючи від перекриття та злиття води з стояка опалення, і закінчуючи демонтажем старого устаткування і кріплень.

Опалювальне обладнання, в тому числі і радіатори, найчастіше розташовуються під вікном, і це не залежить ні від типу, ні від матеріалу, з якого виготовляється прилад.  Встановлення радіатора опалення під вікном вигідне тим, що в такому випадку холодне повітря буде блокуватися теплим повітрям.  До речі, при виборі радіатора важливу роль відіграє його розмір.  Радіатор опалення не повинен бути менше 75% від отвору вікна.

Young woman warming her hands on a heater

Для більш ефективного опалення приміщення при монтажі батареї, радіатора необхідно звернути увагу на наступні моменти: встановлення радіатора опалення повинно бути розташоване на певній відстані від стіни, яке повинна бути мінімум 3 см, і від підлоги і підвіконня (на відстані приблизно 11 см), а  також слід якомога надійніше зміцнювати радіатори.  Також можна за радіатором встановити спеціальну відображаючу ізоляцію, яка складається з металу і утеплювача.  Така ізоляція дозволить більш якісно опалювати всі приміщення.  Встановлення опалювальних батарей вимагає встановлення перемички між трубами входу і виходу води до батареї.

Наші майстри так само зможуть швидко і якісно провести заміну батареї і встановити радіатор опалення на те ж або нове місце.  Всі супутні роботи, будь то встановлення кранів, перемичок або навіть додатковий монтаж труб – ми теж виконаємо якісно, ​​із застосуванням сучасних матеріалів і обладнання.

Послуги сантехніка. Правильний монтаж водопровідних труб

Етап 1 – Складання схеми майбутнього водопроводу і розрахунок вартості і кількості, необхідних для проведення робіт матеріалів та інструментів.  На цьому етапі необхідно схематично замалювати, як саме буде прокладатися майбутній водопровід.  Для цього необхідно врахувати розташування раковини, ванни, унітазу, пральної посудомийної машинки і приладів і сантехнічного обладнання.  Не варто забувати про місцезнаходження меблів, товщині і типу стін (несучі або другорядні, порожнисті або бетоновані і т. ін.).

Варто особливо звернути увагу на кут нахилу труб, при завороті на іншу ділянку, а також якщо є вільна ділянка для врізки вентиля або розвилки.  Краще деякі розвилки при прокладанні труби залишаться з заглушками, якщо раптом в майбутньому виникне необхідність підключенні нового пристрою або сантехніки, ці заглушки допоможуть заощадити на переробці всього водопроводу.  Труби необхідно укладати таким чином, щоб при мінімальних витратах можна було безпечно і ергономічно підключити всі необхідні кухонні пристрої, і всю сантехніку не зраджуючи зовнішньому вигляду приміщення.

Етап 2Визначення матеріалів і інструменту.

Коли креслення або схема будуть готові, то слід приступити до підрахунку фінансової сторони питання і підрахувати, скільки метрів труби необхідно, якої товщини труба повинна бути, скільки фітингів для труб у вигляді перехідників, трійників, хрестовин і куточків знадобитися при монтажі і т. ін.  можливо, при підрахунку фінансової сторони питання, вийде підібрати найбільш якісні матеріали за прийнятною ціною і переглянути планування, скоротивши тим самим витрати.  При монтажі може знадобитися наступний інструмент:

Автомат для зварювання пластикових труб, набір ключів (повинні бути в кожному домі), ножиці для різання металопластикових труб (підійде і звичайна ножівка по металу), розгортка для калібрування діаметра труби (можна обійтися і конусоподібною металевою трубкою), шліфувальний папір (краще, якщо  буде кілька видів).

Етап 3Демонтаж старого водопроводу.

Нічого складного в цьому немає, головне – це акуратно, не руйнуючи стін і підлоги, демонтувати старий водопровід.  Але перш ніж його демонтувати, необхідно відключитися від загальнобудинкового водопостачання.  Для цього достатньо просто повернути вентиль стояка в квартирі, якщо необхідно міняти стояк, то доведеться дзвонити в ЖЕУ і домовлятися з ними про перекриття всього водопостачання в будинку.  Перш ніж демонтувати старий водопровід, необхідно скинути надмірний тиск в трубах і злити залишки води.

Етап 4Монтаж нового водопроводу.

Для початку, необхідно підготувати все необхідне для роботи: інструмент, саму трубу, що доповнюють її елементи (перераховані вище), запасні деталі (включаючи кілька зайвих метрів труби).  Насамперед необхідно прокреслити олівцем лінію уздовж стіни, по якій буде укладатися труба.  Через рівні інтервали необхідно визначити місця кріплення труб.  Труби кріпляться за допомогою пластикових затискачів, які вгвинчуються в стіну.

Якщо труба проходить всередині стіни, то можна використовувати звичайну дріт, для того, щоб стягнути і закріпити трубу в одній діагоналі.  Потім необхідно нарізати трубу відрізками певної довжини.  При необхідності трубу можна гнути, загинати трубу необхідно плавно і обережно, не заламуючи місця вигину.  При нарізці труби необхідно враховувати 4-5 мм, які будуть перебувати всередині фитингу (подовжувача або куточка).  Нарізати слід обережно, ретельно все відмірявши і переконавшись, що все йде за планом.

Зварювання труб «праскою» – це складний і небезпечний процес, при якому можна отримати хороший опік, якщо нехтувати правилами, зазначеними в інструкції до «праски».  Найкраще, використовувати термозахисні рукавички.  Коли пристрій досягне необхідної температури, необхідно, з одного боку, вставити в нього трубу, з іншого – фітінг, потім почекати 10-25 секунд до нагрівання.

Коли фітінг і труба досягнуть рекомендованої температури (залежить від моделі пристрою і наявності індикаторів нагрівання), необхідно витягти розігріту трубу і вставити в розігрітий фітінг.  Потім почекати 5 20 сек.  до охолодження пластика.  Все просто, якщо зварка пройшла успішно, то фітінг і труба стають єдиним цілим і надійність такого шва гарантована.

Заміна водопровідних труб за допомогою наших професіоналів позбавить Вас від виникнення небажаних проблем в майбутньому, і ви будете впевнені в роботі свого водопроводу довгі роки.  Викликати професіонала, що б провести монтаж сантехніки або ремонт сантехніки, Ви можете з 9.00 – до 21.00.

Поширені запитання

📚 Які послуги зі встановлення, ремонту та заміни сантехніки надає компанія ?

Компанія надає широкий спектр послуг зі встановлення, ремонту та заміни сантехніки, зокрема: установка сантехніки та сантехнічного обладнання, ремонт трубопроводів, заміна кранів та змішувачів, розкопки та зварювання труб, вирішення проблем з каналізацією, монтаж систем опалення та багато іншого.

🌎 Які переваги надання послуг зі встановлення, ремонту та заміни сантехніки професійними фахівцями?

Надання послуг зі встановлення, ремонту та заміни сантехніки професійними фахівцями компанії має кілька переваг. По-перше, професійність та досвід наших спеціалістів гарантує якість та надійність виконаних робіт. По-друге, ми використовуємо сучасне обладнання та матеріали високої якості, що забезпечує ефективність та тривалість робіт. По-третє, ми пропонуємо конкурентні ціни та гарантію на виконані роботи, що дозволяє клієнтам отримати якісні послуги за доступними цінами.