Поєднати практичність і економічність душу з вишуканим дизайном інтер’єру ванної кімнати допоможе змішувач прихованого монтажу.  Цей елемент сантехнічного обладнання надає власнику блискучу можливість насолоджуватися благами цивілізації, не ущемляючи його естетичних почуттів.

Що таке змішувач прихованого монтажу

Звичайно ж, зробити конструкцію подачі води абсолютно невидимою неможливо, як і повністю сховати вилив крану.  Але вмонтувати його в борт ванни, роблячи непомітніше, цілком в межах людських можливостей.  Спеціально розроблені для таких цілей змішувачі так і називаються прихованими.

Різноманітність модифікацій і стилів виконання дозволяє вибрати варіант, який максимально відповідає вимогам покупця: тут знайдуться моделі, виготовлені в сучасному, класичному стилях і навіть вантажу.

Що ми можемо запропонувати покупцеві з даної категорії товарів

Принцип встановлення змішувача, що допомагає зробити його присутність практично непомітною, може бути використаний в моделях різних категорій.  Змішувачі, що кріпляться так само, бувають розраховані на використання для ванни та душу, для раковини або лійки на біде.  У каталозі нашого магазину міститься докладна інформація про всі різновиди, а також їх технічні характеристики і опис комплектації.  Купити будь-яку з них можна протягом декількох хвилин.

В асортимент пропонованих товарів також увійшли окремі приховані частини механізмів подачі води, розраховані на розміщення поза зоною видимості.

Головні переваги змішувачів прихованого  монтажу

Головною перевагою цих виробів є їх сучасний, надзвичайно модний і ефектний дизайн, який поєднується практично з усіма стилями інтер’єру.

Особливо ефектно вони виглядають в і інтер’єрах, виконаних в мінімалістському стилі, де переважають прості форми в оформленні.  Крім того, інсталяція подібних змішувачів робить вашу ванну і кухню більш практичною у використанні.

Крім того, конструкції цих змішувачів, а також їх спосіб монтажу, дозволяють заощадити простір, що дуже важливо для маленьких приміщень.  Всі елементи змішувача, включаючи труби, фітинги і сполучні елементи ховаються в стіну, при цьому зовні залишається тільки носик і ручки для регулювання води.  У підсумку, ми отримуємо акуратну і в той же час функціональну систему.

До речі, функціональність виявляєте ще однією перевагою таких змішувачів – користуватися ним дуже зручно.  При цьому у вас є можливість на власний розсуд, окремо розмістити різні елементи змішувача, включаючи головку управління душем, душову лійку, і, власне сам носик і важіль управління.  Все це можна розташовувати окремо один від одного, в той час як в традиційних змішувачах всі ці елементи є частиною єдиного блоку.  Теж саме стосується монтажу подібних змішувачів на кухні.

Простота догляду – в цьому плані приховані змішувачі є найкращим рішенням.  Чому?  Все дуже просто – чим менше елементів зовні, тим легше їх чистити, причому це стосується не тільки бруду, а й будь-яких інших відкладень, включаючи вапняний наліт і камінь.

Головні недоліки

Складність встановлення – це, мабуть, найсуттєвіший недолік подібних систем.  Це пов’язано з тим, що попередньо необхідно виконати штроби в стінах і підлозі, тому найчастіше такі змішувачі встановлюють в нових будинках або під час капітального ремонту в квартирі.

Висока ціна.  А це ще один недолік, який обов’язково варто взяти до уваги.  Крім того, вам буде потрібно купити спеціальний комплект для інсталяції всередині стін.  Але в будь-якому випадку, в порівнянні з традиційними змішувачами, комплект змішувача для прихованого монтажу коштує значно дорожче, і це, не дивлячись на великий асортимент цих виробів.

