Досвід ремонту ванн і їх заміни фахівцями нашої компанії показав, що найвищий рівень надійності і довговічності без втрати привабливого зовнішнього вигляду демонструють акрилові ванни. Але ми розуміємо, що така рекомендація (як і будь-яка інша) може здатися Вам упередженою. Саме тому ми підготували докладне дослідження основних характеристик різних типів ванн, прочитати яке Ви можете тут. У будь-якій ситуації ми поважаємо вибір своїх клієнтів. Незважаючи на те, що ми настійно рекомендуємо акрилові ванни, для фахівців нашої компаніїї не складе ніяких труднощів і встановлення чавунної ванни у Львові або монтаж її сталевого аналога.

Дещо про заміну ванн

Перш, ніж здійснити заміну ванни, що відслужила свій вік, на нову, нам теж доводиться визначатися з вибором нової ванни з величезного асортименту сталевих, чавунних і акрилових ванн, які є у продажу на сьогоднішній день.

Хоча нам, напевно, все ж трохи легше: c одного боку, нам простіше впоратися з вирішенням нелегкого завдання вибору, тому що ми дуже давно встановлюємо акрилові вкладиші, а тому у нас була можливість оглянути десятки тисяч поламаних чавунних і металевих ванн.

З іншого боку, ціна помилки в нашому випадку значно вище, тому що ми даємо 100-відсоткову гарантію якості на будь-які проведені нами роботи.

Проаналізувавши сотні тисяч фотографій з об’єктів, які привозять наші співробітники, ми визначили дві головні причини того, що змушує наших клієнтів йти на чималі витрати, пов’язані із заміною ванни на нову.

Дві головні причини заміни ванни на нову

Причина перша:

Емалеві покриття ванни виходить з ладу через природний його знос, адже кожен виріб має свій нормативний термін служби, а ванна – не виняток.

Причина друга:

Емалеві покриття виходить з ладу до закінчення нормативного терміну через низьку якість виготовлення на заводі. Уникнути цього допоможе правильний вибір металевої або чавунної ванни.

Отже, коли потрібно міняти ванну в плановому порядку? Це слід робити після закінчення нормативного терміну служби. Для чавунних ванн термін служби складає 40 років, для сталевих – 25 років.

Чавунні, металеві або акрилові ванни?

Виконуючи заміну і ремонт ванних у Львові, наші співробітники не раз і не два спостерігали чавунні ванни, емаль яких стирається в деяких місцях вже через три місяці. І це зовсім необов’язково були дешеві ванни китайських виробників.

На підставі цього досвіду ми прийшли до невтішного висновку, що ні відома марка виробника, ні висока ціна виробу не можуть служити гарантією того, що зовнішній шар емалі, який безпосередньо стикається з тілом, збереже свою білизну і гладкість хоча б кілька років.

Незважаючи на те, що ванна здається такою монументальною, солідною і надійною. Тому нам довелося виключити сталеві і чавунні ванни з асортименту моделей, які ми могли б рекомендувати для установки.

Таким чином, при всій різноманітності варіантів вибору, єдиним прийнятним варіантом з точки зору забезпечення стабільності якості обслуговування, залишається заміна ванни на акрилову – виготовлену з сантехнічного акрилу. Досвід експлуатації показав, що оздоблювальний шар якісних акрилових ванн володіє значно більшою товщиною, однорідністю і стабільністю. Саме тому для проведення робіт по заміні ванни у Львові на нову ми пропонуємо своїм замовникам тільки акрилові ванни.

Скільки коштує заміна ванни: ціна і вартість послуг

Для послуги заміна ванни у Львові вартість всіх робіт складається з декількох основних компонентів. У базовий пакет сервісів нашої компанії входить:

 • вартість ванни акрилової, виготовленої з австрійського поліметилметакрілата марки «Senosan»;
 • доставка ванни і підйом її на поверх;
 • демонтаж старої ванни;
 • винос старої ванни до під’їзду;
 • встановлення нової ванни;
 • підключення зливу-переливу ванни до комунікацій;
 • нові решітки зливу-переливу і нова пробка.

Разом, вартість заміни і встановлення ванни у Львові з урахуванням ціни акрилової ванни «Senosan» становить 4800 і 4900 гривень для ванн 1.5 і 1.7 метра відповідно.

Для порівняння, вартість чавунної ванни з доставкою до під’їзду, без вартості підйому на поверх, демонтажу старої ванни і встановлення становить 3700 і 3800 гривень.

Що не входить в цю суму:
 • Роботи, які пов’язані з додатковими послугами, наприклад, встановленням декоративного екрану під ванну.
 • Підготовчі роботи, які пов’язані з тим, як виглядає і з чого складається Ваша ванна кімната.

До додаткових послуг при встановленні ванни відноситься, наприклад, видалення нижніх рядів плитки, що заважають демонтажу старої і встановленню нової ванни. Таким чином, послуги, не пов’язані з заміною ванни, які заважають безпосередньому проведенню робіт, необхідно оплачувати окремо.

Таким чином, розраховуючи, скільки коштує встановлення ванної у Львові, слід враховувати додаткові витрати.

Монтаж і встановлення акрилової, чавунної ванни

Затіявши капітальний ремонт у ванній кімнаті, слід враховувати, що всю застарілу сантехніку необхідно буде замінити і провести монтаж нового виробу. Велика частина клопоту з’являється в ході демонтажу чавунної ванни, оскільки необхідно прикладати чимало зусиль для цього. Як правило, вибір нового обладнання зупиняється на чавунній або акриловій ванні. Варто відзначити, що сучасні акрилові вироби відрізняються більш привабливим дизайном, але чавун також користується попитом.