Для ванни

Це варіант, що найбільш часто зустрічається, використання «невидимок» після раковин.  Як і в інших випадках, тут застосовується кріплення до стіни або, набагато рідше, до борту, де ховається велика частина пристосування, залишаючи видимим лише регулятор температури води.

Змішувач прихованого монтажу в наш час дуже поширений атрибут ванної кімнати.  Завдяки спільним характеристикам нинішніх моделей і надійності жорсткої підводки такий кран гранично довговічний і дуже естетично доповнює будь-який дизайн.  Адже приховавши труби підводки води, ваша ванна буде виглядати вже інакше, пішовши від пережитків минулого.  Такий змішувач має серйозні переваги в порівнянні з моделями, монтуються безпосередньо на борт сантехнічного вузла:

  • Надійність. Приховані елементи жорсткої підводки при грамотному підборі матеріалів, мають величезний термін експлуатації.
  • Практичність. Такий змішувач ванній може розподіляти воду по всіх вузлах ванній.
  • Естетика. У багатьох моделей крім високих технічних характеристик дуже цікавий дизайн і виконання.
  • Різні покриття. Крім класичного хрому існують моделі покриті емаллю, з нержавіючої сталі, латуні, міді та бронзи.
  • Ергономічність. У змішувачів з таким кріпленням немає жорсткої прив’язки до самої сантехніки, тому їх можна встановити на висоті зручній виключно Вам.

Купити змішувач прихованого монтажу для ванни варто, уточнивши всі необхідні побажання і технічні особливості Вашої ванни.  Перш за все, варто спланувати вашу ванну, якщо Ви хочете монтувати змішувач прихованого типу.  Це стосується підведення води, на етапі планування це питання першорядної важливості.  Також Вам необхідно ретельно вибирати модель, Ви звичайно можете розпитати знайомих, друзів і родичів, але краще в цьому питанні покладатися на досвід експертів.

Для душу

Змішувач прихованого монтажу для душу також користується високою популярністю.  Цей різновид може входити до складу душової системи або продаватися в якості самостійного елементу сантехнічного обладнання.

Для раковини

Принцип вбудованого в стіну змішувача набув найширшого поширення в оформленні раковин, які, як відомо, займають саме видне місце не тільки в душовій, але і в санвузлах в громадських місцях і готелях.  Дизайн інтер’єру, до складу якого і зовнішній вигляд умивальника, в таких випадках знаходить особливо важливе значення.

Особливості встановлення вбудованого змішувача

Щоб ваш змішувач не тільки органічно вписався в приміщення, але і довго і без нарікань працював, потрібно грамотно провести монтаж змішувача прихованого монтажу.  В цьому випадку необхідно проштробити в стіні виїмку за допомогою перфоратора зі спеціальною насадкою для робіт з бетонними конструкціями до 12 см глибиною і більше 10-15 в діаметрі.  Необхідно також «пробити» в стінах місця для прокладки комунікацій.  Відповідальним заняттям також є процес підключення змішувача до труб, це потрібно робити максимально ретельно, тому що  після закінчення встановлення в разі аварії підібратися до місця поломки стане непросто.

Це на перший погляд нескладна завдання, проте воно вимагає досвіду роботи і деяких спеціальних приладів.  Якщо ви в даний момент не робите в будинку капітальний ремонт, навряд чи вони будуть у вас в наявності, тому найкраще доручити встановлення такого змішувача професіоналам.  Співробітники нашої компанії завжди готові якісно і швидко допомогти вам з монтажем устаткування ванною або кухні.

Якщо ви вирішили встановити в своєму будинку, на кухні або у ванній змішувач прихованого монтажу, ми завжди будемо раді допомогти вам і з матеріалами, і з його встановленням.  Наші майстри в найкоротші терміни виконають роботи будь-якої кваліфікації і гарантують довгий термін служби встановленого обладнання.  Дзвоніть за телефонами, вказаними на сайті, щоб отримати вичерпну консультацію з питання підключення вбудованого змішувача.