На сьогодні виробники подбали про різноманітність моделей, які різні між собою за:

 • розмірами;
 • формам;
 • кольором.

Як правильно вибрати:

 • Монтаж ванни з чавуну Львів – кращий варіант для довгострокової експлуатації. Для неї характерна висока ціна, яка відповідає високій якості виконання. Встановлення ванни проводиться надзвичайно акуратно, так як вона відрізняється великою вагою і кріпити до неї сифон, не пошкодивши, дуже складно.
 • Встановлення акрилової ванни Львів дозволить забути про проблеми на 15-20 років. Ціна менша ніж вартість чавуну, але також не з найдешевших. Встановлення ванни і робота з нею проходить без особливих складнощів. Варто враховувати, що акрил не допускає потрапляння в нього агресивних засобів для миття.

Для того щоб встановлення ванни було здійснено правильно і надійно, а всі з’єднання забезпечували відсутність протікання, необхідно звернутися до професіоналів. Встановлення ванни нашими майстрами у Львові буде проведена на визначально високому рівні.

МОНТАЖ ВАННИ

Монтаж ванни – це відповідальна процедура, для виконання якої потрібні професіонали з чітким розумінням поставленого завдання. Встановлення ванни нашими майстрами проводиться з урахуванням всіх правил:

 • Монтаж ванни гідромасажного типу передбачає спорудження розетки зі стандартним типом заземлення.
 • При розташуванні виробу за рівнем чітко горизонтально його дно злегка під нахилом. Такий монтаж ванни гарантує швидке стікання води.
 • Встановлення ванни передбачає початкове продумування, яким способом буде здійснено злив, рекомендовано використовувати сучасний матеріал у вигляді гофрованого шлангу. Його перевага – можливість згинатися в різні боки, за рахунок чого полегшується монтаж ванни. Крім того, завдяки високій міцності шлангу збільшується надійність використання.
 • Встановлення ванни не повинно зіпсувати інтер’єр. Якщо вирішено додатково додати опори і підстави, то проводиться їх облицювання плиткою, або ж споруджується засувний щиток. Такий монтаж ванни не зашкодить дизайну.

Встановлення ванни вимагає особливої ​​уваги до висоти. Цей параметр характеризує не одне лише її з’єднання зі стінами і зручністю робіт. Якщо монтаж ванни виконаний вище, то вдається поставити сифон з глибоким коліном. Він відіграє велику роль з гігієнічної точки зору. Встановлення ванни з глибоким сифоном знижує ризик проникнення бактерій з каналізації.

Встановлення ванни повинно проводитися з вірно підібраною зливною арматурою. Підйом виробу додатково лише на 4-5 см майже повністю позбавляє від накопичення волосся на сітці стоку і в сифоні. Подібне встановлення ванни запобіжить проблемам в експлуатації.

Встановлення акрилової ванни

Акрил дозволить насолодитися рядом істотних переваг:

 • Зовнішня привабливість;
 • Сучасний дизайн;
 • Незначна тепловіддача, що забезпечує зручність при експлуатації;
 • Невелика вага.

Роботи виконується 2-мя методами:

 1. На каркас з опорами (як правило, входять в набір);
 2. На цеглу.

Якщо продаж обраної моделі здійснювався з повним набором (з ніжками і каркасом), то встановлення акрилової ванни Львів проводиться легко і надійно:

 • Починається монтаж акрилової ванни з нанесення міток на ванні і просвердлювання отвору для встановлення напрямних від каркасної рами і ніжки.
 • Встановлення акрилової ванни триває підготовкою сифону: підключаються зливи, і проводиться безпосередня збірка сифону.
 • Монтаж ванни має на увазі регулювання бортиків відповідно до рівнів. Після того, як визначено потрібне розташування, виконується розмітка, що служить для встановлення монтажних гаків.
 • Встановлення акрилової ванни завершується прикріпленням агрегату до стіни за допомогою спеціальних гачків.

Якщо ж обладнання куплено без рами і опор, то встановлення акрилової ванни Львів здійснюється на цегельний фундамент. Як правило, алгоритм дій схожий з вищеописаним. Наші фахівці для початку споруджують цегляну підставу з можливим встановленням сифону, після чого кріпиться виріб. Примітно, що виконання робіт на фундамент з цегли набагато важче, ніж на ніжки з каркасом.

Встановлення чавунної ванни

Встановлення чавунної ванни Львів дозволить оцінити головне її достоїнство – довговічність. При цьому наголошується ключова особливість таких виробів – значна питома вага, що ускладнює їх транспортування і заміну.

Монтаж чавунної ванни виконується двома методами – на звичайні ніжки і на цеглу. Перший метод можна застосовувати в тому випадку, коли виріб володіє опорами.

Послідовність робіт:

 • Починається встановлення чавунної ванни з повертання набік, щоб отвір для зливу виявився гранично близько до зливу підлоги.
 • Виконується збірка сифону.
 • За допомогою рівня виріб вирівнюється по горизонталі.
 • Завершується кріпленням ніжок за допомогою клинів або болтів.

Варто відзначити, що встановлення чавунної ванни на спеціальні ніжки має на увазі наявність рівної підлоги. Така необхідність виключається, коли в якості опори виступають цеглини. Вони є досить надійною основою. Єдине, що в такому випадку знадобиться – вирівняти фундамент за рівнем. Встановлення чавунної ванни Львів, як і інші роботи, повинно проводитися якісно, ​​так як саме це є вирішальним фактором безпеки і комфортної експлуатації ванни.